Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Winroblade napisał:

Jeśli chodzi o wyświetlanie kontaktów, to w nowej wersji Mi band Tools v3.0.0 dodali taką funkcję, co więcej pojawiają się nawet powiadomienia tekstowe z innych aplikacji np ktoś wyśle do nas wiadomość na fb to opaska powie kto ( trochę to problematyczne bo wyświetla ciągiem nadawce i odrazu treść wiadomości ale nie jest jeszcze źle). Strasznie fajnie że mi band się tak rozwija w sumie ma już chyba wszystkie fajniejsze funkcje jakie może mieć opaska.

Można zmienić żeby pokazywał tylko nazwę - w Tools 3.0.0 w aplikacjach -  ustawieniach sms zminiasz na Wibracja i tekst - teks wibracji - pozostawiasz tylko $title, usuwasz $content-zapisujesz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

553159635ce76cb8e817d2b566b7618f.jpg

31 dni przy ciągłym użytkowaniu. Powiadomienia, pulsometr itd. jest się czym chwalić .

Jednak na poważnie, prawdziwy wynik to 22 dni. Zdarzyło się wam, że mi fit nie wziął pod uwagę pierwszego ładowania? Pastylka przyszła rozładowana. Naładowałem i po parowaniu pokazało mi 9 dni. Pastylka żony (również rozładowana do 0%) została wykryta poprawnie.

Dobra wiadomość z Mi Band Tools. Żonka się ucieszy. Nie chciałem jej sprzętu rootować i instalować exposed.

Tapnięte z Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, milenium17 napisał:

A nie masz apki w Mifit w PL? 

Jak ustawi się język systemu na angielski to i aplikacje zmieniają. Plusem są działające powiadomienia o dzwoniącym w MiFit, bo to działa bez kombinowania z wcześniejszymi wersjami, zmianami na chiński itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, FromWP napisał:

Jak ustawi się język systemu na angielski to i aplikacje zmieniają. Plusem są działające powiadomienia o dzwoniącym w MiFit, bo to działa bez kombinowania z wcześniejszymi wersjami, zmianami na chiński itd.

To wiem ale jest również rozwiązanie gdy chce komuś się płacić za wersję full Tools 3.0.0 ;-)

W wersji tej działają powiadomienia ID rozmówcy i ID SMS na Mifit w wersji 2.2.12 i wtedy Mifit może być w PL :-D

Mam od wczoraj i działa. Wcześniej też kombinowałem z 2.2.7.4 PL ale że u mnie działa sensor (są problemy dla innych z 2.2.12) to sobie zostawiłem najnowszego Mifita bo najlepiej mi się łączy z wagą xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, milenium17 napisał:

To wiem ale jest również rozwiązanie gdy chce komuś się płacić za wersję full Tools 3.0.0 ;-)

Ja już kupiłem Notify&Fitnes, tam też to działa, ale przestałem używać, bo mnie wkurza wygląd, obsługa i prawie 3x większe zużycie baterii w opasce jak chce się mieć dokładniejsze pomiary o dodatkowe funkcje. W sumie MiFit mi wystarcza (z angielskim menu).

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, FromWP napisał:

Ja już kupiłem Notify&Fitnes, tam też to działa, ale przestałem używać, bo mnie wkurza wygląd i obsługa. W sumie MiFit mi wystarcza (z angielskim menu).

Masz rację w Notify też działa i też ją kupiłem ale wygląd to tragedia...

Polecam właśnie Toolsa to tylko 2 piwka :-D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałam w xiaomi online store - darmowa przesyłka w niecałe 3 tygodnie (wcześniej kupowałam tam słuchawki i równie szybko do mnie dotarły) więc mogę polecić... wybrałam wersję z folią ochronną i dodatkową opaską.... 

https://pl.aliexpress.com/store/product/Global-Version-Xiaomi-Mi-Band-2-miband-2-Smartband-OLED-display-touchpad-heart-rate-monitor-Bluetooth/2178148_32751308969.html?detailNewVersion=&categoryId=200003486&spm=2114.12010608.0.0.pwP0du

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.02.2017 o 22:15, sondejmarek napisał:

Dzisiejsza aktualizacja N&F wprowadziła aktualizacje firmware opaski z poziomu tej aplikacji, więc można zrezygnować z MiFit.

  Odkryj ukrytą treść

e5961685092723132dc541aa5abfd0ac.jpg1827d19924044f273e5debab8d99830d.jpg2515975267783ba5f0478059b72c6b85.jpg

Właśnie odinstalowałem, prawie nic u mnie nie działa. Dla mnie to na razie gwóźdź do trumny dla tel aplikacji (obok wyglądu i totalnie pokopanego menu ustawień). A po wtóre, napisane że nawet jak znajdzie aktualizację firmware, to nie aktualizuje fontów (porada: użyj MiFita do aktualizacji firmware).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej aktualizacji mi band tools przestał wyświetlać znaki zapytania przy wyświetlaniu polskich liter... Teraz np. zamiast ę wyświetla e. Zawsze to jakiś postęp...

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, FromWP napisał:

Właśnie odinstalowałem, prawie nic u mnie nie działa. Dla mnie to na razie gwóźdź do trumny dla tel aplikacji (obok wyglądu i totalnie pokopanego menu ustawień). A po wtóre, napisane że nawet jak znajdzie aktualizację firmware, to nie aktualizuje fontów (porada: użyj MiFita do aktualizacji firmware).

Dokładnie - kupiłam i odinstalowałam.... nie działał pomiar snu, budzik..... szkoda kasy na tą akę :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Axon napisał:

Po dzisiejszej aktualizacji mi band tools przestał wyświetlać znaki zapytania przy wyświetlaniu polskich liter... Teraz np. zamiast ę wyświetla e. Zawsze to jakiś postęp...

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Ale mimo, że napisali, że udało im się obejść brak tekstu do SMS na MIUI to i tak nie działa :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo, że napisali, że udało im się obejść brak tekstu do SMS na MIUI to i tak nie działa  

Nie wiem, mam ustawione by wyświetlał tylko nadawcę, dla mnie to porażka czytanie sms na tak małym wyświetlaczu.



Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sondejmarek napisał:

Do trzech osób które pisały przed tym postem że N&F im nie działa, wyłączyliście wszystkie, ale to wszystkie funkcje w MiFit? Najlepiej ją usunąć (MiFit).

Tak, nawet odinstalowałem MiFita. Nie pomogło. Mało tego ponowne sparowanie po wywaleniu N&F i zainstalowaniu MiFit było utrudnione. Jakoś się w końcu udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2017 o 15:24, Axon napisał:


Nie wiem, mam ustawione by wyświetlał tylko nadawcę, dla mnie to porażka czytanie sms na tak małym wyświetlaczu.



Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
 

Nikt nie mówi o całej treści, mi nawet nadawcy nie wyświetla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, thunder napisał:

Hej, pytanie, przymierzam się do kupna, czy ktoś sprawdzał lub może sprawdzić czy opaska łączy się z aplikacją Runtastic?

Z góry dziękuję 

U mnie runtastic nie wykrywa opaski. Widziałem filmiki na których udaje się to zrobić. Filmiki są dość stare więc możliwe że we wcześniejszych wersjach mifit albo firmware opaski to było wykonalne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się spartoliło? Przestała mierzyć puls. U mnie i mojej teżetki? Ani w MiFit ani w MiHR. Diody świecą się na zielono podczas pomiaru i nic. System iOS 10.2.1 firmware opasek 1.0.1.34.

Pozdrawiam

Zainstaluj innego Mi Fita

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...