Skocz do zawartości

Ikopia zapasowa i synchronizacja


Mariuszes

Rekomendowane odpowiedzi

Po zainstalowaniu miui8 musiałem wrócić do miui 7 ;) 

I porobilo mi się jakieś błędy itd więc sformatowalem caly telefon 

Wygrałem z 19 mają wersje 

I teraz tak telefon mi się automatycznie zsynchronizowal z chmura w p przeglądarce miałem kilka folderów i kilkadziesiąt zakładek działa super 

Ale zauważyłem że mam kopię zapasową a nie chciało mi się wszystkiego od nowa ustawiać więc zalaczylem kopię i po przywróceniu  kopi wracam do zakładek a tam połowę ich brakuje (kopia z przedb2 tyg)

Jest szansa na odzyskanie tych z synchronizacji pierwszej nie z kopii  czy już te które są z kopii się zsynchronizowal i teraz te są tymi najnowszymi - kopia była sprzed dwóch tygodni 

Na jakiej zasadzie to działa .. to co jest aktualnie jest tylko dostpne ? 

 

I dwa macie jakiś sprawdzony sposób na kopię zapasowe ale wszystkiego nie aplikacji od ustawień wszelakich po motywy itd która zapamiętuje wszytko ?

Bobta kopia xiaomi z menu ustawień to srednia jest 

A ta z trwp z boymenu to już w ogóle jakaś porażka 

Testowałem.ja dziś i wogole nie zapamietuje nic nawet wyglądu pulpitu 

Edytowane przez Mariuszes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne mi chmura xiaomi przywraca wszystkie ustawienia pulpitu ikony zakładki hasła kontakty itp a robiłem wczoraj downgrade z miui 8 na 7. Co do twrp ja robię kopie zapasowa to całego systemu i po przywróceniu jest w takim stanie w jakim była zrobiona kopia więc też działa ok. Jak nie chciało Ci się czekać aż chmura pobierze programy to trzeba było je szybko pobrać ręcznie ze sklepu play ▶ wtedy chmura pomija ich pobieranie wczytuje tylko ustawienia - przynajmniej ja tak mam

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywracanie aplikacji ,zakładki przeglądarki i tyle w sumie mi przywraca cała ta kopia w chmurze a.jeszce w  kalendarz i notatki  a cała personalizacja przepada gdzieś w cholerę 

Wygląd pulpitu motywy oraz  wszystkie ustawienia znikają gdzieś w otchłani a kopia na chmurze.miui ma 1.5 giga więc jest to dla mnie dziwne ( bez zdjęć )

Zarówno na przywracaniu z chmury jak i trwp nie przywracają mi się ustawieniaa  cała personalizacja telefonu jest do robienia na nowo to najbardziej popieprzone opcja zbo personalizacja pulpitów i wszytkivh ustawień to z 4 godziny roboty ;( .a w ustawieniach kopii zaznaczone są wszystkie opcje ;(

Nie wiem dlaczego mi się to nie ładuje telefon miał wszystkie wipy powierzchnia pamięci telefonu wyczyszczona do.zera ... oczywiście przywrocilyo mi się 136 aplikacji , wszystkie chyba zakładki , kalendarz i kontakty czy Smsy ale to nie o to chodzi 

 

A czy obecna synchronizacja kasuje poprzednie dane 

?

 Bo dziwna sprawa jest Smsy w chmurze mam widoczne te stare które są już usunięte tel więc pew ie da się je przywrócić znowu ? Czy nie 

Więc może i te zakładki stre by się udało tylko jak ?

 

Edytowane przez Mariuszes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...