Pierek

Zmiana rozmiaru siatki aplikacji w MIUI 7/8/9

Recommended Posts

@santos wg mnie bez problemu. Ten plik modyfikuje tylko ustawienie motywu dla apki miui.home czyli dla lanchera wskazując systemowi inne niż domyślnie zmienne.

• Like 1

Ja mam Mi5 Prime i mi ten sposób nie działa :( u dziewczyny na Redmi note 2 bez problemu wskoczyło
jakies pomysły?

Dziwna sprawa, robiłem update romu, następnie podmienialem pliczek com.miui z tego wątku bo na poprzednim romie przywykłem już do gęstszej siatki. O ile po operacji podmiany na 6.12.1 uzyskałem siatkę 5x6 o tyle po aktualizacji do 7.1.19 zrobiło mi siatkę 5x7.... Nie jest to jakiś problem ale jednak utwierdzam się w przekonaniu że MIUI żyje własnym życiem =P

Jak nadac uprawnienia rw-r--r--a?
chodzi mi o literkę a, co ona oznacza?

Uprawnienia nadajesz programami typu Total Commander oraz inne które mają możliwość korzystania z root ... Dodam Co screen jak wygląda to w TC0213882b2baada43bf5947d2961a4a8b.jpg
Co do uprawnień to tak na szybkiego są to r(odczyt) w(zapis) X(wykonanie) zapisywane w 3 grupach, dla grupy, właściciela i wszystkich... Rwxrwxrwx... Co do ostatniego a to nie nadaje się do dla samego pliku ale z komendy z tego co pamiętam chmod w Linux więc nie bardzo wiem o co pytasz dalej :-)

Wrzuciłem te pliki, które zmieniają belkę powiadomień z tego tematu (5 przycisków w jednej linii), nadalem im właściwe uprawnienia ale niestety nie działa. Wie ktoś co z tym zrobić?

Screenshot_2017-01-31-09-42-13-343_pl.solidexplorer2.pngScreenshot_2017-01-31-09-41-58-382_pl.solidexplorer2.png

Dnia 31.01.2017 o 09:43, Gawelson napisał:

Wrzuciłem te pliki, które zmieniają belkę powiadomień z tego tematu (5 przycisków w jednej linii), nadalem im właściwe uprawnienia ale niestety nie działa. Wie ktoś co z tym zrobić?

Bo to działa tylko na siatce

Wysłane z MI 5 Pro Black

Mam pytanie czy dało by się usunąć te ramki pod ikonami i nie chodzi mi o motyw bo przy zmianie motywu skróty z messengera dalej mają ramkę

Jak chcesz usunąć samo tło pod ikonami to mogę Ci podesłać odpowiedni motyw. Instalujesz i w opcjach motywów ustawiasz go jako ikony.

Witajcie, 

Liczę na Waszą podpowiedź.

Posiadam najnowszą tygodniową aktualizację xiaomi.eu.

W menu dostępne mam jedynie dwie siatki 4x6, 5x6. 

W jaki sposób mogę "dodać" inne?  

Cześć osób np na fb napisało, że ma dostępne różne, że to kwestia motywu. Próbowałem oczywiście zmiany, jednak bez efektu w postaci dodatkowych siatek.  

Pozdrawiam

Brry Jestem nowy !!!

Chciałem pytać jak przedytować, żebym 6 w docku miał i na pulpicie pion też 6 (ściągnąłem tego dziwolonga,solid uprawnienia nadałem bez "X"cokolwiek to znaczy R/W tylko z "X" także nie Dyga)Czym nadawać uprawnienia?Dołączamy SS.

Może na "Porcie"się nie da choć powatpiwałbym,bo takowy testuję I na razie działa spoko....

37c166441fd5357801b6e6181c7b9b92.jpg

Jest ok może komuś się przyda,użyłem tego

https://forum.xda-developers.com/xposed/unofficial-xposed-miui-t3367634/post66582240#post66582240

Sent from my Wileyfox Swift using Tapatalk

Ja na swoim mi8 z miui10 mam ustawione na sztywno 5x7 z mojego posta i działa, co prawda nie ma możliwości zmiany siatki ale mi to nie przeszkadza.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka