Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś sprawdzić, czy ma taką wersje i algorytm, bo dalej nie działa z moim redmi 3 pro kenzo...
Screenshot_2017-01-01-16-42-14-841_com.xiaomi.hm.health.png

Mi nie działało po przejściu z 7.1.3.0(stable miui 7 dla redmi 3) na najnowszego global dev. Ale pobrałem z nudów notify&Fitness i tam bawiłem się chwilę wyświetlanymi ikonami(jest większy wybór w porównaniu do Mi Fit) ale odinstalowałem jednak i samo jakby się naprawiło, wszystko działa już poprawnie(tylko ja korzystam z 2.2.10 ale algorytm ten sam).

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kernel napisał:

Dzięki, ale nadal nie może połączyć z bluetooth...

Widać problem leży w innym miejscu, nie aplikacji. Powinno się sparować z poziomu MiFita, niezależnie od tego czy wcześniej było sparowane w połączeniach bluetooth czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kernel napisał:

Chyba będę tak musiał zrobić, ale wszystko potracę znowu....:x

A zwykły restart i ponowna próba nie pomaga? Może jeszcze kwestia romu, na niektórych wersjach jakieś problemy z bt chyba bywały, aczkolwiek częściej na RN3 na MTK-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kernel napisał:

Zwykły restart nie pomaga, a w kwestii romu nikt nie umie pomóc. 

 

Walczyłem z połączeniem na kilku fonach i różnych systemach. Mam obecnie trzecią opaskę. Gdybyś czytał cały wątek to możesz wyłuskać coś dla siebie. Problem jest z softem i sposobem logowania opaski do systemu Xiaomi. Mają widać taką politykę, wiedzą gdzie jest ich produkt (statystyki itp). Mają prawo są producentem, ale fakt, że trochę to kijowe, i my cierpimy, mamy z tym problemy. Ostatnio zmieniłem telefon żonce i znowu był ten sam problem na wszystkie sposoby nie mogłem się dołączyć do sieci z opaską dwa tygodnie walki co dzień. W końcu się udało. W jaki sposób zapytasz, ano standardowo bez kombinacji z czymkolwiek. Jedyną zmianą było to, że bawiłem się tym u kolegi więc była to zmiana miejsca podłączenia do sieci WiFi bo dane komórkowe były wyłączone i po chyba 5 próbach załapał. A jak pisałem wcześniej skubaniec chce mieć przy logowaniu dostęp do sieci albo przez operatora komórkowego albo WiFi inaczej pokazuje błąd (wkleiłem wcześniej screen). Po prostu musisz próbować do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę. Na tyle prób i wniosków z wypowiedzi miedzy innymi w tym wątku myślę że to jest jedyną logiczną odpowiedzą, oczywiście mogę się mylić. Nie wykluczam też innych przyczyn wszystko jest możliwe to tylko tania zabawka i mam tego świadomość. Sama kwota zakupu coś mówi o sprzęcie.

Wysłane z mojego smarta i Tapatalka
 

Użytkownicy podają różne sposoby na połączenie, a to zmiana wersji MiFita, a to czyszczenie ustawień Bluetooth czytałem o zmianie adresu e-mail itp. Przerabiałem to i ostatnio olałem kombinacje i tylko wielokrotne próby i łapie. Czasem szybciej czasem dłużej, ale łapie. Kwestia czasu, którego nie mamy :) i to nas wku..a. Sprzęt kupiony i nie można się pobawić wrrr

Co innego jak jest uwalona opaska tak też miałem z dwoma, dlatego mam już trzecią co też mówi o sprzęcie.

Edytowane przez KrissToff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KrissToff napisał:

Sama kwota zakupu coś mówi o sprzęcie.

Tu trochę przesadzasz, opaska jest tania ale powinna działać. Nie jest to cud techniki tylko tani gadget ale z reguły działający. To że soft chce koniecznie połączyć się z kontem Mi to też normalne w tego typu sprzęcie i oprogramowaniu. Inne aplikacje monitorujące aktywność też w większości bez założenia konta nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą to co napisałem to tylko wnioski, które wyczytałem i mam z użytkowania nic więcej. Nie napisałem, że to źle, że się łączy z Xiaomi, ale mogliby to rozwiązać lepiej. Nie mówię też, że inne tanie są lepsze, ale zgadzam się w jednym powinno działać ! Kupuję włączam i ma działać, a nie tony postów co zrobić bo nie łączy, a tu nie działa. Stąd irytacja wielu użytkowników moja też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, sondejmarek napisał:

Wina jest systemu, IMHO, na 3 opaski w tym moja a dwie u znajomych nikt od samego początku nie miał problemów z połączeniem jak i z synchronizacją, te 3 telefony to Samsungi od KitKata do Nugata. W MIUI coś nabroili raczej.


Jesli łączy na innym telefonie niż Xiaomi oczywiście.

Dokładnie to jest problem Xiaomi, na każdym sprzęcie innym niż xiaomi się połączyłem i zaktualizowałem opaskę.

16 godzin temu, KrissToff napisał:

Użytkownicy podają różne sposoby na połączenie, a to zmiana wersji MiFita, a to czyszczenie ustawień Bluetooth czytałem o zmianie adresu e-mail itp. Przerabiałem to i ostatnio olałem kombinacje i tylko wielokrotne próby i łapie.

Powiedz mi jeszcze jak czyściłeś ustawienia bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam S5 z czystym romem nie ma tam jakiś zaawansowanych ustawień Bluetooth. Wywaliłem wszystko z powiązanych, wyczyściłem Cleanerem (których jest dużo w g.play) wszystkie syfy, restart (u mnie jest możliwość wyjęcia baterii) i tyle. Może jeszcze to ci pomoże ostatnio robiłem to na Samsungu A3 2016 v6.0.1 z najnowszym MiFit w obcej sieci WiFi trwało to około 5 minut. U mnie w domu dwa tyg i nic.

Wysłane z mojego smarta i Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KrissToff napisał:

Najprostszy sposób załóż nowe konto :- )

Wysłane z mojego smarta i Tapatalka
 

Mogę sobie założyć nowe konto jak w tym jest podany nr telefonu  ?czy nie będzie blokować.

5 minut temu, sondejmarek napisał:

@kermel
Podaj źródło aplikacji MiFit ( sklep Google)?
Odinstaluj z czyszczeniem i pobierz najnowszą z apkmirror. No i nie aktualizować MiFit przez GP, tylko przez aplikacje MiFit.

 

Tak z e sklepu google, już pobierałem nawet z apkmirror i też nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila ustawilem sobie odblokowanie telefonu poprzez mifit. Wersja 2.7 chyba ta najnowsza polska z id dzwoniacego. W ostatnim kroku ustawiania blokady wysypala sie apka ale ustawilo zeby odblokowywac mifitem ale proba wejscia w opcje odblokowania konczy sie wysypaniem apki do pulpitu i bledem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, ale przywaliłem ustawienia fabryczne. Dziwny temat z tą opaską. Na razie jest git, zobaczymy jak długo....ale ręce opadają, jedyne co od siebie dodam, to musi to być zrobione przez mifita nie przez ustawienia systemowe bluetooth tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...