Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłosiłem ;)

Opaska Firmware 1.0.1.34

Software MiFit 2.2.12 Algorytm 1.0.82

System iOS

 

亲爱的小米运动用户,您好:

感谢您抽出宝贵的时间提交反馈。

您反馈的内容,我们已经记录下来并将作为产品优化的有效参考。在今后的使用过程中有任何意见或建议欢迎您随时来信。

小米运动客服

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mariusz97 napisał:

Tylko, że wcześniej wszystko działało, a ja nic nie aktualizowałem

To prawdopodobnie się popsuła, albo zawiesiła. Niestety nie bardzo jest jak to zresetować. Jedynie można wgrać nowsze firmware jak się takowe pojawi i może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FromWP napisał:

To prawdopodobnie się popsuła, albo zawiesiła. Niestety nie bardzo jest jak to zresetować. Jedynie można wgrać nowsze firmware jak się takowe pojawi i może pomoże.

Zobaczcie sobie ten wątek 

większość osób pisze, że od 9-10 lutego przestał im działać pomiar pulsu. Są niby jakieś sposoby, ale chyba najlepiej ( a na pewno w przypadku iOS) poczekać na jakąś łatkę od Xiaomi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Misieck23 napisał:

większość osób pisze, że od 9-10 lutego przestał im działać pomiar pulsu. Są niby jakieś sposoby, ale chyba najlepiej ( a na pewno w przypadku iOS) poczekać na jakąś łatkę od Xiaomi.  

No to chyba najlepiej przeczekać na nowsze FW, widać na tym ostatnim firmware nie wszystkim pulsometr działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Misieck23 napisał:

Zobaczcie sobie ten wątek 

większość osób pisze, że od 9-10 lutego przestał im działać pomiar pulsu. Są niby jakieś sposoby, ale chyba najlepiej ( a na pewno w przypadku iOS) poczekać na jakąś łatkę od Xiaomi.  

Ooo, jest jakaś nadzieja :D. Dzięki za podesłanie tej informacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, przeglądając na szybko tą stronę, zauważyłem że macie podobny problem, niestety u mnie wystąpiło to trochę wcześniej. Co śmieszne, gdy sam chce zmierzyć sobie puls, opaska pokazuje x, jednak wszystko co związane ze snem działa idealnie, a rozumiem że opaską mierzy sen na podstawie pulsu, więc trochę się zdziwiłem. Rozumiem, że musimy czekać na naprawę softu że strony xiaomi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, rm_125 napisał:

@Rokas Opaska mierzy sen na podstawie Twojego ruchu. Jest opcja ze można włączyć mierzenie pulsu w celu poprawy dokładności pomiaru snu ale według mnie to nic nie daje ;)

zgadzam się - testowałam mierzenie snu z pomiarem tętna i bez - jest bez różnicy a bateria trzyma o niebo lepiej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie odnośnie aplikacji, z których korzystacie na co dzień do komunikacji z Mi band 2 a dokładniej jak wygląda u Was sytuacja z baterią w telefonie.

Przetestowałem aplikację oficjalną jak i polecane nieoficjalne (Tools & Mi Band oraz Notify & Fitness for Mi Band).

Uruchomione mam powiadomienia dla wielu aplikacji jak i mierzenie pulsu co 15 minut. Bateria w telefonie jest praktycznie nowa i bez tych aplikacji działa bardzo dobrze. Nie wiem czy u mnie w telefonie jest coś nie tak czy po prostu te aplikacje tak mają, że telefon muszę ładować 2 razy dziennie.

Edytowane przez majk_1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, FromWP napisał:

Spróbujcie wgrać to nowsze apk MiFita 2.2.12 czyli wersję 3119 z apk mirror, nie zaszkodzi, a może pomoże: http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/mi-fit-2-2-12-release/

Dzięki wielkie za pomysł, po pobraniu apki i aktualizacji, opaska zaktualizowała swój  soft  i mierzy znowu puls :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, tekk1992 napisał:

Ładowałem za pomocą portu USB w laptopie. Było 100%, ale czy wibrowało nie pamiętam. 

Następnym razem będzie już normalnie pokazywało Też tak miałem po pierwszym ładowaniu. Brakuje danych o ładowaniu to bierze je z sufitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...