Skocz do zawartości

Zmiana rozmiaru siatki aplikacji w MIUI 7/8/9


Pierek

Rekomendowane odpowiedzi

No dopszsz, przełączniki poprawione ;) Ale takie poytanie w związku z tym, bo od dłuższego czasu miałem ustawiony styl przełączników "przewijanie". Teraz wróciłem na "siatkę"... ale nie pamętam, czy jest możliwość ustawienia, że jeśli otwieramy siatkę z przełącznikami, to domyślnie przechodzi na przełączniki, a nie na pustą (albo pełną) listę powiadomień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, sent1nel napisał:

Zrobiłem roota ale folderu system dalej nie mam. Włączyłem już ukryte foldery dalej nic. Jakieś sugestie?

Ja mam jeden, nie rób tego za pomocą systemowej przeglądarki plików tylko pobierz coś ze sklepiku google np: solid explorer, es file explorer czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Jako że taka modyfikacja to dla mnie czarna magia to poprosiłbym o wrzucenie gdzieś takiego gotowego pliku? Nie traktujcie mnie jak lenia mam tylko lęki przed zmianą w tych wartościach, a szczerze mówiąc nie wiem jak to zrobić pomimo opisu. Nie wiem jak edytować ten plik mam total Commander i dostep do plików systemowych.  Będę wdzięczny bardzo.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bardzo fajnie... ale po aktualizacji systemu robi się nieporządek, bo przywracają się domyślne ustawienia ikon... Ponowne wgranie pliku skutkuje koniecznością porządkowania ikon na nowo... Gdzie sie zapisuje dany układ, żeby go skopiować przed akutalizacją i przywrócić już po? Bo jak po każdym apdejcie trzeba będzie się bawić w porządki, to średnio mi się ten mod podoba :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2016 o 17:13, fyme napisał:

Ew zrób sobie kopię systemowego launchera w Ustawienia / Dodatkowe ustawienia / Kopia i kasowanie danych / kopia systemu miui / utwórz kopię miui / system / systemowy launcher (resztę odznacz).

A ta kopia wykonuje się lokalnie, to nie jest w żaden sposób powiązane z chmurą Xiaomi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...