Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, sondejmarek napisał:

Ale przecież reset licznika następuje w momencie naładowania do 100%. Co z sufitu jak właśnie nastąpił reset licznika. Poprzednie ładowania mogą mieć jedynie wpływ na szacunkowe dane kondycji baterii lub poziom rozładowania ale nie na wskazania ile czasu minęło od ostatniego ładowania.

Ale uwierz, że tak to pokazuje przy pierwszym ładowaniu. Sam się zdziwiłem i zastanawiałem dlaczego tak się dzieje dlatego to zapamiętałem. Potem jest tak jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, adamunio napisał:

Czy na tym nowym firmware działa ID numeru?

Na razie jest tylko na iOsa. Tam działało też na poprzednim 2.2.12 jak się przestawiło język systemu na eng, zaznaczyło tą opcję i wróciło do pl. Na Androida chyba jeszcze nie ma nowszego, nawet na apk mirror (dwie godziny temu nie było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W technosie dzis 132zl (aze 129), chociaz wczoraj albo w poniedzialek byla w technosie po 127.

Ja zamawialem z 2 tyg temu w technosie w czwartek ok 12, platnosc poszla do 13. W piątek już odbierałem opaske z paczkomatu.

Dla 3zł nie wiem czy warto się denerwować na aze (dawne xiaomi.com.pl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FromWP napisał:

Na razie jest tylko na iOsa. Tam działało też na poprzednim 2.2.12 jak się przestawiło język systemu na eng, zaznaczyło tą opcję i wróciło do pl. Na Androida chyba jeszcze nie ma nowszego, nawet na apk mirror (dwie godziny temu nie było).

ID Caller nigdy nie było dostępne na iOS, tzn. jak się zmieniło język na ang, ustawiło Caller ID i potem wrócił do języka polskiego to już tej opcji nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Misieck23 napisał:

ID Caller nigdy nie było dostępne na iOS, tzn. jak się zmieniło język na ang, ustawiło Caller ID i potem wrócił do języka polskiego to już tej opcji nie było

Opcja nie była dostępna po zmianie na pl,  ale nadal pokazywało  (id działało) . Dwójce znajomych to ustawiłem na 2.2.12. Podobnie jak to było w którejś chińskiej wersji na Androidzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, FromWP napisał:

Opcja nie była dostępna po zmianie na pl,  ale nadal pokazywało  (id działało) . Dwójce znajomych to ustawiłem na 2.2.12. Podobnie jak to było w którejś chińskiej wersji na Androidzie. 

Masz racje, właśnie sprawdziłem. Kiedyś to testowałem i pomyślałem, że jak nie ma opcji w Mifit to nie będzie hulać. A jednak trzeba dokładnie sprawdzać. Dzięki za info!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lukipl napisał:

Jak się komuś śpieszy tu wersja na androida 2.2.13

link

Jest nowy firmware do MB2 V1.0.1.39

Dalej nie ma powiadomień Call ID nawet po przełączeniu na angielski i z powrotem.

Dzięki mi ta aktualizacja naprawiła pulsometr :D. A już chciałem zmienić mi band na nowego... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, AdamKli napisał:

Czy w apce mi band da się włączyć powiadomienia o sms? Na liście aplikacji nie widzę systemowej aplikacji sms.

W Mi band tools, czy MiFit? W Miiit nie ma na liście aplikacji, ale jest jak klikniesz więcej.

Teraz sprawdziłem i jest o dziwo w dwóch miejscach i na liście aplikacji i ustawieniach "więcej".  

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FromWP Mi fit, kurde nie zajrzałem w te opcje :shock: zaznaczone, wszystko działa. Opaskę używam dopiero pierwszy dzień ale widzę po postach że są problemy z wyświetlaniem id dzwoniącego. Pokazuje się tylko grafika połączenia. Po podłączeniu oprogramowanie zaktualizowało się do V1.0.1.34 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AdamKli napisał:

widzę po postach że są problemy z wyświetlaniem id dzwoniącego. Pokazuje się tylko grafika połączenia.

Ta opcja jest tylko jak zmienisz język systemu w tel. na angielski i wtedy działa. Po powrocie do polskiego znika i nie działa. Na iOsie po ustawieniu angielskiego, zaznaczeniu tej opcji i powrocie do polskiego nadal działa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, FromWP napisał:

Ta opcja jest tylko jak zmienisz język systemu w tel. na angielski i wtedy działa. Po powrocie do polskiego znika i nie działa. Na iOsie po ustawieniu angielskiego, zaznaczeniu tej opcji i powrocie do polskiego nadal działa.

Ta opcja jest już od kilkunastu dni na aplikacji "mi band tools"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdamKli jak chcesz mieć działające powiadomienia tzn Call ID to zainstaluj sobie wer 2.2.7 w tej działa, oczywiście trzeba najpierw język telefonu na angielski, uruchomić mi fit w opcjach ustawić wyswietlanie ID dzwoniącego wyłączyć apkę zmienić język na PL i będzie działać.

 

LINK

Edytowane przez lukipl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, AdamKli napisał:

I działa poprawnie? płaca się kupować tą płatną wersję aplikacji czy ta standardowa od xiaomi w zupełności starcza? 

Mi działa normalnie i jeśli mam zapisany kontakt to zamiast numeru tel wyświetla się nazwa

7 minut temu, lukipl napisał:

AdamKli jak chcesz mieć działające powiadomienia tzn Call ID to zainstaluj sobie wer 2.2.7 w tej działa, oczywiście trzeba najpierw język telefonu na angielski, uruchomić mi fit w opcjach ustawić wyswietlanie ID dzwoniącego wyłączyć apkę zmienić język na PL i będzie działać.

 

LINK

Chyba łatwiej kupić "mi band tools" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, AdamKli napisał:

Gdzie konkretnie jest opcja call id? Zainstalowałem poprzednią wersję apki ale nie siedzę zmian w opcjach. Język ustawiony eng.

wchodzisz na dole w PLAY potem incoming call i na dole masz show contact information ustawiasz wychodzisz a plikacji zmieniasz na PL uruchamiasz apke i wszystko dziala

Screenshot_20170223-135407.png

Edytowane przez lukipl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, AdamKli napisał:

Ano właśnie mam dobrą wersję, język systemu ustawiony na angielski i nie mam tej opcji..

Bo w tej wersji chyba na chiński trzeba było ustawić, tam zaznaczyć i wrócić do pl. Jak nie chcesz menu angielskiego,a masz roota to można pokombinować z ustawieniami języka dla aplikacji na najnowszym MiFit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...