Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Co jakiś czas wracają pytania jak długo Mi Band 2 przechowuje dane, lub ile dni wstecz pamięta dane i można go zsynchronizować bez utraty tych danych.

Na codzień używam Notify, MiFit odpalam raz na 2 tygodnie w celu sprawdzenia aktualizacji i przy okazji też się synchronizuje.

Odpowiedź na screenach, przed synchronizacją i po dzisiejszej synchronizacji. Poprzednia synchronizacja w MiFit 25 maja.

Dodam że mam włączone monitorowanie tętna co 4 minuty podczas snu. Żadnych treningów, tylko liczenie kroków że 2-3 alarmy, bez powiadamiania o połączeniach i wiadomościach.

 

 

b7ccd79b79963f090941b8d935dd1c44.jpgd123a4d98498a6896271312ca4dd5d80.jpgc4d40e1e8d1d45d78bc03fd78187cf80.jpg0e8816ac3d14fae9480ef3f2dc7bf78a.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie restartuje mi się czas od ostatniego naładowania. Korzystam z MiFit. Jak opaska przyszła było jakieś tam 40 dni od ostatniego naładowania, naładowałem ją na maxa i się nie zrestartowało. Dzisiaj znów podłączyłem ją do ładowania, komunikat na telefonie, że bateria w pełni naładowana ale pisze 64 dni od ostatniego ładowania. Bug aplikacji czy o co chodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trzyma wam bateria w mibandzie jeśli używacie alternatywnych aplikacji? Mi w mificie około 20 dni natomiast w innych apkach spada do 5-7 dni max.

Chciałbym się przesiąść na inna bo brak wyswietlania kontaktow itp w powiadomieniach mi fit jest beznadziejny(żaden sposób, procz zmiana języka na eng nie naprawia tego).

Których apek wy używacie i jakie macie czasu na jednym ładowaniu?

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trzyma wam bateria w mibandzie jeśli używacie alternatywnych aplikacji? Mi w mificie około 20 dni natomiast w innych apkach spada do 5-7 dni max.

Chciałbym się przesiąść na inna bo brak wyswietlania kontaktow itp w powiadomieniach mi fit jest beznadziejny(żaden sposób, procz zmiana języka na eng nie naprawia tego).

Których apek wy używacie i jakie macie czasu na jednym ładowaniu?

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

U mnie spokojnie ok 15 dni. Korzystam z samego n&f, dziennie odbieram bardzo dużo telefonów, kilka SMS, sporo powiadomień z kalendarza, do tego budzik i kilka przypomnień + ciągły pomiar pulsu podczas snu. Najkrócej trzymała mi w konfiguracji mi band tools + mi fit.

Proponuję byś cofnął się o kilka stron tego wątku, było już o tym.

9d482f53c4dfb0363df893b15c6926f1.jpg

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna ma taki problem w Mi Bandzie 2, że często jak opaska leży gdzieś nieużywana to i tak co jakiś czas załącza się pulsometr, świeci się zielone światełko, jak się kapnie to bierze do ręki i wyłącza mierzenie pulsu. Dodam, że używa tylko Mi Fit i że nie ma połączonej opaski z telefonem zazwyczaj, na pewno nie ma jak się to dzieje. Jakieś pomysły, to normalne czy nienormalne zachowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

przyszła dzisiaj do mnie opaska, z ostatniej promocji na Banggood. Jednakże na krawędzi są widoczne jakby odpryski, lub jakby jakaś folia z pęcherzykami.

Patrząc od góry wydaje się jakby obudowa była źle spasowana. Czy ktoś się spotkał z czymś takim? Reklamować czy olać to? W opasce nie widać tego, ale martwię się że może to zaszkodzić wodoszczelności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która z płatnych aplikacji jest lepsza dla mi band 2?

Najbardziej popularne są trzy, wszystkie na pewno zużywają szybciej baterie w opasce niż sam Mi Fit.Wszystkie są wg mnie ok, proponuję testy, bo wszystko zależy od tego, do czego tej aplikacji będziesz używać, na czym ci najbardziej zależy i od twojego gustu.

Testowałem wszystkie trzy w wersji Pro i myślę że trudno o odpowiedź na to pytanie gdyż wszystkie robiły to co do nich należy.

Ogólnie jednym podoba się np n&f a drudzy twierdzą że jest brzydka i nie polecają choć wg mnie jest ok ale wszystko rzecz gustu. Jak widzisz wybór należy do Ciebie.

Cofnij się kilka lub kilkanaście stron w tym wątku i poczytaj, były już opisy i opinie aplikacji.

 

 

 

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeszukałem i nie znalazłem. W moim przypadku Mi Fit przy tętnie podaje godzinę do przodu oraz niemożliwe jest zbadanie tętna z poziomu aplikacji. Jeszcze jedno: przy monitoringu snu nie musi być Bluetooth, rano po włączeniu zaciągnie dane?
Screenshot_2017-06-17-17-04-28-877_com.xiaomi_hm.health.thumb.png.05e5b819281ee171f7339df7b0e82c2f.png
Mam tak samo z godziną do przodu, inni też. Natomiast mierzenie z aplikacji podaję już dobrą godzinę.

Która z płatnych aplikacji jest lepsza dla mi band 2?

Sprawdź Notify & Fitness, jest darmowa i ma sporo funkcji, może do Twoich potrzeb nie będziesz potrzebował pro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ściągnij z internetu free wersję, ale ja polecam mi band tools

 

A tak wgl, wam zlicza poprawnie kalorie? Bo ja mam od kilku dni miband 2 to, kiedy mam np. 5000 kroków to mam 120 kcal spalonych. A że bateria trzyma 2-3 dni max to już nie wspomnę, tylko ciekawi mnie czy downgrade by pomógł....

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Swoją drogą, jest sens oddawać na gwarancję, kiedy najlepszy osiągnięty wynik baterii na opasce (osiągnięty został bez ani jednego połączenia bluetooth przez ten czas) to 3d 16h, a zazwyczaj trzyma 2-3 dni (traci średnio 30-40%/dzień)?


Oddałeś na gwarancję? Mam to samo ale z nową opaską z gearbestu z tej przeceny i nwm co robić ;(

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie coś może o naprawieniu błędów powiadomień w mificie w naszym ojczystym języku, aby pokazywalo kto dzwoni i pisze do nas?
Może nasz "naczelny ojciec"[mention=1160]acid[/mention] coś wie na ten temat?
W końcu to opaska xiaomi.



Mam wszystkie apki na mi banda ale niestety na każdej innej niż mi fit bateria trzyma maks 6 dni. Na mificie 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...