Skocz do zawartości

GG w miui


supermonter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na m2a ROM 4.1.1 i na i9300 ROM. 4.1.1 te same objawy? (Po wyczyszczeniu pamięci). Na blade chodzi ok na Romie cm.

Ty masz pewnie 4.2.2 i Tobie dziala.

Ikony są inne z linku wiele się różni min yt, fb, tapatalk, notatki, sklep play itd od ikon z Romów na waszej stronie, którego nie mogę zainstalować bo wyskakuje błąd.

Wysłane z mojego MI 2A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ostatnio przez problemy z ota na 4.1.1 wgrałem tamte miui, żeby to usprawnić i żadnych problemów z fb nie miałem (i nie mam do tej pory, bo zostawiłem na weekend 4.1.1 sobie).

Tu masz ikony z romów MIUIPolska: http://roms.miuipolska.pl/zdunex25/wip/ ... ons_v5.mtz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał to się dzieje gdy tylko aplikacje zamknę, np wchodze w fb, pokazuje mi nowe aktualnosci, pokazuje ze mam nowa wiadomosc w miniaturce wiadomosci widac czesc tesktu wchodzimy do wiadomosci nie widac jej + nie da sie odpisac, nie widac dostepnych kontaktow. tzn ze usluga czatu nie dziala/dlugoooo sie wlacza.

gg statusu nie lapie (jesli nie zlapie nie wyslemy wiadomosci) identyk jak w fb (pomijajac aktualnosci)

Na 100% jest to związane z czyszczeniem pamieci , źle działa ta aplikacja ponieważ jeżeli wlacze telefon, facebook uruchamia się normalnie również GG lecz gdy wyczyszcze pamięć FB i GG swiruje.

Jednak nie bo jeśli np wlacze inne aplikacje i system usunie z pamięci podręcznej facebooka, to dzieje się tak samo.

JEDNAK go chat dziala !!!!!!

narazie alternatywa wystarczy jak mozecie przyjrzyjcie sie sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wipe i na nowo instalacja romu na i9300, facebook odpalony na czysciutkim romie. Dalej to samo sasa3y9u.jpg Z25 nie mam pojecia dlaczego u Ciebie to dziala a u mnie na 2 telefonach wystepuje to samo po wipe i czystych instalacjach romu + fb....

Wysłane z mojego MI 2A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same objawy z gg brak łapania połączenia z siecią gg lub bardzo długie łączenie mam porcie romu dla Desire HD Android 4.2.2

Facebook działa w porządku. GG działa dobrze zaraz po uruchomieniu telefonu pozniej już nie łączy lub łączy bardzo długo.

GG dobrze działało na androidzie 4.1.2 ale nie mogę znaleźć ostatniego miui oparte o tą baze jak i spolszczenia dla mojego telefonu.

Zamiennik GG który dobrze działa to Gandu łączy natychmiastowo z siecią mam nadzieje ,ze komuś przydadzą się te informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec mam nowe info, to ze GG zamula z polaczeniem to wszyscy wiedza ale najnowszy messenger zachowuje sie IDETYCZNIE, wysyla wiadomosc rowno z zalogowaniem sie przez GG... najnowszy mam na mysli ten z oczo... kolorami, zainstalowalem ten starszy i wiadomosci wysyla jakies 2-3s po polaczeniu sie z wifi gdzie gg dalej sie zastanawia przez kolejne kilka minut

to dzieki lalozamosc, gdyby nie jego PW w tej sprawie pewnie bym nie zwrocil na to uwagi przez jeszcze jakis czas

sa tez tego plusy, dzieki temu ze caly swiat korzystajacy z miui i messengera ma z tym problem moze ktos gdzies w koncu wymysli na to jakis patch ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie na m2a? XD Jak istnieją do niego kernele to dajcie linka.

Wysłane z mojego MI 2A przy użyciu Tapatalka

Niestety nie. Przynajmniej nie dopóki ktoś go nie zrobi. Źródła są. Tylko kolega z xiaomi.eu akurat ma MI-2S więc dla niego będzie kernel.

BTW. czy ktoś nie napisał "najnowszy" messenger? Znaczy... starszy działa? I to nadal przyczyna jest w MIUI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, miui, bo wszystkim (na nie miui systemach) dziala najnowszy messenger ;p. W najnowszym messengerze musieli zastosowac jakis port, sposob logowania itp taki jak w gg z ktorym miui cos sobie nie radzi do konca. Specjalnie wylaczylem wifi, wlaczylem ponownie i w messengerze wyslalem wiadomosc. Wiadomosc wyszla w tym samym ulamku sekundy w jakim na pasku ikonka gg zmienila kolor na "zalogowany"

w innym temacie pisze o grze ktora stosuje "niestandardowe" powiadomienia i miui cos ich tez nie pokazuje... oczywiscie wiem ze to nie jest celowe dzialanie i ze to sa odosobnione przypadki no ale jednak cos w tym miui nie do konca jest tak jak byc powinno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu ostatnich trzech wersji w services.jar był tylko jeden commit. Być może wymaga udoskonaleń, ale nie można go usunąć. Tak samo było z innym commitem kiedy doszły ciche godziny - on rozwala smsy z banku (do tej pory), więc nie liczyłbym na szybką naprawę. Kod jaki jest tylko xiaomi widzi, my widzimy tylko smali, no, a ja jestem za cienki by wydrukować fixa po samym smali kiedy nawet logcat nie pokazują żadnych crashy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A człowiek co robi weekly update powinien to naprawić ...

Wysłane z mojego MI 2A przy użyciu Tapatalka

-- 22 lis 2013, o 15:44 --

na nowym weekly update, dzieje sie to samo z facebookiem... irytuje to mnie juz, jak mozna tak cos spier....c i tego nie naprawic... nie mowie tu o was, tylko o tych ludziach co robia weekly update.... brak slow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm właśnie pomyślałem jeszcze o jednej rzeczy. Sprawdzaliście może /etc/hosts?

Być może jakiś IP czy adres komunikacji gg/fb jest tam blokowany i przekierowywany na localhosta.

Czysty hosts powinien mieć tylko 127.0.0.1 localhost. Ale warto ten plik sprawdzić z poziomu telefonu czy tam coś nie jest wpisywane (choć chyba nie powinno bez prawa root).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm właśnie pomyślałem jeszcze o jednej rzeczy. Sprawdzaliście może /etc/hosts?

Być może jakiś IP czy adres komunikacji gg/fb jest tam blokowany i przekierowywany na localhosta.

Czysty hosts powinien mieć tylko 127.0.0.1 localhost. Ale warto ten plik sprawdzić z poziomu telefonu czy tam coś nie jest wpisywane (choć chyba nie powinno bez prawa root).

a9yhyvu8.jpg

I xxxxx wierszy

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wiemy co jest w środku tego pliku, chodzi o to byś zostawił tylko: https://github.com/zdunex25/patchrom_m0 ... /etc/hosts zapisał, zrestartował telefon i sprawdził czy to blokada reklam wpływa na gg i fb.

z usunietym plikiem, czy tylko z wierszem "127.0.0.1 localhost" fb dalej tak samo sie zachowuje ;/

ludzie przestana korzystac z tych romow xD przez tego fb xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie możesz wrócić do wersji, na której jak mówiłeś było ok: 3.11.1, dla s3 cały czas leży na goo.im u mnie.

Ja dalej obwiniam apki, myślę, że jak wgrasz 3.11.1 z full wipe to też nie będą działać.

Na stockowej wersji romu dla m2a jest to samo ...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm właśnie pomyślałem jeszcze o jednej rzeczy. Sprawdzaliście może /etc/hosts?

Być może jakiś IP czy adres komunikacji gg/fb jest tam blokowany i przekierowywany na localhosta.

Czysty hosts powinien mieć tylko 127.0.0.1 localhost. Ale warto ten plik sprawdzić z poziomu telefonu czy tam coś nie jest wpisywane (choć chyba nie powinno bez prawa root).

Niestety to nie to.Podmieniłem nawet plik z wersji która działa i bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...