Skocz do zawartości

jankoman

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, po upadku mojego Redmi 2 na krawężnik, ekran to jedna wielka pajęczyna. Na szczęście wszystko wydaje się działać, włącznie z dotykiem.
Ponieważ rozebranie telefonu to nie jest fizyka kwantowa to postanowiłem wymienić ekran wraz z panelem dotykowym (ponieważ naczytałem się o niemożności, w domowych warunkach, wymiany samego ekranu lcd). I tutaj zwracam się z prośbą o wybór produktu/sprzedawcy na aliexpress, do którego mógłbym mieć zaufanie w sprawie produktu. Rozumiem, że nie do dostania są oryginalne części, tak więc liczę na dobry zamiennik, gdzie nie będę widział różnicy.

Na co zwrócić uwagę? Macie sprawdzonych dostawców? Co powinien zawierać produkt: ekran lcd, digitizer, ramka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2016 o 11:41, jankoman napisał:

Niestety, po upadku mojego Redmi 2 na krawężnik, ekran to jedna wielka pajęczyna. Na szczęście wszystko wydaje się działać, włącznie z dotykiem.
Ponieważ rozebranie telefonu to nie jest fizyka kwantowa to postanowiłem wymienić ekran wraz z panelem dotykowym (ponieważ naczytałem się o niemożności, w domowych warunkach, wymiany samego ekranu lcd). I tutaj zwracam się z prośbą o wybór produktu/sprzedawcy na aliexpress, do którego mógłbym mieć zaufanie w sprawie produktu. Rozumiem, że nie do dostania są oryginalne części, tak więc liczę na dobry zamiennik, gdzie nie będę widział różnicy.

Na co zwrócić uwagę? Macie sprawdzonych dostawców? Co powinien zawierać produkt: ekran lcd, digitizer, ramka ?

Zobacz tu :http://micenter.pl/ i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mozecie mi cos doradzic, bo jestem troche zmieszany tym co jest w dragon-tt. Chodzi o wymiane digitizera w MI4C PRIME. Zrobila sie pajeczynka, wyswietlacz dziala, dotyk juz nie bardzo :/. Zeby to bylo dobrze spasowane i ladnie wygladalo na koncu chcialbym ogarnac cala jedna czesc i tylko podmienic. Wydaje mi sie, ze to najrozsadniejsza opcja.

Ktory z tych 3ech ? http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?my=pro&sid=327&fcid=11



Czym sie one wlasciwie roznia ?:/

Edytowane przez lelusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wstępne porady.

Czytałem, u nas na forum, negatywne opinie o dragon-tt, poza tym ceny mają dość wysokie (jeżeli są to części oryginalne, to zrozumiem i zapewne tam zamówię). Rozumiem, że lepiej nie ryzykować z Aliexpress?

Co do serwisu, czekam właśnie na odpowiedź drugi tydzień... Chyba lepiej tam zadzwonić. Dam znać jak coś ustalę. W międzyczasie ponawiam prośbę o każdą radę w związku z wymianą (od narzędzi - to raczej banał, po inne szczegóły na które powinienem zwrócić uwagę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...