Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś korzystał z odblokowania opaską i dwóch profili w telefonie jednocześnie? Chodzi mi o to co się oddzielną przestrzeń tworzy.

Działa to z odblokowaniem? Jak tak to odblokowuje, do którego profilu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, xmacx3 napisał:

Jak tak to odblokowuje, do którego profilu?

Nie próbowałem, ale jak działa to odblokowuje do tego który jest w użyciu. To tylko sprawia, ze w pobliżu opaski przy odblokowaniu ekranu nie musisz podawać ustawionego pinu, wzoru, czy odcisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, FromWP napisał:

Nie próbowałem, ale jak działa to odblokowuje do tego który jest w użyciu. To tylko sprawia, ze w pobliżu opaski przy odblokowaniu ekranu nie musisz podawać ustawionego pinu, wzoru, czy odcisku.

Myślałem, że tak będzie, ale teraz sprawdziłem i w momencie kiedy drugi profil jest aktywny, opaska nie odblokowuje ekranu. Możliwe, że traktuje to jako obcy telefon. Google tak traktuje, bo musiałem się logować na konto Google jeszcze raz i przyszło mi powiadomienie, że nastąpiło logowanie z nowego urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie sprawdziłem, a już zrezygnowałem z pomysłu. Niby mogłoby się udać, ale jeżeli wszystko traktuje profil jak oddzielny telefon to możliwe, że nie da się sparować z opaską.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było spróbować, z czystej ciekawości, ale fakt że ze sparowaniem mógłby być problem, ale konto mi i adres bt niby ten sam. Ja chwilowo dałem opaskę na próbę żonie i bez dodatkowego narzędzia nie dawało się sparować z innym tel. i kontem, pomimo odpięcia i wylogowania na starym.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eragon napisał:

Jaką cenę można teraz uznać za "dobrą" ?

Ogółem, jesteście z niej zadowoleni? :P 

Ja jestem bardzo zadowolony, kupiłem za 115zł pod koniec października na GearBest.

P.S. co do stopki: jak mogłeś zapomnieć o Dragon Ball ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było na forum ale jeśli ktoś chce mieć ciągły pomiar tętna i jednocześnie móc sterować odtwarzaczem to da się to zrobić za pomocą odpalonego Notify&Fitness oraz Mi Band 2 Func Button. Samo Notify&Fitness niestety podaje, że odtwarzaczem da się sterować dopiero przy pomiarach o interwale powyżej 2 min. Zatem należy ustawić ciągly pomiar tętna w Notify&Fitness a następnie odpalić Mi Band 2 Func Button i można normalnie ustawić sterowanie odtwarzaczem. 

Edytowane przez qwerty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem opaskę dokładnie 3 tygodnie temu od jakiegoś polskiego "Janusza", otrzymałem normalnie paragon i niby możliwość gwarancji w jakimś tam serwisie z którym ma współpracę.

Pudełko było normalnie zafoliowane, a opaska rozładowana. Naładowałem ją do pełna i przed sparowaniem zauważyłem że zawiera jakieś dane, trochę dziwne ale zignorowałem bo zarówno opaska jak i pastylka wyglądały jak nówki. Jak się okazuje mi band wytrzymuje mi na jednym ładowaniu 6 góra 7 dni...

Korzystam z oficjalnej aplikacji Mi Fit (najnowsza wersja 2.2.9). Z ustawionych opcji mam: "kontrola tętna podczas snu", "powiadomienia po przebudzeniu", "połączenia przychodzące po 3s".

Czy jest jakieś narzędzie/aplikacja/sposób aby sprawdzić łączny czas działania opaski od początku jej wyprodukowania? Zastanawiam się czy może nie dostałem używanego/zregenerowanego egzemplarza. W sumie kupiłem drugą opaskę od tego samego sprzedawcy i tamta opaska trzyma około 28 dni.

Ew. jakieś porady, pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7c683f8fd74e4341be6d221523ac7a07.jpg
Póki co, najdłuższy mój wynik :)
Ale nie oszczędzam jakoś, bt włączony cały dzień zawsze (na noc wyłączam), powiadomienia o połączeniach, smsy, 5 aplikacji, budzik pn-pt, odblokowanie ekranu, powiadomienie o "zasiedzeniu się".

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7c683f8fd74e4341be6d221523ac7a07.jpg
Póki co, najdłuższy mój wynik :)
Ale nie oszczędzam jakoś, bt włączony cały dzień zawsze (na noc wyłączam), powiadomienia o połączeniach, smsy, 5 aplikacji, budzik pn-pt, odblokowanie ekranu, powiadomienie o "zasiedzeniu się".

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, newyk22 napisał:

Zamierzam kupić opaskę, będzie mi służyć głównie do biegania (pomiar km, czas, tętno, etc). Czy będzie mierzyć tętno bez żadnych problemów w biegu? Ilość przebiegniętych km pokazuje na telefonie czy będę mógł zobaczyć również na opasce?

Będzie. Na telefonie, na opasce to chyba tylko ilość kroków, może ci mówić co kilometr w telefonie (słuchawkach). Po wszystkim sobie przestudiujesz wykresy i zobaczysz na mapie gdzie biegałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, FromWP napisał:

Na telefonie, na opasce to chyba tylko ilość kroków,

Na pewno? :D Jeśli tak, to chyba spasuję, bo głównie chodziło mi o to, żeby podglądać na opasce przebiegnięty dystans, właśnie bez wyciągania telefonu, no i jeszcze - pulosmetr. Reszta bajerów mnie za bardzo nie interesuje. A nie ma może jakiegoś programu modyfikującego który umożliwił by wyświetlanie tego parametru na opasce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno? Jeśli tak, to chyba spasuję, bo głównie chodziło mi o to, żeby podglądać na opasce przebiegnięty dystans, właśnie bez wyciągania telefonu, no i jeszcze - pulosmetr. Reszta bajerów mnie za bardzo nie interesuje. A nie ma może jakiegoś programu modyfikującego który umożliwił by wyświetlanie tego parametru na opasce?

No niestety. Na opasce masz sumę kroków w danym dniu, bez podziału na chodzenie i bieganie.

Tapnięte z Lenovo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, newyk22 napisał:

Na pewno?

Głowy, ani niczego innego sobie za to nie dam uciąć. Testowałem tylko na rowerze i w słuchawkach. Miła Chinka, po chińsku a ostatnio już po angielsku nawijała co kilometr, ale nic więcej chyba nie da się z tym zrobić. Jeszcze jakieś alarmy tętna ewentualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Waterloo napisał:

Jak jechałeś na rowerze to włączyłeś opcje biegania w Mi Fit? A i wyniki były w miarę wiarygodne ?

Sprawdzałem tylko tętno, niestety w mifit jazdy na rowerze brak. Kalorie mnie nie interesują bo z wagą nie mam problemów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić opaskę, będzie mi służyć głównie do biegania (pomiar km, czas, tętno, etc). Czy będzie mierzyć tętno bez żadnych problemów w biegu? Ilość przebiegniętych km pokazuje na telefonie czy będę mógł zobaczyć również na opasce?

Według mnie kupowanie Mi Banda tylko po to, żeby z nim biegać nie jest najlepszym pomysłem (chyba, że to przy okazji tylko). Do tego to bym polecił albo telefon z pulsometrem na bt, albo najlepiej zegarek.
Do codziennego użytku bardzo mi Mi Band pasuje, ale biegać wolę z zegarkiem (chociaż na tętno jeszcze nie biegam).

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, xmacx3 napisał:


Według mnie kupowanie Mi Banda tylko po to, żeby z nim biegać nie jest najlepszym pomysłem (chyba, że to przy okazji tylko). Do tego to bym polecił albo telefon z pulsometrem na bt, albo najlepiej zegarek.
Do codziennego użytku bardzo mi Mi Band pasuje, ale biegać wolę z zegarkiem (chociaż na tętno jeszcze nie biegam).

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Garminy jak na razie za drogie dla mnie. :D Dlatego myślałem, że taką dobrą alternatywą będzie ten mi band, no ale jak widać przeliczyłem się troszkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garminy jak na razie za drogie dla mnie. Dlatego myślałem, że taką dobrą alternatywą będzie ten mi band, no ale jak widać przeliczyłem się troszkę

Mimo wszystko warto dozbierać dłużej. Ja używam Geonaute 510 (marka Decathlonu, tego modelu już nie sprzedają) i nie narzekam. Ustrzeliłem za 200zł nówkę. Na Twoim miejscu rozejżałbym się za Polarem M400, ma bardzo dobre opinie.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sondejmarek napisał:

A wy którzy twierdzicie że nie ma na wyświetlaczu opaski dystansu w km macie MB2?

Jest dystans w km jak i kroki na wyświetlaczu opaski. Nie ma opcji kasowania na żądanie ale można zapamiętać że zaczynam od np 2,4km i tyle.

Przepraszam za potrójny post problemy z siecią, już zgłosiłem.

Czyli normalnie mierzy dystans od początku biegu do końca i można podejrzeć na opasce? :)

49 minut temu, xmacx3 napisał:


Mimo wszystko warto dozbierać dłużej. Ja używam Geonaute 510 (marka Decathlonu, tego modelu już nie sprzedają) i nie narzekam. Ustrzeliłem za 200zł nówkę. Na Twoim miejscu rozejżałbym się za Polarem M400, ma bardzo dobre opinie.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Wiesz co, ale Ja nie jestem jakimś profesjonalnym biegaczem i tak często nie biegam i taki sprzęt wydaję mi się, nie jest mi potrzebny. Oczywiście nie pogardziłbym lepszym zegarkiem, ale finanse nie pozwalają mi takowego kupić. Chciałem wypróbować tego MI banda, bo jest tani i prosty w obsłudze :D  ale teraz w końcu już nie wiem jak z nim jest, bo każdy mówi co innego :D A ceny tego polara którego podałeś wahają się od 500 zł w górę za nówkę. :P Chyba, że jakoś taniej ten Polar? :D

 

Edytowane przez newyk22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...