Skocz do zawartości

Action Camera 2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakupilem wczoraj kamerke Action Camera 2, wodoszczelna obudowe i zestaw akcesoriow. Przyjda 3 odrebne przesylki i to w roznym czasie, ale trudno:) Kamerka ze swoimi parametrami wydaje sie na chwile obecna bezkonkurencyjna jakosciowo i cenowo. Zobaczymy jak bedzie w praktyce i ciekawe jak wypadnie w porownaniu do poprzedniej wersji. Ktos moze tez zamawial ten sprzet? Napiszcie gdzie i za ile. Moze juz ktos ma i uzywa tej kamerki? Chetnie wymienie sie opiniami. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro lub pojutrze pojawi się recenzja na kanale LinusTechTips. Bardzo pozytywna recenzja: jakość nagrań praktycznie nie ustępuje tej w GoPro Hero 4, mikrofon jest bardzo dobry, oprogramowanie działa płynnie, bateria trzyma o połowę dłużej niż w Hero 4, a mocowanie tej wodoszczelnej obudowy jest kompatybilne z GoPro.

Edytowane przez Drobnoustrój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troche dalem ciala, bo kamerke zamowilem na honorbuy w bardzo atrakcyjnej cenie. Niestety nie zwrocilem uwagi, ze drobnym druczkiem napisane bylo, ze kamerka posiada jezyk chinski... Na szczescie odkrecilem sprawe i oddali mi po tygodniu kase. Teraz zamowilem wlasciwa na geekbuying. Nie mam jeszcze informacji o wysylce, ale za to przyszly juz akcesoria. Cala walizka, mega zestaw! Wkrotce dojdzie wodoszczelna obudowa i w koncu sama kamerka. Spodziewam sie kompletu na poczatku lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja kupilem ten zestaw. "Full wypas":)

37 minut temu, bondzo83 napisał:

Kolego swider79, możesz podesłać linki do akcesoriów tej kamerki? Sam chce kupić i jestem w trakcie wybierania. Ja chce kupić w xon24 mają bardzo dobrą cenę ale nie ma dodatków.

Ta cena troche dziwi. Ja poczatkowo za tyle zamowilem na Honorbuy. Okazalo sie ze jest jeden kruczek - jezyk chinski zamiast angielskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.07.2016 o 21:42, bondzo83 napisał:

Kolego swider79, możesz podesłać linki do akcesoriów tej kamerki? Sam chce kupić i jestem w trakcie wybierania. Ja chce kupić w xon24 mają bardzo dobrą cenę ale nie ma dodatków.

Powodzenia Ci życzę z zakupami u niego. Mnie oszukał, fałszywie oskarżał, a na koniec bez żadnego dowodu czy pisma producenta tylko z chęci zemsty za to że opisałem jakim jest frajerem, stwierdził że sam uszkodziłem kamerę i jeśli nie zamówię kuriera to ją zutylizuje. Chcesz się bawić w zakupy u takiego człowieka?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest za***iscie. Dzisiaj dotarla do mnie kamerka. Po 20 min zabawy wylaczyla sie i nie mozna jej wlaczyc. Bylo jeszcze jakies 30% baterii, wiec zakladam ze problem lezy gdzie indziej. Kamerka na kablu USB sie laduje i jest podglad na karte SD ale nie mozna jej wlaczyc. I niech mi ktos powie ze 13 nie jest pechowy... Poczekam do jutra to moze sie aku naladuje do pelna i sie uruchomi. Kupilem na geekbuying i jeszcze nie patrzylem jak jest z reklamacjami. Totalna lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No więc sprawa wygląda tak: dogadałem się, że kupię nowa kamerkę a ta zepsuta odeśle. Kiedy ją otrzymają, zwrócą mi kasę. W sobotę ja odeslałem i tego samego dnia kupiłem nową, tym razem w zestawie z dwiema bateriami, ładowarka, obudowa wodoszczelna i uchwytem na deskorolkę(?). Koszt +7$, wiec... Obudowę i tak zakupilem osobno, więc ta druga pogonie na ebayu. Aha, z racji tego że zamawiam do Niemiec i płace VAT przy odbiorze, prosiłem ich o jakiś gift do przesyłki, bo kasy za podatek mi nie zwrócą. Odpisali , że coś dadza. Zobaczymy co wyślą. Teraz pozostaje czekać na rozwój wydarzeń:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...