Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość dziwne pytanie. Korzystam z domyślnej aplikacji Mi Fit i potrzebuję zmienić system w telefonie. Czy wszystkie dane jak przebyty dystans, dni passy, itp. zostaną utracone? Czy przed zmiana systemu powinienem rozłączyć opaskę z telefonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie zainstalowałem najnowszą apkę MrTomi 3.2.2.2 PL2. W końcu mam info na opasce kto dzwoni i napisał mi smsa. Problem zaczyna się gdy doinstalowałem wersję Notify and Fitness Pro for Mi Band - wówczas tracę informacje na opasce kto dzwoni czy pisze smsa - jest tylko ikona. Jak odinstaluję ten ostatni program wszystko jest w porządku. Ktoś wie co ustawić w Notify and Fitness for Mi Band aby nadal na opasce pojawiały się informacje w stylu kto dzwoni, esemesuje ? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojej już nie działającej opski a więc.

Rozładowałem do 0 podłączyłem do komputera na 2 min naładowało jakieś 2% nie świeciła podłączyłem do zasilacza nadal ni działała odczekałem zaś aż się rozładuje.

Podłączyłem zaś pod komputer i działa pokazuje że się ładuje kontrolowałem naładowało do 100% odpiłem od kompa pokazywało godzinę i łączyło się z telefonem.

Odczepiłem Mi Band 2 od tego czegoś do ładowania i przestała działać znaczy zaś nie świeci. Podłączenie ponownie do tego ustrojstwa od ładowania i podpięci do kompa nie pomaga już możliwe że zaś przy kolejnym ładowaniu zadziała.

 

Mam 3 opaski

Moja świeci bardzo mocno za dnia widać godzinę.

Młodej świeci beznadziejnie za dnia nie widać godziny.

Dziecka nie świeci za dnia jak i w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam mały problem. Nie używałem od około 2 miesięcy opaski Mi Band 2 (używałem Bipa). Wczoraj ją naładowałem i mam problem z krokami. Praktycznie nic nie robiąc naliczyła mi dziś juz ponad 5000 kroków. Wczorajszy wynik mnie zszokował bo bylo ich ponad 40000- gdzie srednio dziennie robie 8000...10000. Macie jakieś pomysły...?

Edytowane przez kzybu1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z ciągłym pomiarem pulsu w N&F? Nie mogę po prostu włączyć N&F i cieszyć się pomiarem tylko za każdym razem muszę kombinować z restartowaniem aplikacji, w dodatku za każdym razem N&F wymaga włączenia Mi Fita który czasem zaczyna aktualizować opaskę w związku z czym stały pomiar pulsu często przestaje działać. Po ostatnich aktualizacjach pomiar czasem spada z np. stałych 140 uderzeń serca na 70-80 i nie jest to prawdziwy odczyt ponieważ intensywność jest taka sama. Stałego pomiaru używam do sygnalizowania wibracjami opaski przekroczenia tętna podczas treningu kardio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam taki problem. Do końca grudnia używałam sobie spokojnie romu z MIUI 8, na którym MiBand (jeszcze wersja 1) działał bez najmniejszego problemu, wibrował, odblokowywał ekran, wszystko bez zacięć i zawahań. Pod koniec grudnia zainstalowałam MIUI 9 i zaczęło się sypać - a to nie zawibruje, a to nie odblokuje, trochę mnie to już zaczęło irytować. W międzyczasie dostałam MiBand 2, sparował się elegancko, ale natychmiast też dostał czkawkę - nie wibruje, nie powiadamia, a jak wchodzę w opcje "odblokuj przy pomocy bluetooth", to co chwila ma tam "status: błąd klucza". O co może chodzić? Na razie przywróciłam ten poprzedni rom, zobaczymy, czy znormalnieje, ale szczerze mówiąc już się przyzwyczaiłam do 9-tki... :( 

Czy ktoś z was też miał zawiechy opaski na MIUI 9 albo ma pomysł, w czym może być problem...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@magyarek jeśli chodzi o problem z tym, że opaska raz powiadamia a raz nie, to pomaga całkowite wyłączenie funkcji oblokowywania telefonu za pomocą opaski. Podejrzewam, że te problemy, to może być kwestia formatu telefonu, ale tez nie chce tego robić.

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Biega ktoś z endomondo? Kilka dni temu skutecznie zaliczyła mi tętno, sam nie wiem jak to się stało. Obecnie a żaden sposób nie jest wykrywalna w akcesoriach...
Dodam, że odpaliłem jednocześnie z mi band notify( trening). Ale wtedy była jeszcze widoczna w endomondo..

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy warto teraz kupić Mi Band 2 ?

Wiem, że wychodzi wersja "Nirvana" ale ona nic nie zmienia. :)

I jaka najlepsza apka tylko do mierzenia kroków plus fazy snu ?

P.S.

@tekjow do uprawiania sportu to tylko opaska na klatkę piersiową, reszta to tylko wynalazki.

M...

 

 

Mój nowy Mi Band 2 przyszedł rozładowany, pewnie nie za dobrze wróży to baterii. :/

M...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moda " Mili_pro-69-tomi-3d-kr-d.fw " od [mention=38368]tomurbanowicz[/mention]. Bez MiFit w telefonie, tylko Notify, MiFit w tablecie raz w miesiącu synchronizuje.

Nie używam powiadomień, tylko kroki, dokładna analiza snu z pomiarem tętna co 2 minuty i 2 alarmy na dobę. Robię synchronizacje codziennie lub jak mi się przypomni :-)

Poniżej kilka screenów.

 

7b6e698bd482f1e1a7166f01ffd2c5a8.jpg17c7de052172738bca71931dfd13274d.jpgf0277017bf19857da1a8f28ff26061c5.jpg

 

BTW w Notify opcja ciągłego pomiaru tętna jest z przycisku, nie wiem od kiedy.

 

5c23b0615958621fb404576a77c95c49.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupienia folii na wyświetlacz ? 
Macie jakiego dobrego sprzedawcę z Polski ? 
M....
Nie ma żadnego. Mam ponad rok bez folii i pastylka jest mało zarysowana. Folia pod wpływem folii, otarcia od ciuchów szybko zaczyna odpadać i wygląda to dramatycznie. Zanim pastylka Ci się zniszczy to kupisz nowy model jak wyjdzie ;)


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto teraz kupić Mi Band 2 ?
Wiem, że wychodzi wersja "Nirvana" ale ona nic nie zmienia.
I jaka najlepsza apka tylko do mierzenia kroków plus fazy snu ?
P.S.
@tekjow do uprawiania sportu to tylko opaska na klatkę piersiową, reszta to tylko wynalazki.
M...
 
Problem rozwiązałem. Dałem widoczność opaski w mi fit. O dziwo próbowałem tego wcześniej i nic, wczoraj zadziałało.

Mam inny problem. Używam aplikacji Notify pro, mam też zainstalowanego mi fita.
Niestety, od jakiś 2 tygodni nie działa mi poprawnie alarm. Czasem zadziała, zwykle jednak skazany jestem na normalny budzik :-(
Odpala mi się mi fit automatycznie i to chyba on jest problemem. Mam wyłączone ubijanie go w tle, mimo to prawie zawsze jest włączony z samego rana. Nigdy tak nie było...
Siedzę na najnowszym romie miuipolska.
Nie próbowałem odinstalowywać mi fita, chciałbym go w miarę możliwości zachować. Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...