Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
20 godzin temu, mihail1 napisał:

Wystarczy instalka zmodowanej wersji mi fita?

Wystarczy, czasami trzeba najpierw odinstalować starą wersję, bo nie chce się zainstalować jako aktualizacja. Najlepiej działa Lolexmod tu masz temat i link do pobrania: https://miuipolska.pl/forum/topic/26792-mifit-30/?do=findComment&comment=377024

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kup skórzaną MiJobs, raczej dopasujesz, jest możliwość zrobienia dziurek, 13 cm obwodu ręki czyli zapnie się gdzieś na pierwszą dziurkę, ewentualnie jedną będziesz musiał dorobić.

Musisz mieć na uwadze to że prawie 5cm to jest koperta, która będzie poziomo leżała na dłoni. Ja mam MiJobs z pierwszej edycji ale są już takie bardziej zaokrąglone i troszkę krótsze, mają około 4,8 cm.

 

Ja mam obwód nadgarstka 17,5cm i to niezbyt ciasno.

 

683c62edb487cb12532cd0dec968d02d.jpg7078dda2d1a6e669800dd0bd0f0e2181.jpge647e36b77f0ac4b1efa24f46e00c044.jpg

 

 Właśnie zrobiłem test z bananem, akurat mam takie większe w domu.

 

d2f1af27c4108ac8b76758c49d00c766.jpga1924bd04ebcaa47e4e96a402c71849e.jpg46f05356f74a98b307baefdbba36121f.jpg

 

Oryginalny pasek zapina się na ostatnią dziurkę, mam świadomość tego że nadgarstek jest lekko spłaszczony a nie okrągły jak banan. Posiadasz już MiBanda2 i wiesz że nie pasuje czy rozważasz dopiero zakup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

czy jest jakas opcja by MiBand2 dluzej wyswietlal alerty przychodzace z aplikacji?

Czesto gdy dostaje sms czy meila nie zdaze nawet podniesc reki, a powiadomnienie juz znika i tak na prawde wiem ze cos dostalem, ale nie wiem co..:)

Edytowane przez Wojusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lector napisał:

Nie na oficjalnej aplikacji.

Mam ten lolex mod czy jakoś tak. Ale tam chyba również nie widzę takiej opcji. Ewentualnie jaki soft w tej kwestii się sprawdzi?

@sondejmarek

Jest szansa żebyś wrzucił zdjęcie "na żywo" tej skórzanej opaski z pastylka na ręce? Bo sama skóra wygląda całkiem fajnie i się nad nią zastanawiam właśnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z marketu do pobrania, teraz nie pamiętam czy było to w Mi Band Master czy też w Tool & Mi Band - skłaniałbym bym się ku drugiej aplikacji (płatnej).

Pierwsza jest darmowa więc możesz sprawdzić,

 

Jest taka opcja jak wibrowanie dopóki nie dotkniesz Mi Banda.

Edytowane przez Lector
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wojusek napisał:

pytanie tylko czy ktoś tu jej używa i czy faktycznie warta jest wydania tych kilku złotych?

Chyba najlepsza z płatnych to Mi Band Tool, ale nie ma wersji bezpłatnej do przetestowania (tej niestety nie kupiłem). Kupiłem N&F i Mi Band Master i nie używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W Mi Band Tool można do powiadomienia z danej apki przypisywac własne ikony?
Własnej to chyba nie można, ale jest wbudowane z 30 różnych do wyboru.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka


W Mi Band Tool można do powiadomienia z danej apki przypisywac własne ikony?
Własnej to chyba nie można, ale jest wbudowane z 30 różnych do wyboru.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Matka kupiła Miband 2 na allegro od zaufanego sprzedawcy, po kilku tygodniach wyleciał jej 'sprzęt' z silikonowej opaski, wraz z jej mibandem została na nim taka jakby owalna gumka, która ewidentnie oderwała się z silikonowej opaski. W mojej 1S opaska to jeden kawałek silikonu, czy możliwe, że matka ma nieoryginalnego mi banda (niestety po odesłaniu na reklamację, nie zauważyłem czy silikon ma logo xiaomi). Czy dla Miband2 też są jakieś kody/zdrapki do sprawdzania legalności bo na pudełku nie było nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2017 o 18:36, AdamKli napisał:


W Mi Band Tool można do powiadomienia z danej apki przypisywac własne ikony?

 

Dnia 14.09.2017 o 13:53, Wojusek napisał:

Hej,

czy jest jakas opcja by MiBand2 dluzej wyswietlal alerty przychodzace z aplikacji?

Czesto gdy dostaje sms czy meila nie zdaze nawet podniesc reki, a powiadomnienie juz znika i tak na prawde wiem ze cos dostalem, ale nie wiem co..:)

Można nawet dzięki Mi Band Tools przeczytać na opasce MiBand2 tekst przychodzących powiadomień,również kto dzwoni (wprowadzasz jednym kliknięciem Twoje kontakty)i wiele innych ustawień,aplikacja ta nie ma konkurencji,używam ją około roku i ciągle mnie pozytywnie zaskakuje swoimi aktualizacjami:-D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wojusek napisał:

@Zenon

Namowiles mnie ostatecznie :) dziś kupuje. Liczę że będzie też działać z miband3 jak już wyjdzie;p

Mam nadzieję,że na p.w. podzielimy się wiedzą praktyczną na temat tej aplikacji,bo przez rok czasu jeszcze wszystkiego nie ,,rozkumałem,, no cóż mam 60 lat i przydała by mi się wiedza kogoś młodszego na w/w temat;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

... i wiele innych ustawień,aplikacja ta nie ma konkurencji,używam ją około roku i ciągle mnie pozytywnie zaskakuje swoimi aktualizacjami:-D

 Pozwolę się nie zgodzi z Twoją opinią niestety ma konkurencję, jest to Notify & Fit For Mi Band, dodatkowo wspomniana przeze mnie aplikacji jest za darmo i sprawdzenia, jak się spodoba można rozszerzyć do wersji Pro wtedy mamy pełnię szczęścia. Dla niektórych aplikacja jest zbyt rozbudowana. Niemniej jednak jest opcja uproszczenia w menu.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sondejmarek napisał:


 

 


Pozwolę się nie zgodzi z twoją opinią niestety ma konkurencję, jest to Notify & Fit For Mi Band

 

No cóż,każda konkurencja to lepiej i taniej dla kupującego a każdy,(przynajmniej jak na razie w naszym kraju)ma prawo wyrazić własną opinię a moja jak powyżej.

Szanuję twoją opinię i o to właśnie w tym wszystkim chodzi:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście po dniu użytkowania Mi Band Tools jestem trochę niezadowolony. Prosta i przejrzysta jest, ale ma parę rzeczy o których nie pomyślałem że może nie mieć, a ma je Notify & Fit For Mi Band w wersji pro (praktycznie taka sama cena). 

Mam też problem z ciągłym rozłączaniem opaski z aplikacją. Telefon w kieszeni albo max 2m dalej, a dostaje informacje że rozłączono. 

Wie ktoś jak chociaż wyłączyć powiadomienie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...