Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie problem występuje od jakiś 2h że ten czujnik do pulsu pod opaską włącza to zielone światełko powiedzmy co 1min na 15sek i tak w kółko bez przerwy, mał ktoś coś takiego?

Nie dość że wkurza bo widzę jak się świeci to pewnie baterię szybciej skończy.

Edit:

Już po temacie, w aplikacji Mi band tools samoczynnie wł się opcja ciągłego pomiaru pulsu.. może po aktualizacji, bo miałem to wył.

Edytowane przez TED
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, uazar napisał:

 Czy macie podobny problem?

U mnie nadal są, tylko je wyłączyłem żeby się nie dublowały.

2 godziny temu, mihail1 napisał:

 po wejściu do auta ten przełącza się na bluta w aucie

A w jakim celu miałby się rozłączać z opaską? Jedno z drugim nie koliduje, jak masz sparowane coś w samochodzie, to się połączy, bez rozłączania opaski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A którą apka wg was jest najlepsza? Ja kupiłem mi band tools i notify tą drugą ze zwględu na komendy jakie można przypisać gdy np ktoś dzwoni jedno naciśnięcie wycisza telefon dwa odrzuca połączenie(niestety to ściema bo umnie te komendy nie dzialaja).
Natomiast mi band tools działa drugi dzień przyzwoicie.
Ale niestety żadna z nich nie działa tak jakbym chciał, mianowicie wyskoczyło mi np. Powiadomienie whatsapp, opaska wibruje, pokazuje nadawce i wiadomość po czym sie wyłącza. A ja chciałbym tak aby te powiadomienie było włączone doputy go nie zobaczę.(albo poprzez naciśnięcie przycisku dotykowego, wyświetlało sie ponownie już bez wibracji).
Nie mówiąc o tym, iż było by super wyciszać dzwoniącego albo poorzez dotyk przycisku odznaczać powiadomienie w telefonie jako przeczytane.



Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mihail1 napisał:

A ja chciałbym tak aby te powiadomienie było włączone doputy go nie zobaczę.(albo poprzez naciśnięcie przycisku dotykowego, wyświetlało sie ponownie już bez wibracji).

Nie ma idealnej i nie wszystko da się tak zrobić jak piszesz, bo ograniczeniem jest sama opaska. Z tych płatnych to chyba trzeba by wybierać pomiędzy Mibandtools i Mibandmaster. W Mi Band Master jest opcja pokazywania powiadomienia aż do zaakceptowania przyciskiem (ale to też bez sensu bo nie przestanie świecić jak nie dotkniesz) i wyciszanie, odrzucanie, akceptowanie połączenia. Jest sporo możliwości ustawień jak ma działać wielokrotne dotknięcie guzika. Ponownego wyświetlania powiadomienia po naciśnięciu przycisku nie ma chyba w żadnej, bo opaska nie zapamiętuje powiadomień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mihail1 napisał:

Bo to była by już 3 kupiona apka w ciagu dwoch dni, a nie chciałbym aby okazało sie ze nie dziala

U mnie działa i nie musisz kupować żeby sprawdzić, bo opcja jest w darmowej wersji. Tylko żeby przetestować musiałbyś chyba odinstalować Mi Band Tools, bo będzie się gryzło. Mi Band Tools nie znam, ale może też to gdzieś tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, korzysta ktoś z Was z aplikacji Notify&Fitness? Da się w niej ustawić wyświetlanie tylko nazwy kontaktu, który napisał wiadomość na fejsbuku? Walczę z tym jakiś czas i cały czas wyświetla mi się też kilka liter z treści wiadomości... W MiBand Tools działało to dobrze, jednak nie opłaca mi się trzymać kolejnej aplikacji tylko dla jednego rodzaju powiadomień - korzystam z opcji treningowych w N&F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem z Mi Band Tools.

Chodzi o powiadomenia z Messengera. Jak mam ustawić żeby po dostaniu wiadomości pokazywał się kontakt( Imię i Nazwisko)? 

Niby mam to ustawione a raz wyświetla się Imię i Nazwisko a raz tekst Dymki czatu są aktywne. Kolejny problem to jak nie dostane wiadomości a wejdę w messengera to też mi wibruje i dostaje takie info że dymki czatu są aktywne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, [email protected] napisał:

Jak mam ustawić żeby po dostaniu wiadomości pokazywał się kontakt( Imię i Nazwisko)? 

Musisz edytować co się wyświetla w powiadomieniu (jest to w pierwszej opcji w ustawieniach aplikacji w MBT) i zostawić tylko "$title". Mnie wtedy elegancko pokazywało imię i nazwisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wam wytrzymuje w mi bandzie? Chodzi mi o działanie bez pomiaru tętna.

Mam ustawione powiadonienie o połączeniach, whatsapp i smsy. Ustawiony alarm raz dziennie(pobudka).

A po 2 dniach mam juz tylko 75%

 

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AdamKli napisał:

30 dni tylko korzystając z mifit. Przy innych apkach czas drastycznie spada.

Przy Mi Band Master nie ma tragedii (bez MiFita) biorąc pod uwagę że monitorowanie tętna w czasie snu co 2 minuty i włączone nasłuchiwanie opaski (włączona funkcja reagowania na dotknięcia guzika w opasce)

Screenshot_2017-05-03-13-57-52-471_blacknote.mibandmaster.thumb.png.15c0905a87b1ac2193243cf719550f88.png 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, AdamKli napisał:

A ja miałem mifit i miband master to troszkę leciało. Może spróbuję samej alternatywnej.

Z samym MBM jest lepej. Ogólnie z działaniem i powiadomieniami, bo z MiFitem niestety niezależnie od ustawień się gryzło i np powiadomienia z ID działały tylko czasami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że energia z bateryjki MB2 jest zużywana na​ komunikację BT w 2 aplikacjach. BT włączony 24/7?

Ja rzadko ostatnio włączam BT dla powiadomień. Alarm, analiza snu i kroki. Bateria Max 31 dni i tylko Notify. Raz na 2 tygodnie sprawdzam aktualizacje w MiFit na tablecie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie ile mniej więcej dni pastylka trzyma danych bez konieczności łączenia z bluetooth? Ostatnio zauważyłem też, że coraz dłużej trwa synchronizacja i nie wiem czy jest jakikolwiek sposób, by wyczyścić ją z danych. Macie jakieś pomysły?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałbym z samego mi fita gdyby miał opcję pokazywania kto dzwoni i kto do mnie pisze

 

Czy w MBM można ustawić drzemkę przy alarmie?

I czy można wyłączyć belkę powiadomień z tej aplikacji?

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałbym z samego mi fita gdyby miał opcję pokazywania kto dzwoni i kto do mnie pisze
 
Czy w MBM można ustawić drzemkę przy alarmie?
I czy można wyłączyć belkę powiadomień z tej aplikacji?
 
Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 


U mnie na mi ficie, po kombinowaniu z językiem angielskim i później na polski tak właśnie pokazuje, tzn najpierw pokazywało same połączenia, później zaczęły się też pokazywać smsy kto pisze

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



U mnie na mi ficie, po kombinowaniu z językiem angielskim i później na polski tak właśnie pokazuje, tzn najpierw pokazywało same połączenia, później zaczęły się też pokazywać smsy kto pisze

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka



Kombinowałem ale po ponownym powrocie na PL ani w połączeniach ani w smsach nie jest widoczny kontakt.
Bardzo mnie ciekawi dlaczego w naszym języku to nie działa:/

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...