Skocz do zawartości

Miui 8 dwa dni po zakupie telefonu!


meehow81

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że moderatorzy nie usuną - chciałem się tylko pochwalić, że w dwa dni po zakupie RNP3 Snapdragon mam już polską wersję Miui 8. Co prawda to nadal Lolipop ale z nieco odświeżonym interfejsem. Co najfajniejsze, zgodna na odblokowanie telefonu przyszła po nie całych dwóch dniach od zgłoszenia prośby! Okazało się, że jestem już senior member - zapomniałem, że gdy rok temu zakupiłem MiBanda, to założyłem u Chińczyków konto. Potem gładko poszło odblokowanie BL za pomocą MiFlash (chyba) w trybie Fastboot, z ciekawości położyłem bez instalacji TWRP China Developer (M8) ale nie mogłem znaleźć działających Gapps, więc zmotywowałem się do instalacji TWRP. I tu powiem - nie wierzcie żadnym poradnikom skomplikowanym - po prostu ściągnijcie genialne narzędzie FLASHER TOOLKIT V1-Lite znajdujący się pod tym adresem (no wcześniej trzeba mieć tylko ADB dobre): https://goo.gl/rwBiCk . I na koniec instalacja z kart SD najnowszego miui europa w wersji Miui 8! W przeciwieństwie do China Developer, nie ma ani MArshmallowa ani roota, ale chodzi płynnie i Gapps są out of the box - jest nawet deamon prowadzący po instalacji krok po kroku. Zobaczymy, jak będzie z baterią - na razie nie dotrzymała do wieczora - od godziny siedzi na ładowarce! Może bez flashowania i ściągania setek aplikacji z Google Play się ustabilizuje! Pozdrawiam ekipę dostarczającą spolszczone MIUI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...