Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Opaski mnie nie interesują, kupiłem Mi Band 2 na prezent. Podłączyłem do ładowania. Kiedy przyciskałem przycisk zmieniały się ikonki. Po podładowaniu, zainstalowaniu Mi Fit, sparowaniu urządzenia, zaktualizowało firmware. W aplikacji pokazuje ile kroków, mierzy tętno ale kiedy dotykam przycisku na opasce to nie pojawiają się ikonki tylko cały czas jakby zmieniała się godzina. Coś z nią nie tak czy nie potrafię jej obsługiwać? :)  Teraz testuję ją na Androidzie ale docelowo ma być sparowana z iPhonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jak poszukałem to są te ustawienia. Czy one są zapisywane w opasce? Jak się ją rozparuje z moim telefonem i sparuje z iPhonem to będą wyświetlane "z marszu" czy też będzie w aplikacji wszystko poustawiać? Aplikacja pod Androida i pod iOS jakoś się różni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

kupiłem opaskę Mi Band2 i mam ją sparowaną z iPhone 6s. Posiadam aplikację Mi Fit, która jednak nie ma wielu ustawień.

 

Czy jest jakaś aplikacja w AppStore, która działa sprawnie z tą opaską? Wiem, że na Androida jest wiele aplikacji, ale na iOS nie mogę nic innego znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingaa16

Witajcie. mam problem z opaską mi band 2.  Dzisiaj ją naładowałam do 100%. Zaraz po odłączeniu od ładowarki, dosłownie w 10 sekund bateria zleciała do 96% a w następne kilka minut do 80%.  Próbowałam ją podładować, w 2-3 minuty po podłączeniu znowu było 100%, jednakże sytuacja się powtórzyła. Opaska podłączona do aplikacji Mi Fit Android. Zaktualizowana. Problem wystąpił po raz pierwszy. Na tym sofcie ją już ładowałam, wszystko było ok. Żadnych ustawień nie zmieniałam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, sondejmarek napisał:

Jaki wiek opaski?
Ja mam MB2 od ponad roku i zauważyłem spadek ostatnim czasie około 20-30% ubytku pojemności teraz wytrzymuje około 20 dni wcześniej przez rok to nawet 30 dni.

Czyli dostałeś z "boskiej partii", bo sam producent mówi do 20 dni.
Moja jest z tej beznadziejnej - max 3,5 dnia.

@kingaa16

Proponowałbym oddać na gwarancję, tak jak zrobię to i ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingaa16

Opaska na 8 miesięcy, wersja z beżowym wyświetlaczem. Druga opaska  ( wersja z zielonym wyświetlaczem) ma ponad rok i problem z baterią nie występuje. Dodam że ładuje ją ładowarką od telefonu Redmi note 3 pro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy mi fit 3.0.0 :-)

Oczywiście nadal brak wyświetlania id połączeń i SMS. Oprócz ładnego wyglądu rozbudowali trochę​ cześć fitness..

Brak aktualizacji firmware opaski.

Przykładowe scr...ce7e1bc939a792dc05f4cfee323d5d0b.jpg0a0c25d3543441ee368825aa449a5b8d.jpg

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie wysypuje nigdzie. Mogę przeglądać historię kroków. Mam język angielski ustawiony jakby co.

 

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej czy ktoś ma też problem z ładowaniem? Wcześniej wszystko było dobrze, teraz byłem tydzień nad morzem i po powrocie jakieś jaja z ładowaniem się zaczęły. Najpierw w ogóle nie chciało ładować jak wpinałem pastylkę do ładowarki. Jak na chama dociskałem to zaczęło ładować ale rozłącza ładowanie po paru minutach. I tak jest co chwilę. Przetarłem styki w pastylce papierem ściernym ale wiele to nie pomogło. Teraz nie muszę już na siłę dopychać, żeby zaczęło ładować, ale dalej rozłącza ładowanie po chwili. Jak na razie już chyba z 15 razy wpinałem i doszedłem do 30%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Makabra napisał:

Jak na razie już chyba z 15 razy wpinałem i doszedłem do 30%.

Spróbuj przez usb w komputerze, albo inną ładowarką. Opaska to tzwn urządzenie niskoprądowe i niektóre ładowarki, powerbanki mogą mieć problem z ładowabiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ładuję właśnie ładowarką która używam od początku posiadania opaski, i wcześniej nie było problemów.

Podpiąłem do komputera i faktycznie ładuje bez problemów. Dzięki wielkie za podpowiedź :)

Edytowane przez Makabra
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj używam miband 2 z mifit i mi band tools. Opaska od dzisiejszego poranka bez przerwy ma włączoną diodę w pulsometrze. Tak powinno być? Istnieje możliwość wyłączenia i pomiaru pulsu na żądanie? Nie mam włączonych opcji pomiaru pulsu w mi band tools, ani pomiaru pulsu podczas snu w obu aplikacjach. 

@FromWP: Pobrałem i zainstalowałem najnowsze mifit z apkmirror i problem jak na razie zniknął. 

Edytowane przez darkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, tomiq75 napisał:

Jest wersja 3.0.1 na apk mirror.
Problem z zamykaniem w polskiej wersji językowej rozwiązany.

Ale chyba lepiej pobrać wersję z MiStore, niby taka sama, ale widzę że działa stabilniej. Miałem tą z apkmirror i były momentami problemy, mam wrażenie że ta z MiStore działa lepiej. http://f4.market.xiaomi.com/download/AppStore/05cf757326aca27af5e1e2cb898e0bf856743baa0/com.xiaomi.hm.health.apk

7 minut temu, darkers napisał:

Opaska od dzisiejszego poranka bez przerwy ma włączoną diodę w pulsometrze. Tak powinno być?

Nie to nie jest normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, simcold napisał:

Daj jak mozesz linka do mi store. Nigdzie nie moge odszukac

Na apkmirror dali nowszą 3.02 jest już ok i tej używam. Tu link do chińskiej wersji http://app.mi.com/details?id=com.xiaomi.hm.health . Tylko źle to nazwałem bo mistore to sklep ze sprzętem (można pobrać apk mistore, też z apkmirror).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...