ZduneX25

MIUI v5 (JB 4.2.2) PL SGS3

Recommended Posts

Szukałem akutualizacji ręcznie od piątkowego wieczoru - dziś pojawiła się "z automatu".

Zarówno w trybie 3G jak i w 2G głosu brak...

EDIT: zaraz ściągnę 4.8.2, sprawdzę połączenia, a potem znowu spróbuję zaktualizować.

EDIT2: po powrocie do poprzedniej wersji bez wipe i restarcie wszystko się naprawiło.

Edited by 742617000027

Spróbuj pełny rom bez ota wgrać na 4.8.8, ja nic nie zmieniałam jeżeli coś jest nie gra to wina miui.

ota dopiero dziś się pojawiło, u mnie nie występuje ten problem choc.. czasem jeśli telefon wyłącza - włączę i zanim zaloguje się di sieci robie na nim jakieś operacje coś otwieram czy uruchamiam właśnie ten problem występuje, czyli dzwoniąc do kogoś on mnie słyszy ja go nie i było to już na wcześniejszych wersjach. pomaga telefon wyłączyć - włączyć i pozostawić go na kilka min sobie, lub vipe cache /dalvik

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

pytanie mam, jak wyłączyć ota bo ostatnia aktualizacja jakoś muli, aplikacje wolniej startują i potrzebują chwili by się rozbujac wiec wróciłem do 8.2 i mam stale info o aktualizacji

Jeśli masz WSM to w module Mi-Tools->Aplikacje w zakładce Aktualizacje systemu jest Wyłącz aktualizacje

Nie tylko ja mam tutaj THL W200. ;-)

Mam problem z MIUI w wersji 4.8.22 (Android 4.2.2). Przy włączaniu aplikacji kamery wyskakuje "błąd aparatu" z komunikatem "nie można nawiązać połączenia z aparatem". Do tego po uruchomieniu aplikacji latarki sama latarka nie włącza się. Przed instalacją romu miałem stockowego Androida 4.3 na pokładzie. Z jakiej wersji stockowego Androida instalowaliście ten rom i czy po instalacji nie mieliście tych dwóch problemów?

To nie wiem, mi aparat działał zanim sprzedałem s3, a nic w nim nie zmieniałem. Może wina przeskoku z 4.3, kiedyś po takim przeskoku były kłopoty z wifi, których nie było przy wgrywaniu na 4.1.2 Samsunga.

może to ma coś wspólnego z zapisywaniem zdjęć na karcie sd, miałem podobny problem i czyszczenie danych zawsze pomagało a potem ustawiłem by fotki pisał w pamięci telefonu i nic podobnego mi się juz nie przydarzyło

Guest
This topic is now closed to further replies.