Skocz do zawartości

Instalacja Wiget zegara miui


Roberttt

Rekomendowane odpowiedzi

Znalałem opisa taki:

 

1. Zdjąć z rozszerzeniem pliku ZIP
2. Import z aplikacji "Tematy" (themes / local / Import theme)
3. W trybie edycji, pulpit, kliknij ikonę w prawym górnym rogu zegara, a następnie wybierz nowy temat

Tłumaczenie jest kiepskie ale ogolnie widomo o co chodzi -  tylko niestety ja nie moge u siebie znalezisdz tych katalogów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być tak.

1. Pobierasz plik i usuwasz rozszerzenie zip. Chodzi o to by plik miał rozszerzenie mtz bo to format motywu.

2. Wchodzisz w aplikację motywy a w niej w ikonkę lokalnie po czym przewijasz stronę na sam dół i wybierasz motyw który rozpakowałeś.

3. Jak motyw się wczyta to przechodzisz do pulpitu i szczypiesz go by przeszedł w tryb edycji.

4. Jeśli obecnie masz jakiś widget miui to w prawym rogu pojawi się ikonka edycji.

5. Klikasz ikonę a potem z listy z motywami wskazujesz ten który wczytałeś do apki motywy i tyle

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wiget zegara, jak go modyfikuje to jest wybór top lub lokalne, nie ma możliwości szukania w katalogach

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

0a431c6a75c124f5382a469bb04fc8d0.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

a86460997b15a18812ce9cbb3978ab32.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest w katalogu download i go nie ma w lokalnych

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Wiget ten powinien mieć alarm, sprawdziłem wszystkie jakie mam w lokalnych i niema czegoś takiego

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nie rozumiemy. Nie ma znaczenia gdzie skopiujesz motyw z zegarkiem bo póki go nie wczytasz do aplikacji motywy nie będzie go widać niezależnie od położenia. Jeśli masz motyw z zegarkiem w folderze download to super, teraz wchodzisz w apkę motywy a w niej n Offline i tam wybierasz wczytaj motyw po czym wskazujesz go w folderze download

8rTZ9bfl.png

Dopiero wtedy zegarek pokaże się na liście z zegarkami

Edytowane przez fyme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...