Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 15.01.2017 o 21:41, FromWP napisał:

A ja dzisiaj zamówiłem takie cudo z brązowym skórzanym paskiem, za całe 28zł (płatne przez przelewy24 na Ali) jak dojdzie to napiszę, czy pieniądze wyrzucone w błoto, czy zdaje egzamin.

https://pl.aliexpress.com/item/Adjustable-Xiaomi-MiBand-2-PU-Leather-Strap-Metal-Frame-Xiaomi-Mi-Band-2-Smart-Bracelet-Wristband/32785181622.html?isOrigTitle=true&isOrig=true

@FromWP przysłali Ci już może tą opaskę? jestem ciekawy Twojej opinii bo sam chciałbym sobie taką sprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, uazar napisał:

@FromWP przysłali Ci już może tą opaskę? jestem ciekawy Twojej opinii bo sam chciałbym sobie taką sprawić :)

Wczoraj odebrałem i właśnie dzisiaj chciałem zrobić zdjęcia i coś wrzucić. Ogólnie wrażenia pozytywne, dobrze wykonana, dolna część trzymająca pastylkę jest mocowana magnetycznie, dzięki czemu wyjęcie trwa chwilę. Nie wiem jak będzie z trwałością tego metalu, bo to raczej nie stal, a ma ładną satynową powierzchnię. Generalnie wrażenia po założeniu na rękę są przyjemniejsze w porównaniu z oryginalnym silikonowym paskiem. Pasek się chyba da wymienić bo są normalne teleskopy jak w zegarkach. Za 28 zł a tyle kosztowała mogę spokojnie polecić. Jeden minus o którym nie pomyślałem, to trochę mniej odzczuwalne wibracje z powodu większej masy metalowego uchwytu pastylki. Reszta na plus. Jakoś wieczorem wrzucę kilka realnych zdjęć, bo Chińczycy ostatnio tylko renderami się posługują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam "japko" na iOS nie da się zainstalować starszej wersji.
Moja wersja MiFit to 2.2.12. Co ciekawe pulsometr nie działa równiez z MiHR

rozlacz opaske z ios i skorzystaj z androida do aktualizacji.

TaPnięte z Redmi3Pro.
Pozdrawiam.
Kuba

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sondejmarek napisał:

Napisz proszę na którą dziurkę zapinasz plastikową, a na którą zapinaćsz skórzaną,

Jastem raczej szczupły i drobnokościsty. W oryginalnej zostają mi jeszcze trzy dziurki, w "skórzanej" tylko jedna, ale tu łatwo zrobić jakby brakowało. Bo głębszej analizie to raczej jest sztuczna (nieźle podrobiona), albo tak zwana ekologiczna skóra. 28 zł to całkowity koszt przez przelewy24, wysyłka darmowa. A tak to wygląda w naturze:

DSC02089.jpgDSC02097.jpgDSC02098.jpgDSC02100.jpg

Edytowane przez FromWP
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podłącze bo też kupiłem ten pasek od MIJOBSa za 7€

Sam czekałem 3 tygodnie a cło a dokładniej to VAT dopiero naliczana jest (i to losowo) jak przekroczy się 20€ (tak złapałem się na MiMaxPro)

Dodam też swoje foto bo mam wersję czarna :-)
3a48d0452633be04123ce830265e71bf.jpg085450828a2dd712a433719ddf819985.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam też swoje foto bo mam wersję czarna :-)


Też się pochwalę ;)
Mam wersję srebrną, z paskiem ze stali nierdzewnej. Uwielbiam zegarki jump hour, więc styl mi bardzo odpowiada. Choć jedna opinia sugerowała, że wygląda gejowsko ;). Nosi się wygodnie i stabilnie. Po zdjęciu z ręki, trzeba uważać, ponieważ magnes nie trzyma na tyle mocno jak mogłoby się wydawać. A szkoda zgubić pastylke :).
Żonie kupiłem identyczną jak twoja. Czarny metal, czarny skóropodobny pasek. Nie narzeka i się jej dobrze nosi. W tej zamiast magnesów są zatrzaski.

930e22380aaaa84cc1285bd5db8dbb6d.jpg

Tapnięte z Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wygląda ok. Mam go nawet do marynarki. Nie wygląda jak typowo męski zegarek, który zakrywa pół przedramienia. Takich akurat nie lubię, jednak swój urok ma.
Niestety mam zmorę baterii na poziomie 98% poraz kolejny nie mogę naładować pastylki do 100%. Standardowo przy takim niepełnym ładowaniu żywotność to 10 dni. Pastylka żony normalnie ładuje się do 100%. Gdzieś czytałem jak ktoś sobie z tym poradził, lecz teraz nie mogę znaleźć tego posta. W necie najczęstszą odpowiedzią jest, że to normalne ;) Ktoś miły mógłby przypomnieć?

Tapnięte z Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...
Niestety mam zmorę baterii na poziomie 98% poraz kolejny nie mogę naładować pastylki do 100%. Standardowo przy takim niepełnym ładowaniu żywotność to 10 dni. Pastylka żony normalnie ładuje się do 100%....
Ktoś miły mógłby przypomnieć


Podłącz do gniazda laptopa/smartTV lub dobrego powerbanku który nie wyłączy zasilania pod koniec ładowania pastylki.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, akurat ładuję za każdym razem z portu USB w laptopie. Za 10 dni pójdzie w ruch power bank lub smart tv. Choć tu raczej różnicy być nie powinno. :/ Ewentualnie wrócę do portu USB 3.0, akurat pod tym miałem do 100%. Żony pastylce to bez różnicy, do tej pory ładuje się do 100% bez znaczenia czy wersja portu 2/3.

Tapnięte z Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy Wam rowniez co jakis czas Mi Band2 sam robi test/pomiar tetna (zaswieca sie zielone swiatlo od spodu)? W Mi Fit i w Mi Band Tools mam wylaczone badanie tentna a pomimo tego od czasu do czasu sie wlacza (kilka razy dziennie). Sadze, ze z tego powodu dosc krotko mi trzyma bateria (jaies 2 - max 3 tyg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyłączyłem pomiar tętna podczas snu i wyłączyłem widoczność ekranu z pomiarem tętna. Od tamtej pory nie mierzy mi w ogóle (taki był cel). Sprawdź więc te dwie opcje.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dodatkowo dwie opaski

https://www.aliexpress.com/item/Colorful-Silicone-Wrist-Double-Color-Replacement-Strap-Watchband-for-Original-Miband-2-Xiaomi-Mi-band-2/32773463561.html?spm=2114.13010608.0.0.cbghMB

https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Mi-Band-2-Strap-Miband-2-Colorful-Silicone-Strap-Bracelet-Replace-Wristband-Smart-Band-Accessories/32690713878.html?spm=2114.13010608.0.0.cbghMB

użytkuję zamiennie oba modele (oryginał leży w pudełku) i po 1,5 m-ca nic sie z nimi nie dzieje złego.

 

Do tej pory od pierwszego pełnego ładowania (26 grudnia) (opaska kupiona w technosie, przyszła naładowana w ok 25%) ładowałem jeszcze tylko raz. Trzymała do 9% przez ok 30 dni. Teraz mam 53% baterii od ostatniego ładowania 21 dni temu. Powiadomienia (telefon, sms, kalendarz), czasem zmierze puls (3 razy dziennie), kilka razy spojrze co tam słychać, w nocy śpię ale bez mierzonego tętna, alarmy wibracyjne rano. Średnio 3 razy w tygodniu siłownia (bieżnia, orbitrek).

 

Zauwałyłem jednego buga tylko na aplikacji MiFit (wersje obecna 2.2.12 oraz wcześniejsze 2.2.11 oraz 2.2.10) jest problem z mierzeniem biegania, moge uruchomic aplikacje bieganie (wybor bieżnia albo bieganie), działa, zlicza minuty, kroki, kalorie... ale nie mogę z niej wyjść. Pomaga dopiero przesunięcie apki w tło, ponowne wejście w apke wchodzę na ekran biegania i dalej nie można nic zrobić (nie działa wstecz). Jedynie ubicie apki pomaga żeby znowu wejść na pierwszy ekran MiFita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tekk1992 napisał:

Panowie nie bijcie, temat jest tak długi, że ciężko przeczytać cały. Właśnie wszedłem w posiadanie miband 2. To mój pierwszy smartband. Jakieś rady na początek ? Lepsza oficjalna apka Xiaomi czy zainwestować w płatną ?

Ja polecam Tools & Mi Band - płatną ale też mam wersję płatną Notify & Fitnesss for Mi Band. Dla moich potrzeb ta pierwsza wygrywa od wersji 3.0.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, milenium17 napisał:

Ja polecam Tools & Mi Band - płatną ale też mam wersję płatną Notify & Fitnesss for Mi Band. Dla moich potrzeb ta pierwsza wygrywa od wersji 3.0.1.

Dzięki :) Właśnie jako pierwszą z płatnych miałem w planie przetestować tools & Mi Band. 

 

Jeszcze jedno - ile trwało u was pierwsze ładowanie ? W recenzjach słyszałem, że naładowanie od 0 do 100% trwa ok 1g 15min. Moja ładuje się już ponad 2 godziny i dalej nie jest naładowana. 

Edytowane przez tekk1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - Po naladowaniu opaski i probie polaczenia przez bluetooth urzadzenie widnieje na liscie ale nie laczy sie, pokazuje informacje "rozłączono". W moich urządzeniach w mi account nie wyszukuje opaski, a do mifit nie moge się zalogować. Ktos mial podobny problem ?

Wrzucam screeny tego co widze probujac logowania do mi fit i tego co sie pokazuje po kliknieciu na mi band 2 w liscie urzadzen bluetooth.

 

Screenshot_2017-02-17-21-55-17-623_com.xiaomi.hm.health.png

Screenshot_2017-02-17-21-31-23-583_com.xiaomi.bluetooth.png

 

EDIT: juz dziala

Edytowane przez tekk1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...