ZduneX25

MIUI v5 (JB 4.2.2) PL SGS3

Recommended Posts

Aaa bo ja u siebie mam port samsunga 4.1.1 ;)

I sobie ten rom zainstaluj, brak jakich kolwiek problemow.

Wychodzi niedlugo kitkat samsunga na i9300 ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Witam,

czy jest jakiś sposób albo launcher, który przywróci "środkowy" przycisk menu głównego? Tak, żeby była możliwość wejścia we wszystkie aplikacje jakie tylko są zainstalowane. Nie tak jak teraz, że każda jedna zainstalowana aplikacja tworzy skrót na pulpicie.

Pozdrawiam

Na upartego zrób katalog ze wszystkimi aplikacjami i wrzuć jako środkowy przycisk :-P

Taki półśrodek trochę....

Tapnięte z mojego Mi2S.

To nie łatwiej wgrać inny launcher + ikony MIUI?

Chociaż według mnie MIUI bez tego układu ikon na pulpicie to nie MIUI..

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Bugi:

• [*:1ihekvvn]nagrywanie połączeń (zamienniki z play store nagrywają rozmowy bez problemów)
    [*:1ihekvvn]słuchawka bt

Obstawałbym, że raczej z problemami. ~70% apek nie nagrywa wcale, a reszta tylko przez mikrofon. Efekt jest taki, że na nagraniu słychać siebie, a rozmówcę dopiero podczas odtwarzania nagrania na sprzęcie z zewnętrznymi, mocnymi głośnikami. Sugerowałbym zmianę tego zapisu, bo jak ktoś, komu zależy na nagrywaniu rozmów to przeczyta i zdecyduje się na przesiadkę z 4.1 na 4.2, będzie srogo zawiedziony testując przez kilka dni dziesiątki aplikacji, z których żadna może nie spełnić jego oczekiwań. Sam to przerabiam więc wiem, jak jest to irytujące.

Zapytaj jeszcze w wątku dla l9 z mojego podpisu, ktoś z użytkowników tamtego telefonu znalazł aplikację, która nagrywa (dokładnie to był komplet dwóch apek).

Witam

Wgrałem rom i mam problem z wifi. Widzi sieci ale nie łączy się z żadną. Co może być przyczyną?

EDIT

dobra, zainstalowałem jeszcze raz i teraz działa :P

Rozmowy nagrywa CallRecorder v1.5.2 w komplecie z alsa mixer obie apki do pobrania w markecie, jakoś rozmów jest idealna

jedyny mankament to ze trzeba alsa mixer odświeżyć /zainstalować po flashu/update/restore ponownie

korzystam od początku

Hej,

Czy ma ktoś problem z przesyłem danych ? Po zainstalowaniu romu wszystko chodzi ale gdy chcę pobrać pocztę lub wejść na www to wywala błąd sieci. :(

aplikacja niezgodna z twoim urządzeniem, Android 4.4

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

No tak, rozpędziłem się. Na pocieszenie dam do testu jutro najnowszy viper, który w końcu na widoczny znaczny skok w jakości dźwięku.

Jakby istniało :P

To kto po testuje vipera i podzieli się nowymi bibliotekami bym mógł dodać je do piątkowego romu?

mam problem z odtwarzaniem filmów, nagranych nawet aparatem w telefonie wyskakuje taki komunikat vamysuqa.jpg

ota nic nie zmieniło nadal nie wyświetla filmów, czyszczenie danych aparatu nie pomaga także. co może być nie halo i czy problem występuje tylko u mnie?

Nie wiem czemu ale po instalacji romu nie idzie połączyć się z Wi-Fi. Niby widzi sieć ale próba łączenia zawsze jest nieudana.

Wysłane z mojego Xiaomi RedRice przy użyciu Tapatalk.

ponownie występuje problem z odtwarzaczem muzyki i jednoczesnym korzystaniu z przeglądarki, czyli pleyer się wyłącza (nie gra muzuka) a już w poprzedniej wersji romu tego problemu nie było, problem dotyczy tylko przeglądarki i fb, przyTapatalk np wszytko ok :-\

ponownie występuje problem z odtwarzaczem muzyki i jednoczesnym korzystaniu z przeglądarki, czyli pleyer się wyłącza (nie gra muzuka) a już w poprzedniej wersji romu tego problemu nie było, problem dotyczy tylko przeglądarki i fb, przyTapatalk np wszytko ok :-\

edit

filmy z aparatu juz odtwarza, po wipe

Do wersji 4.5.9 jakie znowu recovery jest potrzebne  :mad: ? podczas instalacji błąd - status 6 !? 

banalne pytanie, czy coś się zmieniło z wsparciem lub jest jakiś sposób by w zewnętrznym launcherze był przezroczysty pasek statusu, np w go launcher czy 360?

@leonov fix jest w przygotowaniu, tak jak pisałem na forum.android.com.pl

@janko będzie taka możliwość dopiero od momentu aktualizacji bazy do 4.4, obecnie jest to możliwe tylko na mi2 (port 4.4.2), mi3 i nexusue 5.

Tak. Czym jesteś zmieszany? Jakby ota nie było do instalacji to by się nie pokazało.

Wczoraj zrobiłem wszystkie poprawki, wróciłem do 4.4.26, zrobiłem ota, wgrałem i mam w pełni sprawne 4.5.11.

Dodatkowo w tej chwili uploaduję pełne romy na miuipolska, ale to potrwa.

Wcześniej był post że potrzebne jest najnowsze recovery to akurat mam. Chodziło mi o to że jeśli nie ma na miuipolska w downloadzie to poprostu nie jest gotowe. Jak wszystko gra to odpalam aktualizacje. dzieki zdunex :)

Guest
This topic is now closed to further replies.