Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuć link tej aukcji na której kupiłeś ta opaskę. Podejrzy się i zobaczy w komentarzach. Jakby okazała się nie oryginalną to zawsze innych można przestrzec.
Ja wszystkie opaski kupowałem u jednego sprzedawcy.
Global Version Xiaomi Mi Band 2 miband 2 Smartband OLED display touchpad heart rate monitor Bluetooth 4.0 fitness tracker
http://s.aliexpress.com/zuAj6NZj
(from AliExpress Android)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, darksikor napisał:

Jeśli ktoś wie jak to rozwiązać to proszę o pomoc bo w tym momencie trochę zrobiłem nieudany prezent :(

Zmiana wersji aplikacji, czy firmware nic nie da, po prostu trafiłeś na wadliwy egzemplarz, a prezent udany tylko popsuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sondejmarek napisał:

Jeśli już rozmawiamy o ver oprogramowania to trzeba wspomnieć że 3 czy 4 cyfry nie są jedynym wyznacznikiem. I nie mam na myśli platformy (x86, arm.xx).

  Ukryj treść

4c5f9d3fab32e2d0b1c1532b13e5adc3.jpg0e7fbf3f1d7b5af2875029a8e376bdad.jpg

 

Czy tylko na 2.2.7.4 jest ID w PL? Czy na tych 2 wersjach próbowałeś jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@simcold

Też nie pomaga bo próbowałem wcześniej zmieniać na różne inne języki. Przy angielskim języku pobrał tylko jakąś paczkę językową i tyle.

@milenium17 

Pobrałem tą wersje z internetu ale to nie było ID w PL. Chciałem pobrać wersję z tego tematu ale link już nie działał. 

Jeszcze mam pytanie. Czy idzie zrobić downgrade oprogramowania do opaski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Notify &fit... PRO, MiFit z telefonu usunąłem, mam tylko MF na tablecie do aktualizacji firmware w opasce.
Powiadomienia działają na j polskim choć są krzaczki. U mnie chyba nie pobrało paczki języków, nie widziałem tego. Robiłem każdą aktualizację opaski niezwłocznie po ukazaniu się jej w ustawieniach MiFit lub APK mirror. Nie robiłem i nie będę robił aktualizacji tej aplikacji przez sklep Google.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2016 o 22:17, Vilge napisał:

Piszę do osób które miały 2.2.9 i po przejściu na 2.2.7 dalej im nie działa wyświetlanie numeru. Zainstalujcie na nowo 2.2.9 obowiązkowo zmieńcie język na angielski, opaska dociągnie firmware (przy języku polskim pisało, że brak aktualizacji), dopiero wtedy odinstalujcie 2.2.9, zainstalujcie 2.2.7, zmieńcie na polski i bangla.

Spróbujcie tym sposobem, u mnie zadziałał a też się z tym bujałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma xposed można zainstalować applocale i ustawić angielski tylko dla mifita działa wtedy caller i sms id ...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka



Potwierdzam, działa. Dzięki za fajne rozwiązanie :)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...