Sign in to follow this  
rekawek

Czytnik linii palpilarnych o co chodzi z tymi sposobami zablokowania?

Recommended Posts

Witam

widać ze za stary jestem na te nowinki techniczne.Nie rozumiem jak sie ustawia ten odcisk linii papilarnych.Myslałem że wczytuję palucha,potem jeszcze raz dla potwierdzenia i fon dziala po tym.

A tu Blokada i hasła>>Blokada i odcisk palca>>Dodaj odcisk palca - przenosi mnie do Wybór blokady gdzie jest Wzór/Kod PIN/Hasło.A gdzie ten odcisk by go ustawić? Może ktoś kto ustawiał to pomoże?

Najpierw MUSISZ ustawić kod blokady ekranu a następnie możesz skanować odcisk. 10 sekund roboty.

Wysłane z MI5

Witam

widać ze za stary jestem na te nowinki techniczne.Nie rozumiem jak sie ustawia ten odcisk linii papilarnych.Myslałem że wczytuję palucha,potem jeszcze raz dla potwierdzenia i fon dziala po tym.

A tu Blokada i hasła>>Blokada i odcisk palca>>Dodaj odcisk palca - przenosi mnie do Wybór blokady gdzie jest Wzór/Kod PIN/Hasło.A gdzie ten odcisk by go ustawić? Może ktoś kto ustawiał to pomoże?

To chyba logiczne prawda? Przecież musisz mieć inną blokadę gdyby przez odcisk nie działało.

Z MI 5

no tak tyle że po ustaleniu wzoru przenosi do czytnika i prosi o przylożenie palca,każe powtórzyć i nic sie nie dzieje,widze rysunek czytnika z palcem i komunikat z prosbą o przylozenie palca i podniesienie i tak caly czas.Ani komunikatu o zaakceptowanej czynności albo o jej braku.

Edit

dobra poradziłem sobie,za ktoryms tam razem wczytało.Trzeba dość dokladnie cały czytnik zasłonić paluchem

Do zamknięcia

Edited by rekawek

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this