Skocz do zawartości

Podłączenie smartfona do smart tv za pomocą kabla


Exo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jaki kabel kupić i czy w ogóle da się podłączyć RN2 do smart tv? Znalazłem coś takiego:

 

 

Problem w tym, że RN2 nie posiada gniazda miniHDMI, jest tylko wejście na ładowarkę - jak w ten sposób podłączę do tv, to telefon jest widziany jako dysk, a ja bym chciał uruchomić stream (kodi) i oglądać na tv. :)

 

PS.

Wiem, że można to zrobić bezprzewodowo (miracast), ale podczas takiego oglądania obraz na TV strasznie zacina (na telefonie jest ok.). Więc pytam o połączenie kablem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie używam wifi display, pobrałem ją nawet z google play, myślałem że będą jakieś dodatkowe opcje, ale po kliknięciu w ikonkę aplikacji przenosi mnie do opcji telefonu - bez apki też sobie tam mogę wejść i włączyć wifi display, pod spodem pojawia się philips smart tv, połączę się z nim, w efekcie czego mam:

youtube - ok.

filmy z karty pamięci, wszelakie formaty - ok.

streaming - lagi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Ja mam taki dziwny problem. Mam redmi not 3 pro.

Połączyłem sie bez problemy z TV samsung smart wi fi , tylko nie wiadomo czemu ale pokazuje mi sie jakies 60 % obrazu. Wszystko dobrze ladnie szybko chodzi ale nie mam calego ekrany, i jak np. włacze film to mam nie mam calego ekranu.

Co zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Roberttt napisał:

Witam

 

Ja mam taki dziwny problem. Mam redmi not 3 pro.

Połączyłem sie bez problemy z TV samsung smart wi fi , tylko nie wiadomo czemu ale pokazuje mi sie jakies 60 % obrazu. Wszystko dobrze ladnie szybko chodzi ale nie mam calego ekrany, i jak np. włacze film to mam nie mam calego ekranu.

Co zrobić

Napisać w innym dziale bo to jest redmi note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...