Sign in to follow this  
ZduneX25

MIUI v5 (JB 4.2.2) PL P760

Recommended Posts

Kolega ZduneX25 poinformował mnie w innym wątku, że ktoś z uczestników tego – rozwiązał problem (znalazł jakiś duet apek na GP), które rozwiązują problem z nagrywaniem rozmów przez MIUI 5 na 4.2.2. Czy tenże użytkownik mógłby się ujawnić i podać nazwy tych programów? Będę bardzo wdzięczny, bo przerabiam ten temat na swoim S3 i nie mogę znaleźć nic, co nagrywałoby inaczej niż tylko z mikrofonu.

Jestem więcej niż pewny, że ktoś podał nazwy aplikacji, ale przekopałem dzisiaj 40 stron na forum i nie ma nazwy, więc ktoś musiał edytować post i to wywalić, więc i jak wytnę notkę z opisu.

Czy mial ktos podobny problem z tym telefonem, ze po wybraniu polaczenia nagle rozlacza i nie mozna sie nigdzie dodzwonic wysylac sms itp? Dla osob,ktore dzwonia na ten tel jest on poza zasiegiem sieci. Co najlepsze pasek sieci pokazuje full kreseczek. Jedyne co znika to wskaznik polaczenia danych (3g itp). Wifii w tym czasie dziala sam telefon tez tyle ze nie mozna wykonywac ani odbierac polaczen smsow itp.

Pomaga na to restart najczesciej na chwile lub wyciagniecie karty sim. Wtedy dziala dluzej bez tej awarii normalnie jednak po jakims czasie (dzien dwa chociaz mysle ze to zalezy od wybierania polaczen) znowu to samo.

Siec Plus

Miui 4.8.29 pobrane ze strony miuipolska

Wszelkie full wipe byly wszystkie robione tak ze miui bylo instalowane na czysciutki telefon bez smieci.

Czy ktos wie jak rozwiazac problem? Czy tylko ja mam z tym problem? Czy ewentualnie wczesniejsze wersje miui nie mialy takiej przypadlosci?

Wysłane z mojego MI 2S przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this