Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Ta nowa opcja jest genialnie rozwiązana według mnie.
No i pierwszy raz mamy w opasce zastosowane dłuższe przytrzymanie, może jak zobaczą, że się sprawdza to dadzą więcej funkcji opartych o przytrzymanie.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, 2 tygodnie używania Mi Band 2 na Mi Fit i zeszło mi tylko 20% baterii.

wczoraj zainstalowałem Mi Band Tools i 30% poszło w 24h :(

Korzystam tylko z powiadomień o połączeniach przychodzących i sms.

Ktoś ma jakiś pomyśł "o co kaman"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xmacx3 o co konkretnie chodzi z tym przytrzymaniem ?

Chodziło mi o przytrzymanie przycisku kiedy opaska chce nas wybudzić. Przytrzymując przycisk wyłączamy budzik, a nie usypiamy

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.04.2017 o 05:42, emarcin napisał:

W jaki sposób dostałeś tą aktualizację? U mnie brak zarówno z poziomu aplikacji jak i GP9804b67c804784fc095d0d1c426a2ffe.jpg3fdf27c354bdf5d5a23ba1863426e26e.jpg

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka
 

Witam zainstalowalem ta wersje, dzis po kilku dni uzytkowania rozlaczylo mi opaske, i podczas proby polaczenia mi nie widzi na wersji mi fit z google play wyswietla mi info ze juz jest sparowana z innym uzytkownikiem. A na tej wersji z postu nie widzi mi bt w programiku ;/ help 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można zmienić oprogramowanie w opasce, jeżeli opaska nie chce się połączyć z telefonem (oraz programami Mi Fit itp.)?? Mi Band 2 jest niby widoczny w telefonie oraz w programie MI Fit, jednak parowanie kończy się niepowodzeniem. Chciałbym wgrać jakiś inny firmware do opaski, może to coś pomoże. Tylko proszę pamiętać, że opaska nie chce się sparować z telefonem oraz MI Fit jest tylko widoczna.

Edytowane przez kemotsilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2017 o 13:19, kemotsilf napisał:

Czy można zmienić oprogramowanie w opasce, jeżeli opaska nie chce się połączyć z telefonem (oraz programami Mi Fit itp.)?? Mi Band 2 jest niby widoczny w telefonie oraz w programie MI Fit, jednak parowanie kończy się niepowodzeniem. Chciałbym wgrać jakiś inny firmware do opaski, może to coś pomoże. Tylko proszę pamiętać, że opaska nie chce się sparować z telefonem oraz MI Fit jest tylko widoczna.

Ja miałem dzisiaj taki przypadek, że opaska przestała się łączyć z telefonem. Tak zupełnie, restarty telefonu, bluetooth nie pomagały. Ale w urządzeniach bluetooth była widoczna.

Zrobiłem tak: usunąłem opaskę z mifit, wyczyściłem dane mifit, odinstalowałem, zainstalowałem ( tą samą wersję, 2.40 ) na nowo. Wtedy udało się sparować bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zygzak napisał:

Ja miałem dzisiaj taki przypadek, że opaska przestała się łączyć z telefonem. Tak zupełnie, restarty telefonu, bluetooth nie pomagały. Ale w urządzeniach bluetooth była widoczna. 

Ja miałem takie jazdy na 2.4.1 wróciłem do 2.4 i narazie jest dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunał udało się, kolejny problem, nie działa mi pulsometr, w internecie wiele ludzi się na to skarży, jest jakieś rozwiązanie? próbowałem przykładać w wielu miejscach ręki i jeszcze nie udało się zmierzyć. MiFit pokazuje ze oprogramowanie jest aktualne, ktoś wie jak zrobić jakiś reset lub downgrade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus!
Jestem posiadaczem Mi Band 2 od jakiegoś tygodnia. Współpraca super się układała aż do wczoraj. Nie pokazuje mi opasa powiadomień. W aplikacji Mi Fit w zakładce "Powiadomienia opaski" wyskakuje błąd "Wystąpił błąd. Sprawdź uprawnienia Mi Fit". Oczywiście uprawienia są nadane, wcześniej wszystko ładnie działało. Powiedźcie mi proszę co zrobić, jak to naprawić aby powiadomienia znowu się pojawiały?
Z góry dzięki.

P.S. Dodam tylko, że mój telefon to Honor7
 

Screenshot (12-32PM, Apr 15, 2017).png

Edytowane przez WBH111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, droite napisał:

Usunał udało się, kolejny problem, nie działa mi pulsometr, w internecie wiele ludzi się na to skarży, jest jakieś rozwiązanie? próbowałem przykładać w wielu miejscach ręki i jeszcze nie udało się zmierzyć. MiFit pokazuje ze oprogramowanie jest aktualne, ktoś wie jak zrobić jakiś reset lub downgrade?

To sprawdź jaką masz wersję MiFita. Najnowsza to 2.4.1, jak masz starszą i nie znajduje aktualizacji to możesz pobrać apk z apkmirror i ręcznie wgrać:  http://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=mi+fit Przy pomiarze pulsu powinna świecić od dołu na zielono, jak nie świeci to nie zmierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, kupiłem dzisiaj mi band 2 używana kilku dniową, mam taki problem że nie mogę sparować urządzenia w MiFit bo pokazuje się komunikat że jest sparowana z poprzednim właścicielem. Jak ją sparować?

Przeczytaj wątek. Znajdziesz odp.
Ściągnij apk z postu poprzedniego. I napraw.


Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jeżeli miałbym aplikację Notify & Fitness for Mi Band muszę mieć aplikację Mi Fit do poprawnego działania? Sporo czytałem na temat tej aplikacji i oferuje znaczenie więcej od zwykłego Mi Fit lecz zastanawiam się czy jedna z drugą jest w symbiozie czy są to niezależne aplikace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...