Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

też miałem ten problem z mierzeniem ale to z poziomu opaski bo gdy mierze aplikacją jest wszstko ok.

Dzisiaj w nocu przetestowałem pomiar snu moja mi band 2 i opaska dziewczyny mi band 1S 
Wyniki: czas zaśnięcia i obudzenia taki sam. Tylko miband 2 pokazał o 30minut więcej snu w fazie głębokiej. A tak to pomiar pokrywał sie co do minuty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak pisałem wcześniej na na 6 kupionych opaskach przestało działać. Próbowałem wszystkiego na jednej z nich i stanęło na tym że nie mogę jej teraz sparowac. W urządzeniach bluetooth mam ją jako rozłączoną i nie mogę usunąć pomimo rozłączenia w mifit i wylogowania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maaro napisał:

U mnie jak pisałem wcześniej na na 6 kupionych opaskach przestało działać. Próbowałem wszystkiego na jednej z nich i stanęło na tym że nie mogę jej teraz sparowac. W urządzeniach bluetooth mam ją jako rozłączoną i nie mogę usunąć pomimo rozłączenia w mifit i wylogowania się.

Hmmm to ciekawe, że ten problem nie jest raczej pojedynczy. A przecież nie było aktualizacji apek ani firmware, także dziwna sytuacja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rm_125 napisał:

też miałem ten problem z mierzeniem ale to z poziomu opaski bo gdy mierze aplikacją jest wszstko ok.

Dzisiaj w nocu przetestowałem pomiar snu moja mi band 2 i opaska dziewczyny mi band 1S 
Wyniki: czas zaśnięcia i obudzenia taki sam. Tylko miband 2 pokazał o 30minut więcej snu w fazie głębokiej. A tak to pomiar pokrywał sie co do minuty 

To chyba logiczne przecież każdy ma innej długości fazy snu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Misieck23 napisał:

Hej, czy działa Wam mierzenie pulsu? Mi od ok 2 tygodnie nie działa:/

Zarówno jak się łączę na Androidzie jak i iOS:/

Czy to jakiś globalny problem?

Może, u mnie przestało na dwóch opaskach, próbowałem z innymi iOSami i Androidami, efekt ten sam, nie mierzy, diody od spodu tylko świeca się jednostajnie. Ciężko mi powiedzieć kiedy przestało bo ostatni pomiar pulsu to 23 grudnia bo potem używałem paska na klatkę piersiową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, krucjata napisał:

diody od spodu tylko świeca się jednostajnie.

Przy pomiarze te diody świecą jednostajnie. Ja mam dwie opaski i obydwie mierzą  Redmi 3 i 3s (najnowszy MiFit). Dziasiaj spotakałem się ze znajomymi, jeden ma z  iPhonem 6s, drugi z Redmi 3 i też mierzą. Za to po ostatnich cotygodniowych aktualizacjach romów w Redmi 3 i 3s przestały działać powiadomienia bo się okazało że MiFit sam z siebie stracił uprawnienia do odczytu powiadomień. Nadałem ponownie z poziomu samego MiFita i już działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałem, podczas pomiaru z opaski, serducho bije po czym mam fotę nr 1, czyli  kreska kreska iks

Spróbowałem załadować MiFi z Aptoide na Andku i doopa, to samo, nie mierzy albo inaczej, może mierzy ale nie pokazuje wartości zmierzonej. Tylko diody świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, krucjata napisał:

Nie zrozumiałem, podczas pomiaru z opaski, serducho bije po czym mam fotę nr 1, czyli  kreska kreska iks

Jeżeli tak, to rzeczywiście problem z samymi opaskami, albo firmware. Sam pomiar uruchomiony z opaski musi działać. Jak nie działa to uruchomienie tego z aplikacji też nie zadziała. Spróbuj jeszcze mocno zapiąć opaskę i trzymać nieruchomo rękę w trakcie pomiaru. Może jeszcze wyczyścić sam czujnik na opasce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, krucjata napisał:

gdzie mam gwarancję ;) na miejscu powiedzmy.

To nie zapomnij jej odpiać z MiFita przed ewentualnym wysłaniem na gwarancji. Nie jest to raczej problem globalny, bo po przeczytaniu ostatnich wpisów o problemach z pomiarem tętna, sprawdziłem dzisiaj cztery opaski z różnymi systemami i we wszystkich to działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powtórzę mój wpis sprzed 3 dni.

"Moja 5 lutego też przestała mierzyć puls. W aplikacji brak było aktualizacji więc apkmirror rozwiązał problem.

Aktualizacja firmware w tej wersji jest."

W Google Play też brak był.

 

http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/mi-fit-2-2-12-release/mi-fit-2-2-12-2-android-apk-download/download/

V 2.2.12 (3119)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, FromWP napisał:

A nr firmware opaski? V1.0.1.34 z MiFitem 2.2.12 pomiar pulsu działa , w trzech różnych sztukach sprawdziłem. Sprawdź czy pomiar działa z poziomu samej opaski uruchomiony guzikiem.

Ten sam co ty czyli  V1.0.1.34

39 minut temu, sondejmarek napisał:

To powtórzę mój wpis sprzed 3 dni.

"Moja 5 lutego też przestała mierzyć puls. W aplikacji brak było aktualizacji więc apkmirror rozwiązał problem.

Aktualizacja firmware w tej wersji jest."

W Google Play też brak był.

 

http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/mi-fit-2-2-12-release/mi-fit-2-2-12-2-android-apk-download/download/

V 2.2.12 (3119)

 

Zainstalowałem to i tak nie widzi u mnie żeby jakas aktualizacja była

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem opaskę w zeszłym roku w szarym pudełku. Na opasce brak logo CE. Z tego co widziałem na innych forach wielu ludziom nie działa pomiar pulsu. Może jest jakiś błąd przy aktualizacji softu dla tych opasek co przyszły w białych pudełkach? Inna fabryka itp? Moja działa poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, sondejmarek napisał:

U mnie działa.

 

 

Dodam że sklep Google od kilku aktualizacji twierdzi że Lenovo s8-50L jest niezgodny z MiFit ( nie mam root ani innych modyfikacji) pobieram tylko przez aplikację i apkmirror.

 

fc2ce4a97f23c51addcc9c63a3c737bc.jpgc7c490be5894c5cba955a766b87b3ce1.jpg

 

 

 

U mnie akurat problemu z zgodnością urządzenia nie ma

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda trzymanie opaski na baterii i drenaż baterii w telefonie używając tools & mi band lub notify & fitness względem oficjalnej apki? 

Używam mi band tools i spadek na wydajność bateri jeśli jest to praktycznie nie zauważalny. Jeśli chodzi o notify to nie wiem bo nie używa.


Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, milenium17 napisał:

Ja kupowałem opaskę w zeszłym roku w szarym pudełku. Na opasce brak logo CE. Z tego co widziałem na innych forach wielu ludziom nie działa pomiar pulsu. Może jest jakiś błąd przy aktualizacji softu dla tych opasek co przyszły w białych pudełkach? Inna fabryka itp? Moja działa poprawnie.

U mnie własnie w białym pudełku przyszła opaska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...