Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się ma xposed można zainstalować applocale i ustawić angielski tylko dla mifita działa wtedy caller i sms id ...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka



Potwierdzam, działa. Dzięki za fajne rozwiązanie :)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma xposed można zainstalować applocale i ustawić angielski tylko dla mifita działa wtedy caller i sms id ...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka



Potwierdzam, działa. Dzięki za fajne rozwiązanie :)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka dzisiaj doszedł do mnie miband 2 prosto z Ali i rozczarowanie, nie łączy z telefonem Xiaomi redminote 3 pro. Co jest ?, niby sparowany, a rozłączony.

Próbuje wyrzucić to sparowanie i jeszcze raz sparować ale lipa nie da się. Jak to rozwiązać ?

 

1482960925989.jpg

Screenshot_2016-12-28-23-23-34-973_com.xiaomi.bluetooth.png

Screenshot_2016-12-28-23-23-50-368_com.xiaomi.hm.health.png

Screenshot_2016-12-28-23-24-02-683_com.xiaomi.hm.health.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadane wszystkie uprawnienia, problemem jest, że nie mogę rozłączyć pary :-o, żeby aktywować połączenie przez MiFit. Przyssało na amen, ani ponowne uruchomienie, ani wyłączenie, włączenie bluetooth nic nie daje. Cały czas ma sparowane, ale rozłączone, nie mogę usunąć tego sparowania, ani nie mogę połączyć. Może mogę gdzieś zwolnić pamięć na tym urządzeniu, żeby puściło i, żebym mógł przez MiFit zacząć pomownie parować. Na początku nie zrobiłem, tego przez MiFit tylko z ustawień bluetooth.

Edytowane przez kernel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś żeby na wersji 2.2.9 polskiej działało pokazywanie ID dzwoniącego? Jak zmienię na język angielski to działa po powrocie na polski już nie.  

Chyba nie. Jeżeli masz Xposed, możesz zmienić język na angielski tylko dla Mi Fita.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież działa. Trzeba ustawić w MiFit id i odinstalować, używać tylko N&FfMB.
BTW nowa wersja wprowadziła wyświetlanie całych wiadomości podzielonych na kilka wpisów.

e7e32cbe346f1d8d50e9538ddaea3e39.jpg



/Edit nie wiem jakie funkcje obsługuje podstawowa wersja, mam PRO od pierwszego dnia gdy udało się połączyć MB2. Aktualizacja przez program, pojawia się info na górze menu

f3038662c9f326472c02108ae3795a93.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, sondejmarek napisał:

Przecież działa. Trzeba ustawić w MiFit id i odinstalować, używać tylko N&FfMB.
BTW nowa wersja wprowadziła wyświetlanie całych wiadomości podziemnych na kilka wpisów.

  Ukryj treść

e7e32cbe346f1d8d50e9538ddaea3e39.jpg

Ciekawe, zainstalowałem i nie mimo że opcja jednak jest to powiadomienia są .standardowe a przy tym masę pamięci zjada kiedy jest w tle uruchomione.

@sondejmarek Piszesz że trzeba włączyć ID cal w mifit, czyli zmieniłeś na angielski albo chinski, włączyłeś tą opcję i odinstalowałeś?

Dzięki za wskazówki, kiedyś używałem tej apki ale widzę że do niej wrócę, działa powiadamianie w wersji PRO najnowszej bez zmiany żadnego języka.

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam właśnie Mi Banda 2, ale jest problem- działa, lecz nie chce się ładować. Ładowała się może z minutę, przy czym "pastylka" bardzo się nagrzała, a pozniej nic- cisza. Kabel działa normalnie, więc to nie jego wina.

Spotkał się ktoś kiedyś z podobnym problemem? Da się to jakoś naprawić czy raczej w grę wchodzi tylko reklamacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sondejmarek napisał:

Przecież działa. Trzeba ustawić w MiFit id i odinstalować, używać tylko N&FfMB.
BTW nowa wersja wprowadziła wyświetlanie całych wiadomości podzielonych na kilka wpisów.

  Ukryj treść

e7e32cbe346f1d8d50e9538ddaea3e39.jpg

 


/Edit nie wiem jakie funkcje obsługuje podstawowa wersja, mam PRO od pierwszego dnia gdy udało się połączyć MB2. Aktualizacja przez program, pojawia się info na górze menu

 

 

 

 

  Ukryj treść

f3038662c9f326472c02108ae3795a93.jpg

 

A czy 2 sms z tego samego nr też jest odczytywany? Bo ostatnio info na opasce było - masz 2 wiadomości. I to samo było na Messenger - gdy ktoś napisał kilka razy to było takie samo info albo  - rozpocznij konwersacje. Jak jest teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...