Skocz do zawartości

Zmiana awatara na Xiaomi


Barth

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Awatar w telefonie zamiast tej szarej główki jak wchodzisz w Chmurę Xiaomi? Bo to najgorzej zmienić chociaż jakiś czas temu mi się udało :)

-- 26 paź 2013, o 13:45 --

Natomiast jeśli chodzi o forum miui.com (chińskie) a nie en.miui.com to jak Google przetłumaczy Ci stronę to udaj się do Quick Tour > Avatar (po lewej) i tam taki niebieski przycisk.

-- 26 paź 2013, o 13:47 --

W przypadku avatara w telefonie to już inaczej bo jakimś cudem nie jest to połączone z serwisem miui.com. By zmienić to zainstaluj z google play aplikację MiTalk. To ich taki komunikator, który trafił do GP. I po instalacji poszukaj w opcjach (nie jest ich dużo) i możesz wtedy wybrać tam ustawienie avatara. Zdjęcie zmieni się w tej główce co jest w Chmurze Xiaomi. Co ciekawe apkę MiTalk możesz wywalić a obrazek zostanie. I tak apka jest bezużyteczna (a szkoda...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos wie jak przywrocic oryginalny avatar xD opcja w mitalk "clean profile picture" nie dziala xD a kazdy ustawiany awatar to pixeloza

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Eh.. no tego to nie wiem :) Tzn prawdopodobnie trzeba by wyczyścić dane którejś apki w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...