Jump to content

Wgrywanie TWRP w miejsce MI RECOVERY

Soolus
 Share

Recommended Posts

Witam, wyczyściłem ostatnio telefon a następnie wgrałem Miui 6.5.27 developer global. Po tej operacji chciałem wgrać dodatki miui polska. Niestety zamiast TWRP mam teraz MI RECOVERY. Rozumiem, że w global romie zawsze tak jest? Czy jest możliwość wgrania TWRP w miejsce MI RECOVERY? Korzystam z Mi 4i.

• 5 months later...
A czy można odwrotnie? Kupiłam mi4c już z twrp i miui polska i chciałabym wrócić do stanu fabrycznego i wgrać globala. Czy tak można?

Czy nasze miui.eu jest aż tak bardzo lepsze?
.

Nie da się. Na Mi4c nie istnieje rom global.

Wysłane z MI5

• Like 1

9 godzin temu, ksar napisał:

A czy można odwrotnie? Kupiłam mi4c już z twrp i miui polska i chciałabym wrócić do stanu fabrycznego i wgrać globala. Czy tak można?

Czy nasze miui.eu jest aż tak bardzo lepsze?

.

Na mi4c jest tylko soft china - dziala dobrze, ale sa braki w polskim tlumaczeniu. Jezeli juz tak bardzo chcesz miec telefon jak z fabryki to soft dev w EDL, pozniej TWRP i xiaomi.eu. Polecam Ci xioami.eu, naprawde ladnie telefon z nim smiga, masz wszystko po polsku. Uzywam 8.1.2 jak narazie dziala bardzo stabilnie.

@kamillmcześć chyba się nie wyspałeś ;) 

@ksarmasz osobny dział MI4C i tam wszystko opisane co i jak. Tak jak koledzy napisali wyżej jeśli chcesz mieć dobre pełne tłumaczenie na nasz język to tylko ROM od xiaomi.eu. Oficjalnie na ten model jest tylko wersja China gdzie są 2 języki z krzaczkami i angielski, nie polecam.

1 godzinę temu, slimdick napisał:

@kamillmcześć chyba się nie wyspałeś ;) 

@ksarmasz osobny dział MI4C i tam wszystko opisane co i jak. Tak jak koledzy napisali wyżej jeśli chcesz mieć dobre pełne tłumaczenie na nasz język to tylko ROM od xiaomi.eu. Oficjalnie na ten model jest tylko wersja China gdzie są 2 języki z krzaczkami i angielski, nie polecam.

czemuż tak uważasz ? ;D - Mi4i - dobra nie było pytania :D

Edited by kamillm

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...