Skocz do zawartości

Szkło/folia do Mi5


Eadym

Rekomendowane odpowiedzi

A co sądzicie o tym szkle? 


http://allegro.pl/szklo-hartowane-na-caly-ekran-xiaomi-mi-5-mi5-c19-i6812090161.html

Widzę, że nie jest zbyt popularne, a może pomóc z tymi brzydkimi ramkami wokół ekranu.
Ciężko było cokolwiek o tym znaleźć, ale mam to:

Co sądzicie? Wygląda ciekawie, a cena nie jest zbyt wysoka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej ostatnio zbiło mi się szkło hartowane Nillkina i zamówiłem sobie drugie. I zabrałem się za zdjęcie i przyklejenie nowego szkła. Sęk w tym, że zj*****em i niedokładnie wyczyściłem stary klej :-D:-D. I w jednym rogu pod nowo naklejonym szkłem zrobił się taki jakby odcisk. Czy jest jakaś opcja żeby pozbyć się go? Odkleić ten kawałek szkła i przeczyścisz ekran ewentualnie coś podziałać z tymi paskami od ściągania kurzu :D? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Dobble napisał:

Odkleić ten kawałek szkła i przeczyścisz ekran ewentualnie coś podziałać z tymi paskami od ściągania kurzu :D?

To już lepiej odkleić cale szklo, dobrze wyczyscic i nakleic jeszcze raz. Odklejajac kawalek wyczyscisz jedno miejsce, a w drugim zaraz bedziesz mial kurz, wiec jedno naprawisz, drugie zepsujesz ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://allegro.pl/xiaomi-mi5-3mk-flexible-glass-cienkie-szklo-0-2-i6760399437.html?snapshot=MjAxNy0wNy0xN1QxMDo1OTowMS4yNTNaO2J1eWVyOzg2YzQxNTEwOTY0MWJlZmM3ZDFmOTVmYzk2N2QzY2Q1MGIwNmJjNjM2NWI4ZTE3ZGIyNmYyZDk5YzU3NzFiN2Y%3D 

Wczoraj kupione, dzisiaj dostarczone i założone. Jeden mały farfocel pozostał pod szkłem (zapomniałem przetrzeć ekran jak oderwałem 1 folię), ale nie rzuca się aż tak w oczy więc nie ma tragedii.

Najbardziej obawiałem się, że jak przykleję szkło to będzie problem z założeniem etui Nillkin Frosted, ale na szczęście wszystko idealnie pasuje.

Edytowane przez kowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

21 godzin temu, Mokakua napisał:

W takim razie może uderzę w inny case, już tak się staram z tymi szkłądmi symetrycznie i w ogóle, a to mozę wina case, myslałem, że wszystkie takie same... 

tez tak mialem :) z tym dociskaniem, u mnie luphie ta ramka do okoła, ale uszkodzilem szklo i zamontowalem nowe i 0 problemow przy czym widze ze szklo poszlo lekko do gory, bo mam minimalnie wieksza przestrzen nad przyciskiem niz pod, sa to dziesiate milimetra ale sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...