Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingaa16

Hej, po ostatniej aktualizacji nie działa mi pomiar tętna. Co mogę zrobić? Nie mierzy ani zegarek ani aplikacja. Próbowałam łączenia i rozłączania Bluetooth, konta, niestety nie działa

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingaa16

Pokazuje że jest aktualna o dziwo, w aplikacji notify & fitness pomiar tętna działa, aplikacja pokazuje pomiar, jednakże zegarek nadal pokazuje x a aplikacja mi fit błąd pomiaru.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingaa16

Oki już się biorę. Mam jeszcze jedno pytanie. Jak spowodować żeby notify & fitness cały czas widniało w powiadomieniach i działało jak mi fit w tle?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingaa16

Hej, pomogło, nie pobrał co prawda aktu do firmware zegarka, ale coś się odblokował o i działa, dziękuję

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pomogło, nie pobrał co prawda aktu do firmware zegarka, ale coś się odblokował o i działa, dziękuję

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka



Pobrałaś 2.2.12? Jak tak to którą wersję bo mi też pulsmoter od dwóch dni nie działa :/

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, okulowiec said:

witam szanownych użytkowników miband2

planuję zakup tej opaski. mam dwa pytania:

1. ile wytrzymuje bateria?

2. czy przy połączonej opasce mogę korzystać z połączenia bl np z zestawem głośnomówiącym samochodu?

2. Można korzystać. U mnie to działa bez problemu. Przy sparowanej opasce telefon (RN3) bez problemu łączy się także z zestawem głośnomówiącym w samochodzie i wszystko działa jak należy.

Edytowane przez epitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, okulowiec napisał:

1. ile wytrzymuje bateria?

2. czy przy połączonej opasce mogę korzystać z połączenia bl np z zestawem głośnomówiącym samochodu?

Zależy jak się używa  i z jaką aplikacją. Z MiFitem bez treningów ponad miesiąc potrafi wytrzymać. Bt nie koliduje z innymi urządzeniami, mało tego, łączy się w trybie niskiego poboru prądu i nawet ikona bt nie zmienia się (nie pokazuje połączonego urządzenia). Ja mam w samochodzie sparowane Roidmi, zestaw głośnomówiący i oczywiście opaska która jeszcze odblokowuje ekran bez hasła (odblokuj w pobliżu).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Opaska jest sparowana ale rozłączona. Chcę usunąć ja z urządzeń bt ale nie mogę skoro jest rozlaczona. Mifit jej nie widzi. Inny telefon tak bez problemu. Muszę ją rozparowac i ponownie połączyć. Jak ją usunąć z urządzeń bt?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. MiFit ma buga jeśli chodzi o parowanie z MiBand 2.

Wysłane z mojego MI 5



Ale wszystko działało. Jest jeden problem. Urządzenie musi zniknąć z urządzeń bt jako sparowane ale rozłączona. Jak to się uda to będzie można je ponownie sparowac. Przed chwilą sprawdziłem na mi5. Było ok. Inne urządzenia działają łącznie z wagą Xiaomi. Mi band 2 się zbiesil.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, czittek napisał:

Wiem że nigdy nie monitorował ale pytam czy jest jakiś sposób na to czy to jest zależne od mi banda czy aplikacji 

To jest raczej zależne od aplikacji, jak steruje opaską i w jaki sposób interpretuje dane. Notify robi to dużo dokładniej i pokazuje drzemki w ciągu dnia. Niestety kosztem baterii w MiBandzie. Dodatkowo obsługa i wygląd Notify&Fitness to jakieś średniowiecze (ale działa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wyświetlanie kontaktów, to w nowej wersji Mi band Tools v3.0.0 dodali taką funkcję, co więcej pojawiają się nawet powiadomienia tekstowe z innych aplikacji np ktoś wyśle do nas wiadomość na fb to opaska powie kto ( trochę to problematyczne bo wyświetla ciągiem nadawce i odrazu treść wiadomości ale nie jest jeszcze źle). Strasznie fajnie że mi band się tak rozwija w sumie ma już chyba wszystkie fajniejsze funkcje jakie może mieć opaska.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...