Skocz do zawartości

(Nie)Zbrickowany mi4


Pierek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Kilka dni temu dostałem Xiaomi mi4 lte ct. Było wgrane miui, które jeszcze posiadało dwie partcje. Przez updater wgrałem twrp a potem CM13. Potem postanowiłem wgrac w10m, przebiegło wszystko pomyslnie. Dzisiaj przez miflash wróciłem do Miui. Wgrałem ponownie twrp, i chciałem przywrócic backup cm13. Żaden error nie wyskoczył. Telefon ciągle zatrzymuje się na logu mi. Do twrp mozna wejść. Przy próbie flashowania czego kolwiek wyskakuje error 7. Próbowałem przez miflash wgrać miui, ale albo się zawiesza miflash i cały komputer, albo wyskakuje info "no space enough". POMÓŻCIE !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wiesza się przy 20-30s flashowania, wyszedłem na chwilę, była 1600s flashowania i nic... W twrp przy opcji backupa boot waży 32mb, data 0, a system 613.

Podczas przywracania backupa z cm13, nazwa zmieniła się na Unsupported Mi Cancro. Czy to może mieć jakiś wpływ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pierek napisał:

jak backup przywracam to potem bootloop jest :/ .A flashować nic nie mogę bo error 7, co dla mnie jest dziwne bo wcześniej działało wszystko.

Bootloop nie jest problemem dla MiFlasha. Wgraj ten backup, uruchom Fastboot i flashuj przez MiFlash, może załapie? Kto wie, kto wie... Error7 masz, bo nazwy nie zgadzają się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z tym telefonem walczę juz od 14. Jak zadziała to ja nie wiem co ja zrobie :D

 

zflashowałem dla próby rom dirty unicorns. W mój komputer pokazały mi się 4 partycje,które windows proponuje sformatowac, a dodatkowo jedna ma rozmiar 63,9 mb i jest na niej folder image z plikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam dosc. Masz moze jakiegos backupa?

 

Cos chyba poszlo...

 

Ok

Działa. Gdy po przywróceniu cm lub sflashowaniu romu,  telefon pokazywał czarny ekran,  pokazywały się różne partycje.  Wtedy odpaliłem miflash  i poszło :D

Teraz tylko przejść na inny rom

 

Screenshot_2016-06-17-22-51-56_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pierek napisał:

Ok

Działa. Gdy po przywróceniu cm lub sflashowaniu romu,  telefon pokazywał czarny ekran,  pokazywały się różne partycje.  Wtedy odpaliłem miflash  i poszło :D

Teraz tylko przejść na inny rom

 

Screenshot_2016-06-17-22-51-56_com.android.settings.png

Teraz zainstaluj po prostu MIUIPolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...