Skocz do zawartości

Problem z najnowsza aktualizacja. Telefon nie chce sie wlaczyć


ShuT97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

Chciałem zainstalować najnowsza wersje na moje redmi note 2. Po instalacji telefon nie chce sie włączyć, cały czas wyskakuje logo miui. I tak w kółko. Próbuje wejśc do recovery ( kombinacja klawiszy POWER i Vol - ) ale tylko wyskakuje obrazek z androidem i napisem FASTBOOT . Kompletnie nie wiem co robić, wejście do recovery to chyba będzie sukces. Prosze o pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ShuT97 napisał:

xiaomi.eu_multi_wt88047_6.5.26_v7-5.1

No błagam ile razy można mówić Redmi Note 2 to nazwa kodowa romu "HERMES"!!! Pytam się z ciekawości (nie z złośliwości) dlaczego zainstalowałeś ten rom?

Edytowane przez xxmati96xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ZduneX25 napisał:

Zły rom, rób miflash. Wgrałeś Redmi 2 na Redmi Note 2.

Jak to? Pobierałem z tego co daje w załączniku. Ale dobra nieważne. Jak zrobić miflash? Do tego pewnie trzeba kabel USB, ale jak podłączam telefon do PC to jest charakterystyczny sygnał ze urządzenie podłączono ale go nie wykrywa. 

Scr.hu.jpg.html

4 minuty temu, ShuT97 napisał:

Jak to? Pobierałem z tego co daje w załączniku. Ale dobra nieważne. Jak zrobić miflash? Do tego pewnie trzeba kabel USB, ale jak podłączam telefon do PC to jest charakterystyczny sygnał ze urządzenie podłączono ale go nie wykrywa. 

Scr.hu.jpg.html

Zjebałem załącznik, na nim jest dowód ze pobierałem aktualizacje dla redmi note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ShuT97 napisał:

Jak to? Pobierałem z tego co daje w załączniku. Ale dobra nieważne. Jak zrobić miflash? Do tego pewnie trzeba kabel USB, ale jak podłączam telefon do PC to jest charakterystyczny sygnał ze urządzenie podłączono ale go nie wykrywa. 

Scr.hu.jpg.html

Zjebałem załącznik, na nim jest dowód ze pobierałem aktualizacje dla redmi note 2

Wrzuć fotkę normalnie na forum bez stron trzecich... Zainstalowałeś rom pod " wt88047" Czyli REDMI 2, a nie REDMI NOTE 2... Ten 2 ma nazwę kodową "Hermes". Teraz instalujesz MiFlash, sterowniki i stawiasz na nowo system z opcją "Flash_all".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Nezumi napisał:

Wrzuć fotkę normalnie na forum bez stron trzecich... Zainstalowałeś rom pod " wt88047" Czyli REDMI 2, a nie REDMI NOTE 2... Ten 2 ma nazwę kodową "Hermes". Teraz instalujesz MiFlash, sterowniki i stawiasz na nowo system z opcją "Flash_all".

Stąd pobrałem.

redmi.png

redmi23.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Nezumi napisał:

Popatrz na zdjęcia nr 1 i zobacz co jest napisane w polu "Codename", a następnie zobacz co pobrałeś. Pobrałeś rom pod Redmi 2 na androidzie 5.1. Teraz zostaje Ci tylko MiFlash, a na przyszłość czytamy co ściągamy...

Teraz już rozumiem.... Ale teraz mam problem z wejściem do fastboota. Wyskakuje mi ten obrazek z androidem i napis FASTBOOT i dalej nic sie nie dzieje.. 2 miesiace temu tez miałem ten problem zeby tam wejść i nie pamietam jak wtedy to zrobiłem ale widocznie sie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ShuT97 napisał:

Teraz już rozumiem.... Ale teraz mam problem z wejściem do fastboota. Wyskakuje mi ten obrazek z androidem i napis FASTBOOT i dalej nic sie nie dzieje.. 2 miesiace temu tez miałem ten problem zeby tam wejść i nie pamietam jak wtedy to zrobiłem ale widocznie sie da...

bo już wszedłeś? Fastboot jest trybem, nie systemem. Odpalasz tryb Fastboot (czyli to co masz) podpinasz pod PC i działasz...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje każdemu za pomoc :) Udało mi się. Zjebałem, bo jak w kwietniu instalowałem to po prostu nacisnąłem pobieranie pod nazwa mojego telefonu i wszystko śmigało. Teraz gdy wyskoczyło mi tyle plików do pobrania to pobrałem tą ostatnią ( dla redmi 2 ) bo myślałem ze to najnowsza :v Chciałem zrobić szybką aktualizacje a trwała kilka  godzin :v Na szczęście już wszystko gra. Będzie to dla mnie lekcja, żeby być bardziej rozważnym :) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...