Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

v 2.4.2  -  zniknęła opcja wibrowania podczas budzika ustawionego w aplikacji zegar (nie alarm mifit) ?


Mam 2.4.2 i opcja jest0b20dd0a41d798d56993c91d6d0b45ae.jpg

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kosinho4 napisał:

Dzięki za odpowiedź. Czyli kolejna wycięta funkcja w okrojonej już mocno polskiej wersji tej aplikacji. Pzdr.

Ale dlaczego wycięta, było i jest, przecież kolega xmacx3 pokazał i zaznaczył gdzie to się ustawia, tylko na jego screenie jest to wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja ze sklepu Google Play jest troszkę okrojona posiada dodatkową synchronizację Google Fit. Pobierz z APK Mirror. Aktualizuj przez ustawienia aplikacji MiFit
 
 


Mimo tego, ze sciagne z apk mirror to dalej w jezyku pl nie będę miał info kto do mnie dzwoni?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kosinho4 napisał:

Mówię o polskiej wersji. Na screenie u kolegi widzę ang. 

To nie polska wersja, tylko język menu kolega ma przestawiony na angielski (ja podobnie po to żeby działało ID w powiadomieniach), ale po zmianie na polski nadal to jest, przynajmniej w wersji 2.4.2

Screenshot_2017-05-12-18-57-09-515_com.xiaomi_hm.health.thumb.png.76ea1f2ab6a765cc03ca741391b541ed.png

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kosinho4 napisał:

Ja android 7, mi4c, język pl i tej opcji nie mam. 

To nie wiadomo o co chodzi, ale na apkmirror są dwie wersje tego 2.4.2, nie jest napisane czym się różnią, może trzeba spróbować jednej albo drugiej. O dziwo ta z niższym numerkiem buildu jest wstawiona później. Na pewno zmiana języka nic tu nie zmieni, bo jak nie ma to nie ma też z angielskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2017 o 09:07, grzybiarz91 napisał:

W aplikacji Mi Fit, na widoku pomiaru pulsu nie zgadza się godzina, jest przesunięta o 1g w przód. Coś gdzieś trzeba przestawić czy to problem u wszystkich? Opaska Mi Band 2

U mnie raz dobrze, raz godzinę do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna ma dziwny problem z MiBand 2 i telefonem Huawei P8 Lite - aktualizacja firmware opaski jest zawsze przerywana. Jak parowaliśmy pierwszy raz z tydzień temu to chyba z 20 razy aktualizacja próbowała się wykonać, za każdym razem, w losowych momentach połączenie bluetooth się na chwilę zrywało i update się przerywał i tak w kółko. Poradziliśmy sobie tak, że połączyłem jej opaskę z aplikacją Mi Fit w swoim Xiaomi i update przeszedł bez problemu. Ale dzisiaj pobrała się aktualizacja Mi Fita na jej telefonie i ten sam problem, znowu zrywa przy updacie firmware opaski. Wygląda jak ewidentna wina telefonu bo to bluetooth zrywa połączenie (znika na sekundę ikona bluetooth na pasku powiadomienie), ale może ktoś miał podobnie albo to jakiś znany błąd w P8 Lite. Dodam, że ja u siebie nie mam żadnego problemu, zarówno z jej Mi Bandem 2 przy pierwszym parowaniu (gdzie update poszedł za pierwszym razem) jak i swoim Mi Bandem 1. To co mi się jeszcze rzuciło w oczy to to, że aktualizacja o wiele szybciej przesyłała się na moim telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile już próbowałem, ale nie poszło. Dopiero rozłączenie opaski i przeinstalowanie aplikacji pomogło...
Tak samo nie rozumiem czemu aplikacja uparcie prosi o dostęp do lokalizacji. Rozumiem, że do biegania jest to potrzebne, ale do samej synchronizacji nie, a ona jak zacięta żeby dać dostęp. Jak się włączy aplikacje bez bluetootha to się nie zsynchronizuje, bo zamiast pytać czy włączyć bluetooth pyta czy włączyć lokalizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2017-5-12 o 21:52, sondejmarek napisał:

Nie w MiFit.

W takim razie która aplikacja umożliwia ustawianie elementów wyświetlanych na wyświetlaczu przy używaniu przycisku? Korzystam z Mi Band Tools i nie ma takiej opcji, przycisk nadal wyświetla elementy ustawione w MiFit.

 

Swoją drogą cienko u mnie z baterią. 30 godzin od naładowania i już 55%

_20170513_231547.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zmienia język w opasce na angielski i żeby zostały potem powiadomienia kto dzwoni i kto wysyła SMS? 

Albo zmieniasz język menu telefonu, albo root + Xposed + applocale

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U wszystkich bateria taka beznadziejna? Od rana na ręce, włączone tylko powiadomienia w Mi Band Tools i na chwilę obecną już 69%.

Ostatnim razem wytrzymał 2 dni 3 godziny.

Najnowszy firmware V1.0.1.50

Gdy korzystałem z mi fit i mi band tools było max 5 dni. Obecnie mam tylko mi band master i jest o wiele lepiej.

 

 

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...