Skocz do zawartości

Xiaomi Mi4c czy Xiaomi Redmi Note 3 Pro(snapdragon)?


eSKa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,:-)

mam dylemat z wyborem telefonu czy ma to być Xiaomi Mi4c 3/32gb czy Xiaomi Redmi Note 3 Pro (3/32gb, snapdragon)?

Od telefonu oczekuje:

dobrego procka,grafiki, ramu i romu (ale to oba te telefony maja na takim poziomie jaki mnie zadowala), czyli ogónie braku lagów,

dobrej baterii która z włączonymi synchronizacjami portali społecznościowych, danymi tel. przez cały dzień, przeglądaniem portali, internetu, oglądaniem filmów na YT przez około 2-3h oraz udostępnianiem Wifi wytrzyma od godz. 7:00 do godz. około 23:00-24:00 oczywiście wiem ze raczej będzie to ciężko osiągnąć, ale minimum to 12 godzin oraz w ciągu dnia będą takie momenty gdzie telefon będzie nie używany przez około 6-7 a nawet 8h z małymi około 10min wyjątkami,

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi. 8-)

Pozdrawiam! :-D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jeszcze w kwietniu i maju się zastanawiałem właśnie między mi4c, rn3 pro a r3 pro.

Wygrał rn3 pro i wcale nie żałuję. Telefon trzyma rewelacyjnie - 24/7 mam włączone wifi, h+ (lte mi nie potrzebne), gps, synchro, automatyczną jasność i mi bateria trzyma 4 dni - całkowity czas włączenia ekranu przez 4 dni to około 9 godzin.

RN3 PRO & Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...