Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsza wersja MiFit i firmware opaski. Jest babol związany z caller id. Telefon dzwoni, opaska wibruje i wszystko ok, tylko ze odbieram telefon a opaska nadal wibruje dopóki nie nacisnę guzika na opasce. Tez tak macie ?
 
Wysłane z MI5
 
 
 
 

U mnie było to samo. Pomógł restart.


Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa opaska MI Band 2. Apka Mi Fit 2.3.0  oprogramowanie opaski v1,0,1,39.

Na apce Mi Fit ID Call (nazwa kontaktu z książki) działa tylko po przełączeniu języka w telefonie na English. 

Dokupiłem Mi Band Tools za 11 zł i mam pokazaną nazwę kontaktu z książki przy języku polskim w telefonie. 

Podczas połączenia widać nazwę jeśli jest w książce lub numer jeśli nie ma w kontaktach.

SMS widać ikonę powiadomienia i treść sms podzielonego na max 5 powiadomień x 18 znaków. (mało to czytelne ale działa).

Jak ktoś nie chce płacić 11 zł pozostaje czekać na aktualizację apki Mi Fit żeby nie trzeba było mieć języka angielskiego na telefonie.

Ważne : przełączanie języka na angielski włączenie opcji wyświetlenia kontaktu i powrót do języka polskiego nie działa.

Puls : mierzy normalnie i działa

Bateria : 3 % na dobę przy około 20-40 powiadomień (mam tylko sms, połączenia i Massenger).

Ważne : kroki mierzy zaskakująco dobrze : podczas jazdy samochodem nic nie liczy. podobnie przy pracy na komputerze i ruchu ręką podczas siedzenia.

pozdrawiam

 

Edytowane przez djskunik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o upgrade/downgrade fw opaski, to przetestowałem na sobie, iż można zrobić obie operacje przy użyciu funkcji upgrade w Mi Notify&Fitness - wybieramy wersję mifita i zależnie od jej daty wydania zawarte jest wewnątrz jakieś firmware - klikamy upgrade i Mi N&F flashuje nam, nawet jeśli wersja wskazanego FW jest niższa niż FW będące na bieżąco w opasce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up. 
Obecnie tylko platne aplikcje na to pozwalaja.
A  ja cos od siebie. Wyszło słonko na dworze i ..... i nic nie widać na Mi Band2. Kicha troche, dobrze ze wibracja dziala to siegam po telefon by spojrzec co sie dzieje.

Faktycznie widoczność słaba

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powie w N&F ustawić by pokazywało mi SMSy.. bo mam MMS, ale wybranie 'wiadomości' z listy aplikacji nie daje rezultatu informowania mnie o nowych SMSach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wcześniej pisałem w innym dziale o problemie z wyłapaniem snu oraz pulsu. Po ponownym zainstalowaniu aplikacji na telefonie zaczęło to w miarę działać. 

Teraz pytanie do was. Czy wasze opaski w miarę dokładnie mierzą puls? Czy to tylko zwykły dodatek do opaski. Przy braku ruchu opaska jest w stanie pokazać miarodajny puls ale przy jakimkolwiek ruchu pulsometr zastosowany w opasce szaleje. Puls przy chodzeniu jest w stanie pokazywać od 60 do nawet 220 co nie jest możliwe, a średnia przy bieganiu to 80 co również nie jest możliwe.

I jeszcze jedno pytanie. Gdzie znajdę numer seryjny opaski? Czy na opasce dołączonej do urządzenia kod jaki jest napisy to numer seryjny urządzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer seryjny był mi potrzebny do zarejestrowania produktu (gwarancji).

Czy opaska ma u was problemy z endomondo? Aplikacja widzi opaskę, łączy się bez problemu ale po cofnięciu do głównego menu i uruchomieniu treningu nie wykrywa pulsu po ponownym sprawdzeniu czy opaska jest podłączona widnieje napis "nie połączono" i za każdym razem jak się podłącza i cofa a potem wraca to wciąż jest nie podłączono.

Ktoś miał taki problem? A może po prostu endomondo nie radzi sobie z wykrywaniem pulsu z opaski?

Edytowane przez h2obot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer seryjny był mi potrzebny do zarejestrowania produktu (gwarancji).
Czy opaska ma u was problemy z endomondo? Aplikacja widzi opaskę, łączy się bez problemu ale po cofnięciu do głównego menu i uruchomieniu treningu nie wykrywa pulsu po ponownym sprawdzeniu czy opaska jest podłączona widnieje napis "nie połączono" i za każdym razem jak się podłącza i cofa a potem wraca to wciąż jest nie podłączono.
Ktoś miał taki problem? A może po prostu endomondo nie radzi sobie z wykrywaniem pulsu z opaski?

No to jest oczywiste ze nie bedzie dzialalo. Po 1 musisz dac w mifit tryb widoczny a po 2 np mi band tools wlaczyc tryb ciaglego mierzenia pulsu

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, simcold napisał:


No to jest oczywiste ze nie bedzie dzialalo. Po 1 musisz dac w mifit tryb widoczny a po 2 np mi band tools wlaczyc tryb ciaglego mierzenia pulsu

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Wszystko było spełnione i dalej po połączeniu i wyjściu do menu głównego się odłącza. Tylko zamiast band tools używam notify ale tam mam ustawiony puls na ciągły

Edytowane przez h2obot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było spełnione i dalej po połączeniu i wyjściu do menu głównego się odłącza. Tylko zamiast band tools używam notify ale tam mam ustawiony puls na ciągły

I ciagle miga na zielono mi band pod spodem? Ja robie tak ze na czas treningu blokuje zeby nie ubijalo mi band tools, mi fit i endo

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Krzysiek93 napisał:

Czy w Twoim telefonie MMSy odbiera inna aplikacja niż SMSy?

No właśnie nie wiem.. tak czy siak SMSy nie mają powiadomień. A jak dodałem 'apkę Wiadomości' to nic nie dało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc od tematu..

Czy ktoś z Was jest zawodowym kierowcą? Ja tak i mi band, zalicza mi kroki podczas prowadzenia auta. Tzn. jadąc 8 godz potrafi policzyć kroki na 10km, gdzie realnie nie przeszedłem nawet 100m. Ruchy kierownicą liczy jako kroki :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od kilku dni posiadam opaskę zakupiłem w sklepie Play Notify i Fitness for mi band w wersji pro ale po zainstalowaniu wszystko zaczęło się mieszać czy mam odinstalować oryginalny Mi fit i zostawić tylko Notify? Czy powiadomienia mają być włączone tu i tu? Proszę o pomoc.

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zupełnie przez przypadek w końcu odkryłem jak zatrzymać tryb biegania w MiFit bez ręcznego ubijania aplikacji :-D. Nie wiem czy to zmieniło się po której aktualizacji, ale zawsze próbowałem klikać na to kółeczko "pauza", a tu okazuję się, że trzeba dłużej przytrzymać palec na tym kółeczku, aż biała obwódka zatoczy pełny okrąg i voilà bieganie zatrzymane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, konar napisał:

Nie wiem czy to zmieniło się po której aktualizacji, ale zawsze próbowałem klikać na to kółeczko "pauza", a tu okazuję się, że trzeba dłużej przytrzymać palec na tym kółeczku, aż biała obwódka zatoczy pełny okrąg i voilà bieganie zatrzymane.

Zawsze tak było, chodzi w tym o to żeby w ruchu przypadkowym dotknięciem nie wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, emarcin napisał:

W jaki sposób dostałeś tą aktualizację?

Musisz poczekać, a jak jesteś bardzo niecierpliwy to na en.miui jest link do z zipowanego apk tu:

http://en.miui.com/forum.php?mod=attachment&aid=MTExMTQ2OXw1MDA3MWIwOHwxNDkxNDU4MTczfDE1OTg5MzQ5Mzh8NTY2MTg0&ck=548eff54

Niestety nadal brak id z polskim językiem (z angielskim jest).

Edytowane przez FromWP
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co się zmieniło po tej nowej aktualizacji do 2.4 0? Jeszcze mi zrobiło aktualizacje opaski do 1.0.1.47.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Zdaje się, że dodany jest 'Snooze mode'.

033da4f6e4d441898fa21d478d297b92.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...