Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest niezbędne ale skoro takie coś działa to dlaczego mam nie dojść do tego dlaczego u mnie nie. A rozwiązanie znalazłem. Instalacja wcześniej wersji,przestawienie języka na angielski aktualizacja mi fit do najnowszej wersji. Teraz pojawiła mi się ta opcja, włączyłem ją zmieniłem język ponownie na PL i wyświetlanie id działa

 

Edit: choć nie do końca, chciałem ustawić format daty na 24h coś pokombinowałem i faktycznie działa tylko jak mam ustawiony ENG w systemie. Czekam na update

 

Edit2: Teraz znów działa, mam język pl w systemie i powiadomienia kto dzwoni oraz od kogo sms na band.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców opaska do mnie dotarła wczoraj, wszystko hula prawidłowo, jednak mam problem z monitorowaniem snu. Myślę, że jest do bardziej problem z telefonem niż z samą opaską. Posiadam Redmi 4 Pro. Otóż gdy odpalam monitorowanie snu, odkładam telefon obok siebie, idę spać wszystko cacy. Budzę się rano. Budzik nie zadzwonił, aplikacja nie działa. Wchodzę w nią i okazuje się, że się wyłączyła o 1 w nocy. Próbowałem drugi raz, ten sam problem, wyłączyła się o 5 nad ranem. Dodam, że próbowałem już tego z trzema aplikacjami i za każdym razem to samo, czemu aplikacje same z siebie przestają pracować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, thunder napisał:

Otóż gdy odpalam monitorowanie snu, odkładam telefon obok siebie, idę spać wszystko cacy. Budzę się rano. Budzik nie zadzwonił, aplikacja nie działa.

Monitorowanie snu odbywa się bez uruchomionego MiFita. Jak się obudzisz, uruchomisz MiFita to wtedy się łączy z opaską, pobiera dane i je analizuje (lepiej, lub gorzej). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie budzik działa bo sprawdzałem wczoraj, monitorowanie snu również po włączeniu apki i synchronizacji pokazuje prawidłowo. Dziś rano wstałem pokręciłem się chwilę i jeszcze drzemkę zrobiłem, wszystko zarejestrował :D Bateria też bardzo fajnie trzyma przez 24h 2% poleciało ale od setki (długo na setce się trzymał ) podejrzewam że teraz poleci szybciej ale i tak jestem bardzo zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców opaska do mnie dotarła wczoraj, wszystko hula prawidłowo, jednak mam problem z monitorowaniem snu. Myślę, że jest do bardziej problem z telefonem niż z samą opaską. Posiadam Redmi 4 Pro. Otóż gdy odpalam monitorowanie snu, odkładam telefon obok siebie, idę spać wszystko cacy. Budzę się rano. Budzik nie zadzwonił, aplikacja nie działa. Wchodzę w nią i okazuje się, że się wyłączyła o 1 w nocy. Próbowałem drugi raz, ten sam problem, wyłączyła się o 5 nad ranem. Dodam, że próbowałem już tego z trzema aplikacjami i za każdym razem to samo, czemu aplikacje same z siebie przestają pracować?

A jeśli zamykają Ci się aplikacje to musisz dodać do autostaru i zablokować. Masz opisane jak w samouczku.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2017 o 15:51, xmacx3 napisał:

Z rootem to najlepiej xposed + app locale i tylko Mi Fita dać po angielsku

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki kolego za podpowiedź!! Testowałem już 2.2.7, 2.2.8 i 2.2.9 i na żadnej nie dało się zatrzymać u mnie tych ustawień po zmianie na Polski. Xposed akurat mam w telefonie, więc szybko poszło i działa jak trzeba. Jednyne co jest nie tak, to format godziny, jest 12h zamiast 24h.

Edytowane przez Makabra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Makabra napisał:

Dzięki kolego za podpowiedź!! Testowałem już 2.2.7, 2.2.8 i 2.2.9 i na żadnej nie dało się zatrzymać u mnie tych ustawień po zmianie na Polski. Xposed akurat mam w telefonie, więc szybko poszło i działa jak trzeba. Jednyne co jest nie tak, to format godziny, jest 12h zamiast 24h.

ustaw angielski UK zamiast angielski US i będziesz miał 24h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości to monitorowanie snu płytki /głęboki pokazuje zgodnie z prawdą? Ktoś to śledzi? Tak z ciekawości sobie patrzę, sypiam po mniej więcej tyle samo godzin, dziś deep sleep miałem mało i jestem jakiś niewyspany to taka bardziej ciekawostka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, AdamKli napisał:

A tak z ciekawości to monitorowanie snu płytki /głęboki pokazuje zgodnie z prawdą?

Nie ma jak tego sprawdzić, ale chyba w tej najnowszej wersji tą analizę snu poprawili. Po raz pierwszy pokazało mi oprócz godziny przebudzenia, kiedy wstałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

poniewaz mój pierwszy post to: Witam wszystkich serdecznie :).

 

A teraz treść właściwa: posiadam MiBand2 od wczoraj i o ile jestem zadowolony z działania to mam pytanie: używam MiFit oraz MiBand Tools. Bateria w telefonie (S6) znika w oczach prawie więc mam pytanie: czy musze mieć MiFit zainstalowane czy wystarczy sam MiBand Tools i będzie wszystko działać prawidłowo? Potrzebuję głównie: monitoring snu i powiadomienia z aplikacji, które już sobie skonfigurowałem. Jeśli jest już odpowiedź: wybaczcie, ale czytałem 38 stron tematu w aucie wracając z weekendu i mogłem coś przeoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Wam działa wybudzanie banda ruchem nadgarstka? Bo u mnie bardzo słabo łapie, albo mam za luźno banda?

 

Edit: to nie nadgarstkiem trzeba poruszyć tylko unieść rękę jak do sprawdzenia godziny. A ja kombinuję zginam nadgarstek z nadzieją że to jakoś łapie w ten sposób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...