Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Rdzeniuch napisał:

Warto kupić jakieś metalowe? Nie będzie problemów podczas snu?

Sam sobie odpowiedz na pytanie czy wygodnijeszy jest metal czy tworzywo.

Podawalem w tym watku adres strony na aliexpress do oryginalnej opaski, sprawdzone przeze mnie i moich znajomych, lepszej nie kupisz. Kosztuje chyba ok. 5$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj w ogóle nie otrzymywałem powiadomień SMS. Dopiero zmiana ustawień w mi band tools "ignoruj stałe powiadomienia" sprawiła, że opaska przy otrzymywanych smsach zaczęła wibrować tylko, że wyświetla się taki sam komunikat jak@pikoko aplikacja SMS jest włączona...

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia nadane mam.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, pawelll napisał:

A czy któraś aplikacja umożliwia zmianę cyfr (w szczególności powiększenie) wyświetlanego zegara?

To jest 0.42 cala to na czym Ty chcesz to powiększać?;)

59 minut temu, nutantka napisał:

Czesc mam pytanie do uzytkownikow z dluzszym stazem ;)

Jak ustawic mi band tools zeby bransoletka wibrowala co minute? powiedzmy przez 45 minut - potrzebuje to do cwiczen. 

Z gory dzieki za odpowiedz. 

N

Proponuje pobrać apke do ustalania interwalow. Ustawić ją na odpowiedni czas i dodać do apek o których ma powiadamiać mi band i powinno być git;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Wojusek napisał:

To jest 0.42 cala to na czym Ty chcesz to powiększać?;)

 

Można wyświetlać godzinę i minuty w dwóch rzędach (jedno pod drugim), można standardowe cyfry wyświetlić bardziej czytelną czcionką, mozna wyświetlić godzinę w układzie "pionowym" (w niektórych opaskach tak jest). Możliwości jest sporo.

Poza tym pytałem czy znacie aplikację która to umożliwia a nie czy to ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie liczenia kroków.

Opaski używam od 3-4 miesięcy, do tej pory było okej jeśli chodzi o mierzenie kroków. Dokładnie nie sprawdzam jak liczy, ale na oko powiedzmy było okej.

Od kilku dni zauważyłem, że są momenty gdzie w ogóle nie liczy mi kroków. Zastanawiałem się o co chodzi i wniosek mam taki, że jak idę bardzo wolno (spacer z małym dzieckiem) to opaska nie liczy mi kroków, ale jak już włożę syna do wózka i idę swoim tempem to od razu zaczyna mi liczyć.

Spotkał się ktoś z takim problemem? Macie pomysł jak można to rozwiązać?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje traktować licznik kroków z dużym przymruzeniem oka ;) nie jest ona zbyt czula na wszelkie ruchy więc podejrzewam że jest dokładnie tak jak mówisz - delikatny wolny marsz nie jest przez nią wogole wykrywany. 

Są chyba jakieś apki stricte do mierzenia aktywności ale myślę że nie będzie to miało zbyt dużego wpływu na dokładność pomiarów;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 20.09.2017 o 08:25, Axles napisał:

Cześć. Matka kupiła Miband 2 na allegro od zaufanego sprzedawcy, po kilku tygodniach wyleciał jej 'sprzęt' z silikonowej opaski, wraz z jej mibandem została na nim taka jakby owalna gumka, która ewidentnie oderwała się z silikonowej opaski. W mojej 1S opaska to jeden kawałek silikonu, czy możliwe, że matka ma nieoryginalnego mi banda (niestety po odesłaniu na reklamację, nie zauważyłem czy silikon ma logo xiaomi). Czy dla Miband2 też są jakieś kody/zdrapki do sprawdzania legalności bo na pudełku nie było nic.

ta owalna gumka świadczy własnie o oryginalności opaski^^ plus do tego numer na pasku
podróbki najczęściej nie mają ani gumek ani numerów

niestety, u mnie bardzo szybko zaczęła się ta dodatkowa warstwa odklejać, nosze póki co podróbę+ zamówiłem 2x org( materiał samej opaski jest przyjemniejszy, tej w originale)

 

pisałem już w innym temacie o śnie

opaska nie zlicza mi snu jeżeli pójdę do łóżka po godzinie 6, czy jest na to jakiś sposób?
podobnie jest ze zbyt" wczesnym" pójściem spać, zaczyna liczyć" dopiero" po 18^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy użytkownikiem Mi Band2. Mam głupie pytanie. Czytając forum znalazłem informację, że da się zrobić tak by informacje były wyświetlane po polsku. Chciałbym uzyskać jak najwięcej z tej opaski. Powiedźcie mi proszę co warto i w jakiej kolejności zainstalować by w pełni cieszyć się opaską po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...