Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmm no niby można i tak ale czy przypadkiem inne fiuczery nie działają gorzej. Po coś te apdejty są

----

Ok, telefon w języku angielskim i caller id działa. Teraz pytanie czy to normalne że przy długich nazwach w ogóle nie ma powiadomienia o dzwonieniu ?? Czy da rade jakoś to obejść (po za zmianą nazwy )??

Edytowane przez fatis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wyłączyć automatyczną aktualizację dla tej aplikacji w samym sklepie Play.
Nie chciałem rezygnować z aktualizacji, więc nie mogąc się doczekać tej opcji dla PL zainstalowałem w końcu xposed i moduł app locale. Działa świetnie.

Tapnięte z Redmi Note 3 Pro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystacie z Tools & Mi Band? Ogólnie Mi Fit mi się podoba , nie widzę potrzeby jej zastępowania ale....chciałbym żeby ikonki od powiadomień świeciły mi się dłużej i ewentualnie caller id by działał na języku polskim. Czy jak kupie ten program będę mógł tylko te dwa bajery podpicować a dane dalej by przechwytywało mifit. Czyli reasumując Tools & MiBand zajmowało by się powiadomieniami ale mifit nadal by służyło do ogarniania danych. 

I pytanie pomocnicze - czy po resecie telefonu do ustawień fabrycznych mifit pamięta moje zgromadzone statystyki bo w synchronizacji nic o mifit nie ma.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystacie z Tools & Mi Band? Ogólnie Mi Fit mi się podoba , nie widzę potrzeby jej zastępowania ale....chciałbym żeby ikonki od powiadomień świeciły mi się dłużej i ewentualnie caller id by działał na języku polskim. Czy jak kupie ten program będę mógł tylko te dwa bajery podpicować a dane dalej by przechwytywało mifit. Czyli reasumując Tools & MiBand zajmowało by się powiadomieniami ale mifit nadal by służyło do ogarniania danych. 
I pytanie pomocnicze - czy po resecie telefonu do ustawień fabrycznych mifit pamięta moje zgromadzone statystyki bo w synchronizacji nic o mifit nie ma.
 

Jak najbardziej tak. Sam korzystam z tego tandemu i jest ok. Choć zamiast mi band tools polecam notify and fitness for mi band. Trochę droższy ale częściej aktualizowany z większymi możliwościami.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vergiliusz napisał:

Czy xposed nie wsuwa baterii jak chomik sałatę, nawet tutaj opisywano ten problem.

sam xposed nic nie wciąga, co najwyżej źle poustawiane moduły. sam używam "od zawsze" 5-6 modułów xposed i ich negatywny wpływ na baterię jest zerowy lub niedostrzegalny. Jedynym efektem ubocznym może być dłuższy start systemu - ale to już głównie zależy od romu i stopnia ingerencji modułów w system. 

W każdym razie xposed app locale jest pod tym względem bezpieczny

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, adamuadamu napisał:

sam xposed nic nie wciąga, co najwyżej źle poustawiane moduły. sam używam "od zawsze" 5-6 modułów xposed i ich negatywny wpływ na baterię jest zerowy lub niedostrzegalny. Jedynym efektem ubocznym może być dłuższy start systemu - ale to już głównie zależy od romu i stopnia ingerencji modułów w system. 

W każdym razie xposed app locale jest pod tym względem bezpieczny

A czy mógłbyś mnie po kroku pokierować jak wgrać XPOSED? Ja co prawda wgrałem z XDA dla MIUI ale po restarcie miałem info że moduł jest nieaktywny i nic nie mogłem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Vergiliusz napisał:

A czy mógłbyś mnie po kroku pokierować jak wgrać XPOSED? Ja co prawda wgrałem z XDA dla MIUI ale po restarcie miałem info że moduł jest nieaktywny i nic nie mogłem zrobić.

same xposed dla MIUI - musisz niestety poszukać, bo nie używam MIUI. 

ogólnie, niezależnie od wariacji androida, wygląda to tak:

1. instalujesz xposed (plik w recovery + apka w systemie) - musisz mieć w apce potwierdzenie, że xposed działa

2. instalujesz moduł xposed - następnie przechodzisz do apki xposed i zaptaszkowujesz, że moduł ma być aktywny -> reboot

3. restart -> uruchamiasz moduł 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vergiliusz Ja instalowałem stąd http://en.miui.com/thread-78894-1-1.html

Dla mojego Redmi 3 z romem 7.1.3.0 odpowiednio:

*MIUI 6/7/8 BASED ON Android 5.1.X only

XposedInstaller_3.0_alpha4_2.apk a potem przez twrp plik xposed-v87-sdk22-arm64-MIUI-edition-by-SolarWarez-20161126.zip

Na sam koniec xmiui 0.1.6 https://forum.xda-developers.com/xposed/modules/xmiui-xposed-module-miui-7-tweaking-t3394130

(jak masz miui 8 to pewnie analogicznie tylko z odpowiednich linków)

Edytowane przez fake4r
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy właśnie dotarł do mnie mi band 2 i oczywiście nie potrafię go sparować z moimi redmi note 3 pro - ściągnęłam mi fit ze sklepu play - połączyłam mi fit z kontem xiaomi i mam tylko taki ekran z moim imieniem - nic więcej nie mogę zrobić tzn. wejść w ustawienia i sparować z opaską - z tego co tu wyczytałam to należy parować właśnie z pozycji mi fit a nie ustawień bluetooth - koledzy pomóżcie babie ;-) - co robię źle??? 

Screenshot_2017-01-27-16-14-15-174_com.xiaomi.hm.health.png

ok odinstalowałam i zainstalowałam jeszcze raz mi fit i się udało ;-)

Edytowane przez marglcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...