Skocz do zawartości

Aktualizacja Redmi 2 Pro (duży przeskok wersji)


biernus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Od ponad roku z wielkim powodzeniem używam świetnego telefonu Redmi 2 w wersji PRO tzn. 2GB/16GB - model HM2014813. 
Co ciekawe od początku korzystałem z aktualizacji automatycznych - aktualizacji przez ten czas było sporo bo przeskakiwałem praktycznie co tydzień na nowsze wersje.
NIGDY nie robiłem WIPE! (a podobno trzeba/wypada za każdym razem ;-)). Telefonu używam bardzo dużo, 2 karty sim, co najmniej 150 różnych aplikacji - nie mam problemów.
Tzn. telefon pracuje poprawnie, nie wiesza się - jestem zadowolony. Ale kilka miesięcy temu gdy skończyły się updaty OTA, telefon został na wersji MIUI by xiaomi.eu 6.1.28 (rozwojowa). 
Jako, że mamy kilka nowych wersji chciałbym przeskoczyć na coś świeżego ale stabilnego/dobrego.
Jako, że przez te kilka miesięcy troszkę wypadłem z obiegu a nie chciałbym *uwalić* wszystkiego prośba o pomoc do Was o wskazanie tego co najlepiej wgrać i w jaki sposób.
Nie wykluczam zrobienie PEŁNEGO FLASHA/WIPE tak ze względów czysto higienicznych ponieważ przeskok jest spory.
Czy najbardziej aktualną wersją jest xiaomi.eu_multi_HM2014813_6.5.26_v7-4.4.zip?

Z góry dziękuję za pomoc i kilka słów komentarza + nakierowanie w jaki sposób w miarę bezboleśnie przeprowadzić update.

Edytowane przez biernus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz robić żadnego wipe... robisz zwykłą aktu według instrukcji ze strony miuipolska.pl "Instrukcja Instalacji 2014" odnośniki masz też w sygnaturach administracji/moderatorów. OTA się skończyły bo Redmi 2 dostał androida 5.1, po instalacji najnowszej aktu OTA powinny wrócić, przynajmniej te raz na miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...