Skocz do zawartości

Rozkmina - Xiaomi mi5 64gb czy mi5 128gb


iTexon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

Otóż w niedalekiej przyszłości planuje sobie zakupić telefon firmy Xiaomi.

I z właśnie tej okazji naszła mnie ogromna rozkmina i nie wiem który model wybrać.

Interesuje mnie mi5, tylko nie wiem, który będzie lepszy, wersja Prime (64gb 3gb Ram 2.15ghz 420$) czy wersja Pro (128gb 4gb Ram 2.15ghz 490$). Nie wiem czy dopłata 70$ jest opłacalna.

Nigdy nie miałem do czynienia z Xiaomi i nie wiem czy jest tak RAM'o żerny, ostatni raz kiedy używałem Androida było 3 lata temu i od tego czasu używałem tylko iPhone'a 5, dlatego nie wiem czy 64gb pamięci mi wystarczy.

Proszę o pomoc i konkretne argumenty, pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny które podałeś świadczą raczej o białych wersjach. Wg mnie różnica 70$ jest do przyjęcia, więcej raczej nie. Sam stałem przed wyborem parę dni temu, przy czym wersji czarnych i wybrałem 3/64.

Edytowane przez Bohyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

64gb mi raczej w zupełności wystarczy, tylko nie wiem jak z tym RAMem, tak jak pisałem wyżej. Nigdy nie miałem do czynienia z tym telefonem, słyszałem tylko opinie. Jedni mówią, że mając 4gb jest telefon nie będzie lagował inni, że to jest zbędne. Stąd ten post, dzięki za odpowiedź Acid :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny dylemat. Chcę tym razem czarny, bo przy Mi4 sie nie doczekałem. Waham między 3/64 a 4/128 ceramic.  W mi4 mam teraz jeszcze 47gb wolnej pamieci więc przy różnicy 500+ wybór co raz bardziej mi się klaruje ku czarnej 3/64gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na IBG czekalem prawie 4 miesiace na 128 GB ceramiczny, po czym stwierdzili, ze tego praktycznie nie ma. Miec bialy telefon to jak miec biale adidasy... niektorzy to lubia. Zdecydowalem sie na 64GB/3GB i nie narzekam. Co prawda teraz niedlugo wyjdzie Oneplus 3 i to tak juz troche pozamiatane z tym 6GB ramem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2016 o 09:14, didny napisał:

Ja na IBG czekalem prawie 4 miesiace na 128 GB ceramiczny, po czym stwierdzili, ze tego praktycznie nie ma. Miec bialy telefon to jak miec biale adidasy... niektorzy to lubia. Zdecydowalem sie na 64GB/3GB i nie narzekam. Co prawda teraz niedlugo wyjdzie Oneplus 3 i to tak juz troche pozamiatane z tym 6GB ramem. 

A za rok to ludzie nie będą patrzeć na telefony z 6gb ramem, bo wyjdzie z 10gb :) itp, itd ;) Tylko po co komu taki telefon? :) 16k, 10gb ramu, 6" aby dzwonić, smować, neta przeglądać. skrzynki, praca. No bo chyba mi nie wmówicie, że taki telefon jest Wam potrzebny do gier? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Wariat napisał:

A za rok to ludzie nie będą patrzeć na telefony z 6gb ramem, bo wyjdzie z 10gb :) itp, itd ;) Tylko po co komu taki telefon? :) 16k, 10gb ramu, 6" aby dzwonić, smować, neta przeglądać. skrzynki, praca. No bo chyba mi nie wmówicie, że taki telefon jest Wam potrzebny do gier? :)

Dokładnie, zmieńmy nazwe na 3310Polska, bo na cholere komuś te wszystkie smartfony. Ewentualnie 3510 bo na niej się dało nawet już neta używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wariat napisał:

A za rok to ludzie nie będą patrzeć na telefony z 6gb ramem, bo wyjdzie z 10gb :) itp, itd ;) Tylko po co komu taki telefon? :) 16k, 10gb ramu, 6" aby dzwonić, smować, neta przeglądać. skrzynki, praca. No bo chyba mi nie wmówicie, że taki telefon jest Wam potrzebny do gier? :)

Tak do gier, do VR'u ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...