Skocz do zawartości

Gdzie kupić Mi Band 2?


Lagfir

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zamówiłem w pierwszej transzy (piątek rano 10.06.16r) przez polski sklepxiaomi.pl. 208 zł z przesyłką. Dziś 14.06 o 16:00 miałem już ją na ręku. Mam Samsunga Ace4LTE i KK 4.4.4 na pokładzie. działa z nim znakomicie. Warunek dla komunikacji to obsługa Bluetooth Low Energy 4.0 Nie mam niestety odblokowania ekranu przez zbliżenie ponieważ potrzebny jest Android 5.0 jak podaje aplikacja MiFit. Reszta działa znakomicie.

Ciekawy jestem monitora snu.

To moja pierwsza opaska, od zawsze Casio miałem na nadgarstku, ze 20 lat temu nawet takie z kalkulatorem i książką telefoniczną :)

uploadfromtaptalk1465941202602.thumb.png

Polecam polski sklep i paczkomat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz pomysł na biznes. Sprzedawaj wtedy po 45$. Ja kupiłem za tę cenę, bez ryzyka i czekania. To był świadomy wybór, miałem świadomość że to drożej, jest to jednak nowy wyrób i nauczony doświadczeniem po zakupach przez Ebay z PRC kiedy dostałem wadliwy produkt po 40 dniach niby z gwarancją, konwerter za 15 $ wylądował wtedy w koszu bo odesłać miałem na własny koszt przesyłką rejestrowaną o zadeklarowanej wartości czyli zapłacił bym ponad 20zł, a dostał bym takie samo g... bo to według sprzedawcy tak samo cicho każdy egzemplarz działa.

Na portalach aukcyjnych jest pełno większych "jeleni" niż ja, co kupili za 179zł + kurier 120zł lub 249zł i list z Chin do 60 dni, innej formy wysyłki nie było.

Ja jestem zadowolony z zakupu i nadal polecam.

Muszę jeszcze wspomnieć że nie mam z tym sprzedawcą ani sklepem żadnych powiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko 200zł + przesyłka to dosyć drogo, biorąc pod uwagę że cena opaski to 40$

Przesylka wyszła tyle co 2 dobre browary...także spoko. Ja nie mam doświadczenia z zamawianiem z Chin więc wybrałem taką formę. Od zamówienia do momentu założenia opaski nie minęło nawet 24 godziny. No i podobno daja 24 miesiace gwarancji.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...