Sign in to follow this  
Graifitifiz

Dioda powiadomień

Recommended Posts

Witam, zastanawia mnie dioda w RN3P. Chodzi o to, że podczas ładowania jest zielona, co jest w porządku, ale jak się naładuje telefon, to dalej jest zielona i nie wiem, czy to jest normalne?

Podczas ładowania u mnie zmienia kolor od żółtego przez biały do zielonego w zależności od procentu naładowania. Po pełnym naładowaniu świeci się na zielono i to jest normalne. Global Stable 7.3.5.0

Tylko że u mnie jest cały czas zielona. Podczas ładowania i podczas naładowania.
MIUI global 6.5.19 beta.

Edited by Graifitifiz

A to już nie jestem w stanie powiedzieć, czy to normalne na tym romie. W każdym razie świecenie diody na zielono po pełnym naładowaniu jest normalne.

Mam global dev 6.5.19 i do 15% świeci na czerwono, potem na żółto i od 90% na zielono. Na wszystkich wersjach global dev tak miałem.

Podepnę się pod temat. Od wczoraj jestem nabywcą Xiaomi i ustawiłem sobie kolor diody. Połączenia (czerwony), sms (zielony), aplikacje (niebieski). Jak otrzymuje powiadomienie z aplikacji to dioda świeci na zielono. Zachowuje się tak, jakby była głucha na moje ustawienia. Ktoś wie w czym problem ?

15 minut temu, TorRenT napisał:

Podepnę się pod temat. Od wczoraj jestem nabywcą Xiaomi i ustawiłem sobie kolor diody. Połączenia (czerwony), sms (zielony), aplikacje (niebieski). Jak otrzymuje powiadomienie z aplikacji to dioda świeci na zielono. Zachowuje się tak, jakby była głucha na moje ustawienia. Ktoś wie w czym problem ?

Niektóre aplikacje, np WhatsApp, potrafią ustawić swój własny kolor dla diody, niezależnie od ustawień systemowych. Sprawdź w ustawieniach apki czy nie ma opcji wyboru koloru diody.

6 minut temu, TorRenT napisał:

@primek problem dotyczy messengera. Chyba że po prostu telefon traktuje powiadomienia z tej aplikacji jako sms ?

Możliwe, że tak jest, nie wiem bo nie używam tej aplikacji. Najprościej to będzie sprawdzić zmieniając w systemie kolor powiadomień dla SMS i zobaczyć czy zmiana jest także w Messengerze.

@TorRenT

Zdaje się, że Messenger ma sztywno przypisany kolor zielony. Podobny temat, z rozwiązaniem problemu w postaci użycia dodatkowej aplikacji:

• Like 1

Siema też mam ten problem i nie wiem jak go rozwiązać że podczas ładowania od minimum do max cały czas świeci się zielona dioda ... Jakieś rozwiązanie ? 43dc1995149f0c86f15112a1c940477a.jpg

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this