Skocz do zawartości

Sklep fastcardtech.com a zakuo Mi3


MarcinG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Jestem tu nowy. Chciałbym zmienić telefon i w poszukiwaniach natknąłem się na Xiaomi. A ponieważ jestem wymagającym użytkownikiem ich konfiguracja bardzo przypadła mi do gustu. :D Szukałem Mi2S ale znalazłem sklep fastcardtech.com w którym Mi3 jest praktycznie w takiej cenie jak Mi2S!

Co o tym sądzicie? Czy ten sklep jest pewny? A może coś tu jest nie tak?

http://www.fastcardtech.com/goods.php?u=49407&id=9491

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronce coś lepszą wersje Mi3 sprzedają...

Dodatkowa karta pamięci, książka adresowa na 10000 kontaktów do tego tańsze niż na ibuygou i pewnie jeszcze trochę więcej się znajdzie ale nie chce mi się tego przeglądać

Rozumiem, że karta pamięci to do komputera tak? No i bez jak z tymi 10k kontaktów. Przecież w każdym smartfonie nie ma limitu kontaktów.

-- 24 paź 2013, o 15:55 --

Na ibuygou.com też piszą out of stock.

Ponieważ zakończyli pre-ordery. To normalne i to Wam kiedyś pisałem na miuipolska, że oni mają ograniczone pre-ordery - co tłumaczyło ich wysokie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tak napisali bo mają gotowe formularze na inne telefony i musieli coś wpisać albo sami się nie znają dobrze. Ale wystarczy pomyśleć logicznie. Smartfon ma nieograniczoną pamięć na kontakty.

Co do karty pamięci to oczywiście, że do kompa czy aparatu bo na pewno nie do MI-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sprzedaż xaiomi nie musisz się martwić jeszcze żaden model nie zalega im na magazynie.

Poza tym dla osoby chcącej korzystać z miui, nexus 5 nic nie wnosi, miui na niego może nie powstanie, bo powtórzy się sytuacji znana z nexusa 4, wydadzą go gdy miui bazuje maksymalnie na 4.2 więc za późno dla niego na v5, a v6 nie dostanie, bo jak wyjdzie v6 to nexus 5 będzie już powiedzmy przyćmiony flagowcami innych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest to przypuszczenie na razie. Kolega co wrócił z konferencji z Chin mówił, ze Xiaomi szykuje się do v6. Zresztą było by to oczywiste bo w Xiaomi wszystko odbywa się dokładnie co pewien czas. Np. MIUI v5 było jakoś tak w lutym tego roku, v4 też. Więc v6 powinien być w przyszłym przy numeracji 4.xx.xx. Dodatkowo wtedy prawdopodobnie Xiaomi uaktualni bazy Androida dla telefonów MI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...