Jump to content

Po aktualizacji do Miui 8 6.6.17 Aparat robi samoczynnie foty

Recommended Posts

Po aktualizacji na Miui 8 6.6.17 w MI4C Prime aparat robi samoczynnie foty i szaleje jak by w niego wstąpił diabeł, ta biała kropka szaleje po całym ekranie i zdjęcia robią się samoczynnie. Mam aplikacje do aparatu Cameringo+ i tam nie ma takich anomali. Problem wystąpił po wgraniu tej właśnie aktualizacji, przy wersji 7 nie było tego problemu. Nie pomaga wejście w aplikacje, zatrzymanie Aparatu i wyczyszczenie danych, po włączeniu to samo.

Zgadza się i przy okazji jest problem bo w Ustawieniach nie ma możliwości wyboru krawędzi, szukałem wszędzie i nie ma nigdzie. Dopiero kiedy wpiszemy wyszukiwarce u góry "kraw" w ustawieniach pojawia się: "Ustawienia/Sterowanie krawędziowe"

Po sprawdzeniu działania aplikacji Aparat stwierdziłem jeszcze "drobne usterki" menu gdzie były do wyboru efekty a było ich sporo skróciło się do "Pro, Żywy, Auto lub Wył" próba włączenia poziomicy skutkuje wyłączeniem się aplikacji a po ponownym włączeniu obraz jest bardzo ciemny, trzeba kliknąć Tryb i wybrać Nocny, wtedy jest ok. Samo funkcjonowanie i opcje z wersji Miui 7 była ok, w wersji 8 niestety coś poszło nie tak.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...