Skocz do zawartości

Graifitifiz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Podepnę się pod temat. Od wczoraj jestem nabywcą Xiaomi i ustawiłem sobie kolor diody. Połączenia (czerwony), sms (zielony), aplikacje (niebieski). Jak otrzymuje powiadomienie z aplikacji to dioda świeci na zielono. Zachowuje się tak, jakby była głucha na moje ustawienia. Ktoś wie w czym problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, TorRenT napisał:

Podepnę się pod temat. Od wczoraj jestem nabywcą Xiaomi i ustawiłem sobie kolor diody. Połączenia (czerwony), sms (zielony), aplikacje (niebieski). Jak otrzymuje powiadomienie z aplikacji to dioda świeci na zielono. Zachowuje się tak, jakby była głucha na moje ustawienia. Ktoś wie w czym problem ?

Niektóre aplikacje, np WhatsApp, potrafią ustawić swój własny kolor dla diody, niezależnie od ustawień systemowych. Sprawdź w ustawieniach apki czy nie ma opcji wyboru koloru diody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, TorRenT napisał:

@primek problem dotyczy messengera. Chyba że po prostu telefon traktuje powiadomienia z tej aplikacji jako sms ?

Możliwe, że tak jest, nie wiem bo nie używam tej aplikacji. Najprościej to będzie sprawdzić zmieniając w systemie kolor powiadomień dla SMS i zobaczyć czy zmiana jest także w Messengerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...