Skocz do zawartości

Uszkodzony wyświetlacz Redmi 3- naprawa czy kupno nowego?


Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was miał uszkodzony wyświetlacz w Redmi 3? Po upadku na wyświetlaczu pojawił się szeroki, czarny pas oraz poprzeczne i pionowe jaśniejsze pasy. Dotyk działa.
Jak sądzicie, czy opłaca się go jeszcze naprawiać czy lepiej zamówić nowy?
Słyszałam, ze można samemu wymienić wyswietlacz, zamawiajac części z dragon-tt, ale na necie brak filmow z tutorialem wymiany wyswietlacza w tym modelu.
Czekam jeszcze na maila z MiCenter ile kosztowałaby naprawa (przeglądając forum, słyszałam o kwotach rzędu 450zł za naprawe w innych modelach).
DSC08221.JPG
Proszę o pomoc i wasze opinie:) 

Edytowane przez Karolina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle,że nie oryginalny,kupisz i się okaże lipny i co? A dodatkowo jak sam nie da rady lub nie będzie umiał to zapłaci komuś za wymianę.

Dla mnie mało opłacalne.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

38$ to opłacalne tylko samemu. W serwisie wymiana 100-150 zł. Łącznie ok 300zl, z niepewnym wyświetlaczem. Za 400zl można trafić nowego redmi 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tpawel napisał:

38$ to opłacalne tylko samemu. W serwisie wymiana 100-150 zł. Łącznie ok 300zl, z niepewnym wyświetlaczem. Za 400zl można trafić nowego redmi 3.

Można znaleźć znajomego który zrobi to za  lekkie wynagrodzenie, sam robię dla znajomych za 50 dyszek takie wymiany. A taki wyświetlacz pewnie i znajdzie się taniej. Więc i tak dalej uważam że warto naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię takie rzeczy sam. Ostatnio dobry wyświetlacz przyszedł dopiero trzeci, pomimo zakupu od sprzedawcy z dobrym feedbackiem. Żeby ułatwić sobie to już trzeci kupiłem razem z ramką. Niestety po miesiącu wyświetlacz się odkleił od ramki. Stąd moje pesymistyczne podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię takie rzeczy sam. Ostatnio dobry wyświetlacz przyszedł dopiero trzeci, pomimo zakupu od sprzedawcy z dobrym feedbackiem. Żeby ułatwić sobie to już trzeci kupiłem razem z ramką. Niestety po miesiącu wyświetlacz się odkleił od ramki. Stąd moje pesymistyczne podejście.

Zgadzam się z przedmówcą, ja na 2 sztuki w Note 2 felerne, a co do setów z ramka też już się na swoich błędach nauczyłem że jak ramka jest dobra to sam kleje i mam pewność że nie odejdzie po paru mesiacach.

Wysłane z mojego Jiayu G4S przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...