Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Przymierzam się do kupna mi band 2. Szukam i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi... Potrzebuje rzetelnej opinii na temat pulsometru w czasie sportu. Głównie rower i bieganie. Generalnie rozważam zakup pulsometru na klatke ponieważ potrzebuję czegoś do ćwiczenia w tętnie. Czy opasce można na tyle zaufać? Działa w czasie biegu?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, martin3z napisał:

Hejo,

Kurcze, sprawdzam sklepy w Chinach (te sprawdzwone typu Goldway, Ibuygo itp.), sprawdzam na Allegro i nie wierze oczom. 
W chinach czasem wychodzi drożej niż w PL? Nie bardzo rozumiem. Znalazł ktoś Mi Band 2 w Chinach (oryginał) poniżej 80 zł? 

 

ja kupiłem za 16 $ cafago na promocji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomemu ostatnio wyszło 13.82$ na Cafago. Ja kilka miesięcy temu płaciłem ok. 70 zł na Gearbest. Najlepiej chwilę poczekać, co chwilę są promocje jakieś.

 

A tak przy okazji ostatnio miałem dwie opaski obok siebie, swoją i dziewczyny i odcień białego na wyświetlaczu znacznie się różnił, u mnie wyglądają na białe, a u dziewczyny na wpadające w żółć. Ciekawe czy to wada czy normalna rzecz przy produkcji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, grbrandys napisał:

ja kupiłem za 16 $ cafago na promocji 

 

4 minuty temu, grzybiarz91 napisał:

Znajomemu ostatnio wyszło 13.82$ na Cafago. Ja kilka miesięcy temu płaciłem ok. 70 zł na Gearbest. Najlepiej chwilę poczekać, co chwilę są promocje jakieś.

 

A tak przy okazji ostatnio miałem dwie opaski obok siebie, swoją i dziewczyny i odcień białego na wyświetlaczu znacznie się różnił, u mnie wyglądają na białe, a u dziewczyny na wpadające w żółć. Ciekawe czy to wada czy normalna rzecz przy produkcji.

 

 

No to teraz już w ogóle nie wierzę... 
https://allegro.pl/?itemId=6900150423&userId=2241098

Gwarancji pewnie ZERO

 

EDIT:
A w Cafago lecą w człona. Dosłownie 10 min temu sprawdzałem i cena była 18.39$ W tej chwili wzrosła na 19.99$. 
 

Edytowane przez martin3z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, martin3z napisał:

Hejo,

Kurcze, sprawdzam sklepy w Chinach (te sprawdzwone typu Goldway, Ibuygo itp.), sprawdzam na Allegro i nie wierze oczom. 
W chinach czasem wychodzi drożej niż w PL? Nie bardzo rozumiem. Znalazł ktoś Mi Band 2 w Chinach (oryginał) poniżej 80 zł? 

 

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_362705.html?wid=21&lkid=11020605

Xiaomi Mi Band 2 
- za 16.99$ z kuponem GBBPXMFR
- za 17.99$ z kuponem FTMBD2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwykły smart lock i działa na każdym telefonie oczywiście - ale to nie odblokuje telefonu tylko zapobiega jego blokowaniu i działa na odległość bluetooth a to jest średnio bezpieczne. Mi band ma opcje odblokowania telefonu zbliżając opaskę blisko telefonu i o tą opcję pytałem. Widzę jednak że to do tego musi być telefon xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam telefonu xiaomi (/ EDIT: i nigdy nie miałem takiego wynalazku nawet w rękach), MiBand2 działał u mnie Samsungu A5 16 w ten sposób: jak podnosiłem telefon prawą ręką to pozostawał on zablokowany, jak podnosiłem telefon lewą ręką gdzie była opaska telefon był już odblokowany, wystarczyło go wybudzić, bez czytania odcisku palców czy podawania wzoru.

 

Ale Ty wiesz lepiej.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, meleager napisał:

Widzę jednak że to do tego musi być telefon xiaomi.

Nie musi. Miałem sparowanego mibanda 1 generacji z moim starym samsungiem s3 lte (z customem 6.0) i smart lock działał dokładnie jak teraz miband z moim rn3pro. Musiałem bardzo blisko zbliżyć żeby odblokować. 
Moja dziewczyna na stockowym 5.0 lg l90 też miała dokładnie tak samo. 

Więc tutaj nie jest wymogiem posiadanie telefonu xiaomi żeby całkiem sprawnie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam problem z powiadomieniami z messengera :/ Ustawione tak jak wszystko inne, żeby pokazywało ikonke na opasce, a nie ma w ogóle reakcji na to jak ktoś napisze. Korzystem  z Redmi Note 3.  Mam wykupiona aplikacje Mi Band Tools, na której również ustawione jest powiadomienie z messengera, a i tak to nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś taki problem z baterią jak ja?
Po naładowaniu opaski na 100% (ładowana była i powerbankiem i z USB komputera), po kilku sekundach spada do 98%, a po kolejnych kilkunastu do 96%. Dzisiaj poszło dalej: były kolejne spadki w odstępach około 2minutowych do 94, 92, 90 i 89%. Na tym się zatrzymało. Domyślam się, że to bateria zaczyna się zużywać, ale ciekaw jestem na ile to jest popularny problem.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie. Niby opaska się naładowała do pełna, a potem nagle po odłączeniu od ładowarki procenty baterii zaczęły szybko spadać. Pomogło mi wtedy rozładowanie baterii​ do ok 20% i ponowne jej naładowanie do pełna. Poza tym po roku czasu zauważyłem, że bateria trzyma trochę krócej, ale tragedii nie ma.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...