Skocz do zawartości

Mi5 – jakość dźwięku w nagraniach video


latet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy problem złej jakości dźwięku w nagraniach video dotyczy wszystkich wersji MIUI, czy w którejś jest poprawiony?

O jaki problem chodzi, to doskonale słychać np. tu: https://www.youtube.com/watch?v=yjV5vg1fGIQ

oraz tu: https://www.youtube.com/watch?v=rMR23ToYgqY

Czy ktoś, kto bawi się już MIUI8 mógłby to ew. sprawdzić? Nagranie samochód przy ruchliwej ulicy byłoby idealnym testem.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Slashu napisał:

Na moim mi5 Pro jakość nagrywania dźwięku była bardzo dobra zarówno na CG13 jak i na miui 7 stable i 8 więc myślę, że to może być wina po prosu zbyt wczesnych egzemplarzy lub najtańszej wersji mi5.

A mógłbyś to podeprzeć nagraniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.06.2016 o 13:17, erald napisał:

 Jakość jest taka. SZału chyba nie ma, ale tragedii też nie.

2. Jakość na 3 pinowych (Monster Turbine) jest bardzo, o lata świetlne lepsza niż to co się dzieje w One  Plus Two po aktualizacji do Andka 6.0. Troche góry delikatnie "trzeszczą" ale jest to mało odczuwalne. Sprawdzę czy mam coś na 4 piny i dam znać

3. Wrażenie bardzo pozytywne. Odblokowywanie aplikacji za pomocą fingerprinta super sprawa, nagrywanie rozmów też jest to funkcja które mi brakowało. Jakość spolszczenia(MIUI 7.3 global stabilna) raczej śmieszna, ale mi to nie przeszkadza. Telefon zdecydowanie najszybszy jaki miałem (lg g3, lg g2, samsung s6, OPT i inne)

Gdybym go nie odesłał to bym potwierdził swoim. 
Za pozwoleniem to podeprze nagraniem jednego z forumowiczów (mam nadzieje, że się nie obrazi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Slashu napisał:

Gdybym go nie odesłał to bym potwierdził swoim. 
Za pozwoleniem to podeprze nagraniem jednego z forumowiczów (mam nadzieje, że się nie obrazi)

To nagranie nic nie mówi o tym, czy problem jest czy nie, bo on się ujawnia w pewnych warunkach - jak ruch uliczny. Czyli tu nie da się stwierdzić, czy telefon, który to nagrywał ma ten problem, czy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...